Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ta game je tak NEHORÁZNĚ našlapaná hlodama, hláškama, gagama - prostě obrovskou SRANDOU a navíc INTELIGENTNÍ SRANDOU, že pravidelně, když si odehraji svojí denní půlhodinku (šetřím si jí :-))))) sedím ještě 10 min s přiblblým úsměvem na xichtě a koukám do blba (resp. na plochu). SHOT ME IN THE FACE! FACESHOT!
  • OT:Zdravíčko, pro zkoušku jsem si hru stáhl, ale celkem se mi to seká . U procáku nebo paměti problém nebude , grafika je NVIDIA GeForce GT640M 1Gb. Je možné, že by nestíhala?

    Díky za tip.
    • ne e, mám gt540M a jede to úplně f pohodě.. to bude někde jinde
  • ježiš! to je fakt must have dlc :D
  • "I´m the conductor of the pooptrain" potřebuju na tričku hned teď.
    • ale co to znamena v prekladu?
      • P.S.
        taky je možný že se Kraig tak lek že ho málem prejel vlak že se skutečne dosral ale to už se nedovíme
      • Pilgrim66
        Maš to napsaný na konci článku. Jsem strojvedoucí hovnovlaku. V češtině to holt není tak vtipný jako v originále.
        • spíš pooptrain znamená skutečne velkou kopu sraček když nekdo jde na wc a vyjde z nej toho hodne a pruvodci to uz je jen takova narazka na ten vlak, jako že se posral. ale když se to preloži tak se strati ten kontext
        • Kozy
          Já teda nevim ale neni náhodou conductor průvodčí?
  • Tak po tomto by som hned uvital serial zo sveta Borderlands. Pribeh vsetkych hrdinov aj tych starych :D. ..... Inak je toto uz posledne DLC? Lebo sa uz nemoze dockat GOTY edicie :).
    • Ctes mi myslenky! Serial ze sveta Borderlands by byl k nezaplaceni...i kdyz by musel byt 18+ :-D.
      Btw BL2 mam koupeny v predobjednavce (takze s Mechanomancerkou) spolu se season passem a trosku me $ere,ze tenhle psychous se musi kupovat zvlast :(.
    • Tohle nebývá označováno jako DLC. Ale jinak jsou potvrzena další DLC mimo těch současných 4, kterých se týká online pass a spekuluje se také o opětovném zvýšení level capu.
  • Oj. Ten chlap by zasloužil celovečerák, jsou horší postavy, o kterých vznikají filmy. Namátkou Lincoln, Železná lady a nejblíž Kriegovi je asi koktající král.
  • Stale mi hlava nebere ze tato hra je od studia ktere zprznilo Alieny. Tak kvalitativni propad se jen tak nevidi. *8*
  • Border 2 nezabavnější coop hra na trhu !!! A tohle video to jenom dokazuje.
  • To bylo tak KRASNY! Vetsi romantiku sem nevidel... uplne mi to pripomnelo mne sameho. Tedy... v urcitem smyslu. :-)
  • TheStadji619
    Už jsem si myslel že Borderlands 2 nemůže být lepší, podívám se na to video, a hele......může! Nic lepšího jsem neviděl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit