Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak PES má mít taky novej engine, tak asi zůstanu u Pro Eva
  • spook.y
    Stejná demence od EA jako dříve(špatná fifa na PC dobrá na konzole)...poté EA udělá pořádnou PC verzi a je to hit, hráči to drží velmi dlouho jako jednu z nejprodávanější her na PC s dalším dílem to pokračovalo a oni chtějí udělat stejnou chybu jako před tím. To je poděkování PC hráčům za to, že se to kupuje :D
    Chtěl jsem si to koupit, ale jestli to bude osekané tak do toho nejdu.
    • KENNY1988
      jop, ale taky musíš brát, že to jsou nové konzole a ty musí mít nějakou exkluzivitu...kdyby vyšlo všechno na všechny platformy, tak to nebude takový trhák a takový BOOM
  • Nevypadá to špatně, jen mi tam trošku chybí NHL. Jinak pokud letos nevyjde "next-gen" Fifa, tak letošní ročník určitě vynechám. Jen kvůli novému skautováí je zbytečnost vyhazovat 1000,-.
    Určitě si ale počkám co vyvedou s NHL, pokud bude i Fifa a NFL vypadat takhle dobře i v next-gen a bude se to i chovat jako dané sporty, tak bych zauvažoval nad PS4, popř. novém PC, pokud by se je EA rozhodlo na PC vydat.
    • Presne tak.. Čakám na NHL čo konečne výjde i na PC tiež. :-)
  • misho8723
    Tak toto je daľší podraz od EA.. zase nás PC hráčov majú za debilov a menej cenných zákazníkov.. super.. tak už len z tohto dôvodu tejto rok podporím PES 2014, keďže tí prinesú svoj next-gen engine aj na PC
    a to ešte by malo byť v tejto novej generácii ľahšie portovanie hier.. ach jaj.. samé BS reči od EA
  • nielen ze zrusili nhl na pc a niekolko rokov davali hnus zatial co na krabickach bola nova fifa zo slovamy ze bezne pc neni tak vykonne dnes je hw dalej nez tieto next-geny a zas to iste toto je saskarna...
  • To je tak dobrej engine, ze dokaze i to, aby dal Messi gol hlavou ;D
  • shmeck
    To jako musím hrát na PC osekanou verzi jo?
    Tak tímto u mě Microsoft skončil... ubožáci nenažraní *16*
    • hahaha .. musim se smat a jako co si cekal? vsak jooo... my vam vydame fifu next gen i na pc, abyste si nemuseli kupovat konzole .. vsak to byl presne nas plan, my ty konzole nechceme prodavat, jen jsme nemeli co delat a meli prehrse penez, a tak jsme je vytvorili z nudy
    • t3nk
      Je to stejný jako u FIFA 08 myslim. Konzole nový engine a PC starý. *6*
  • Stejně to bude zase nesmyslná pí...vina a ne fotbal.
  • prudislav
    komedianti :-D v době kdy nový konzole nejsou roky napřed oproti nextgen konzolím a maj stejnou architekturu - stejně zas udělaj bullshit s next a old gen verzema fify
  • Mám to teda chápat tak, že na PC vyjde nějaká osekaná verze? Paráda, aspoň se nemusím rozhodovat mezi fifou a pes.
    • a ty taky... vsak Komani ti urcite vydaji na pc next gen verzi PESa, aby jsi mel jednodussi rozhodovani .. prubud se též... toto je biznys

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit