Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mno tak jsem to prave dohral... takhle silnej herni zazitek ani nepamatuju, pro me jasnejch 9 z 10 - silna scena za silnou scenou, plynula, hladka, chytlava hratelnost, super obtiznost (na tough tedy, jine jsem nezkousel), uzasne napsanej pribeh, hudba co sedi jak pozadi na hrnec, kupodivu skveli daberi, NADHERNE lokace, heeergot...

    Jedinej duvod, proc nedat 25 z 10, ale pouze 9, je ona cartoonovitost, ne ze by mi nejak vyslovene vadila, ale bejt to stejne animovany, ale temny, a postavy jaksi lidstejsi, bez tech disneyovskych cumacku, tak hykam blahem jeste dvojnasob... ale i tak ach boze pecka jaaako prase.
  • Odulin
    Te u toho sedim pres hodinu...a jsem fakt rad ze jsem tohle neminul. Supr gamesa....trochu mi to stylizaci pripomina Bastion.
  • Po pár hodinách strávených u tohoto skvostu - 10/10.
    A po zjištění, že (krom hudby a dabingu) je to celé vytvořené jedním člověkem - 42/10
  • Heya. Jak moc je tahle hra obtizna skakacka? Ja tezky skakani moc nemusim, radsi to rpg kdyby prevazovalo. Ma to nejakej pribeh?
    • GlaDOS
      Vlastně tu velký důraz na skákání není. A RPG to taky moc není. Je kladen velký důraz na souboje a řetězení komb. Jsou tu tři akční tlačítka a jejich skládáním se dělají komba. Je to podobné, jako v Devil May Cry 4. Z nepřátel padají věci, ze kterých se pak dá něco craftovat. A Dust leveluje. Za každý level dostane jeden drahokam - bod, který lze dát do zdraví, útoku, obrany a Fidget (to je síla útoku létající společnice). Takže jak říkám, je to hlavně o soubojích, a ty jsou jen tak mimochodem dost zábavné. Příběh to má, ale zatím bych řekl, že moc důležitý není.
      • Dekuji pekne. To zni zajimave.
  • Teraz som dopozeral WTF is preview a akoze WOW. Jeden clovek a nastavenia na ktore sa nechytaju AAAAAA hry. Stylizacia nemusi byt kazdeho kava, ale tato hra si zaslizi obdiv od kazdeho. https://www.youtube.com/watch?v=taRJkbnEgK4
  • GlaDOS
    Tak jsem konečně dostahoval a pustil se do hry. Zatím jsem měl čas jen na pár desítek minut, ale z toho co jsem nahrál můžu říct, že je to dobrý port. Ovládání na klávesnici a myši je bez problémů. Grafika je barevná, pěkná a ano, dalo by se říci infantilní. Ale to není na škodu. Navíc je naprosto skvěle animovaná (hru dělal animátor Jazz Jackrabbit her) a celkově je to jako hrát animák. Já mám prostě animáky a tenhle barevný styl rád. Nevidím důvod, proč si hrát na drsňáka. Zatím to vypadá na solidní skákačku. Kdyby hra někoho zajímala víc, napíši i recenzi na svůj web (link mám v profilu).
  • eeeevropa 2!
  • bez tohohle bych se teda obesel ... kdyby spis portovali dragon's dogma.
    • Ferdis2
      Neni mi úplne jasné, prečo by mal Microsoft portovať Dragon's dogma, ale to evidentne ani Tebe... *7*
      • prečo? treba proto aby si to mohli doma zaparit na pc ti co konzole nemaji/nemusi. vješ? *3*
        • Víš, možná že kdybys aspoň trochu uvažoval, docvaklo by ti, že Dragon's Dogma je hra od CAPCOMU. To je jako říct, aby to vydaly České Dráhy. Iniciativa musí příd ze strany vývojáře, ne poskytovatele konzole ;)
          • *přijít
        • Ferdis2
          Tak v tom prípade by ste si zlatí moji, asi mali svoje výlevy ventilovať v diskusiách venovaných firme Capcom....
          Tadeto asi cesta nevedie *3*
  • ringmancz
    těším se, ale v plánu mám ještě pár plošinovek, tak snad co nejdřív
  • hm vypada to dost infantilne a konzoloidne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit