Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho

    GMG nabízí online strategii Stellar Impact zcela zdarma společně s dalšími zajímavými slevami na další...

    1) už nenabízí, hra je dávno vyprodaná
    2) i dnes ráno se dala získat jedna jiná hra zdarma
    3) za hodinu už bude stejně jiná sada akcí
    4) ty akce na GMG jedou už třetí den, takže bleskovka jde s křížkem po funuse
    5) proč je odkaz na bleskovku: http://www.tkqlhce.com/click-5566008-10912384?URL=http://www.greenmangaming.com/hot-deals/ ?
    to skoro vypadá, že tady chce někdo vydělávat na klicích na odkazy...
    • braveman
      1) moje chyba, nevšiml jsem si, že už je pod tlačítkem ke koupi Out of stock.
      2) nikde netvrdím, že nedala
      3) vím, nikde netvrdím, že nebude, naopak jsem připraven nahodit další info až bude
      4) takže ještě tři dny poběží
      5) a to je proti něčemu přidat do odkazu affil redakce?
      • ucho
        1) no ono se to dalo i celkem očekávat, když se prodává steam verze...
        2) netvrdíš, ale v kontextu toho, kdy upozorňuješ na akci zdarma u hry Stellar Impact, která byla již v minulosti prakticky zdarma k dispozici už nejméně ve dvou bundlech, kdežto Rotastic z rána nikoli, to působí trochu zvláštně
        3) neměla by bleskovka upozornit na počátek celkové akce a ne na konec jedné části, jak tomu bylo u této bleskovky?
        5) je trochu zvláštní, že jsem si toho nevšiml u žádné další jiné bleskovky a měla to zrovna ta, která odkazovala na hru ZDARMA, kdy tam žádná hra zdarma není. není to proti ničemu, ale vyvolává to takový zvláštní podvodný dojem...
    • rano zdarma nic nebylo (alespon jsem si nevsiml), ale jinak s tebou souhlasim :)
      • ucho
        ráno byl zdarma Rotastic, který stál 2 dolary. ale byla akce, že GMG nabíjel peněženku 2 dolary, takže s každým nákupem jsi získal 2 dolary. no a když koupíš hru v hodnotě 2 dolary a dostaneš 2 dolary, je hra zdarma...
        • tak toho jsem si nevsiml, tak mas teda pravdu kompletne :)
  • ringmancz

    Senior producent Chris Wynn (Gears of War Judgment) odešel z Epic Games do Bioware, kde bude pracovat...

    snad na trilogii naváže líp, než u Gearsů s Judgement
  • ucho

    Interstellar Marines

    http://store.steampowered.com/app/236370/?snr=1_4_4__tab-NewReleasesFilteredDLC

    musím říct, že hoši jsou vytrvalí...
  • Senior producent Chris Wynn (Gears of War Judgment) odešel z Epic Games do Bioware, kde bude pracovat...

    Podívejme se každý do vlastní duše a položme si otázku: "Je další Mass Effect dobrý nápad?"
    • Tilwaen
      Oni nemají duši.
    • Jiste ze to je dobrej napad. Vydela to prachy.
      • Ano, vskutku smutné.
  • Free Stellar Impact

    http://www.greenmangaming.com/s/cz/cs/pc/games/strategy/stellar-impact/
    • ucho
      dají jednu hru zdarma a ty stránky to neustojí...
      • koukam, ze mi to nejak nejede :D
  • Vrook

    Seth Rogen a Evan Goldberg se možná ujmou filmovýho Uncharted

    Teď jsem četl, že Seth Rogen by možná mohl ztvárnit Drakea a celýho toho projektu by se scénáristicky mohl ujmout se svym parťákem Goldbergem. Asi to půjde spoustě lidem proti srsti, ale kdyby se jim to povedlo pojmout ve stylu většiny jejich více či méně stoner komedií, tak by mi to udělalo stokrát větší radost, než kdyby to původně plánovanej David O. Russell natočil jako další stupidní adventure movie aka vykrádačku Indyho..
    • Těžko si lze představit Zacka, co točil Pomstu Shitu a Starwhores v takový roli. *1*
    • nekromant33
      seth rogen jako drake? wtf? scenaristicky at se toho klidne ujmou a udelaji z toho proste dobrodruznou komedii, ale ze bych chtel videt drakea s ksichtem tohodle kudrnace... porad doufam (i kdyz vekove teda neodpovida) v natahana filliona, tomu bych aspon hlaskujiciho typa s kverem uveril
      • Vrook
        Hm což by byl prostě další Indiana Jones, Tomb Raider nebo ta zhovadilost Flynn Carsen. Další dobrodružná "komedie", která se bude držet těch naprosto neoriginálních konvencí, kterejch už musí bejt, alespoň lehce vyspělej filmovej fanoušek, přehlcenej.. To bych byl radši, kdyby nějak originálně zkombinovali svoje pojetí komedie s námětem Uncharted. Neřikám, že by to bylo jednoduchý, ale rozhodně by to mělo mnohem větší potenciál originality, než klasickej dobrodružnej film, kterej musí vyhovovat ratingům a škatulkám konzumních blockbusterů prostě
    • Já jsem zase četl, že měli napsat scénář, ale šli od toho, protože nechtěli udělat právě dalšího Indyho.
  • EA si nárokuje právo na grafické plameny nad písmeny, číslicemi a symboly. Z tohoto důvodu došlo u úspěšného...

    Americke patentove pravo je v tomhle nekdy opravdu hodne na hlavu...
    • Já teda nikde nevidím, že se jedná o patent...
      • No sice to na veci nic nemeni ale mas pravdu... jako bych nic nenapsal :D
        • Je to ten samý případ, jako bylo Scrolls a Bethesda. Takže samozřejmě taky dost mimoňský proces :)
  • GlaDOS

    EA si nárokuje právo na grafické plameny nad písmeny, číslicemi a symboly. Z tohoto důvodu došlo u úspěšného...

    Zajímaly by mě detaily. To jako vážně jde patentovat různé grafické efekty? Spíš bych si myslel, že logo nějaké značky, co vlastní EA se podobá jak písmem, tak i efektem tomu Mythu.

    Aha. Tak Polygon je zase informativně vstřícnější. Jedná se o možnou záměnu s logem Mythic Entertainment, které také mělo plamen nad Y.
    • Nejen samotná možnost si něco takového patentovat, ale i touha si něco takového nechat patentovat je krajně zvrácená...
      • Vid Apple a zaokruhlene rohy. Tak dufam ze teraz sa zacnu sudit s vyrobcami odpadkovych kosov, kedze novy Mac Pro kos pripomina *15*
  • EA si nárokuje právo na grafické plameny nad písmeny, číslicemi a symboly. Z tohoto důvodu došlo u úspěšného...

    To si ze mě někdo asi dělá špinavou kurwu!!!! Vystřílet!
  • Zombie a ronových artworcích zstlinky se představují na Plants vs. Zombies 2.

    S tim jdete k sipku, kdyz to nebude na pc ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit