Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...to byly časy. Pamatuju, že Soul reaver jsem si tehdy koupil jako horkou novinku spolu se ShadowManem a nevěděl jsem, co hrát dřív. Každá z těch dvou her byla fuška dobře na měsíc ... to bylo v době, kdy jsem měl nervy hrát podobný věci bez nakukování do návodů:-)
  • Raaazieeeel .... ... .. . . . !
  • Poradny HD remake na konzoli PS4 nebo XBOX one by byli orgie pro starsi parany jako jsem ja (25 :D ). Nova generace hracu, ktera zna pouze Crysis, Battlefield, Hallo, Gears of War a jiné hry bez potreby myslet by poznala krasu nacasovaní, logiku puzzlu a hlavne skvelej PRIBEH o dvou upirech z Nosgothu :D. Legacy of Kain a Soul Reaver forever - moje prvni hry a porad ty z nej, ktere znam *1*
  • Daniell605
    Pořád nemůžu dostat z hlavy http://www.youtube.com/watch?v=I9XE08TUg1I *14*
    • Spáš tohle http://www.youtube.com/watch?v=KIwwWj3RFL0
      • kubi-wan
        Jó, tak tohle je klasa.
        Soul Reaver 2 byla první hra ze série, kterou jsem hrál. Koupil jsem ji v Levných knihách asi za třicet korun... Vůbec jsem tomu tenkrát nerozuměl, ale ta atmosféra! Ta mě dostala natolik, že jsem si postupně sehnal zbývající díly a stala se z toho jedna z mých nejoblíbenějších herních sérií... ale prostě SR2 bude vždycky má první *5*
    • God-of-War
      Je to přísný:). Radši, kdyby udělali plnohodnotnej remake prvního dílu, na PS 4.. To bych si stříknul do trenek
  • The_Nameless_One
    Raději bych bral Blood Omen 3. Kain je jeden z nejcharismatičtějších záporňáků co znám...
    • God-of-War
      Kain je taky zlatej:).. jinak viděl si film Jeepers Creepers? Je mu tam dost podobnej:)
      • The_Nameless_One
        Už strašně dávno, takže si to nepamatuju... ale dík za tip... *4*
  • God-of-War
    Novej díl,tý awesome pařby, z dob ps1?? Hell Yea!!

    Raziel FTW *2* .
  • Znásilňování singleplayeru v praxi...
  • kubi-wan
    Sakra, proč mám pocit, že poslední dobou herní společnosti jen neustále vyje*ávaj s dlouholetýma fanouškama zajetých sérií? Proč multiplayer sakra? Ještě tam prdněte ňáký sociální krávoviny, třeba že budu moct svýmu kámošovi na facebooku poslat, kolika lidem jsem vycucal krev, nebo jakou krásnou ukončovací animaci jsem to udělat, a budeme všichni VÁŽNĚ STRAŠNĚ HAPPY!!!
    k*rvy...
    • God-of-War
      Je pravda, že to může dopadnou tragicky, ale zatím, ještě nic neukázali, tak uvidíme.
  • BoB.2
    Nééééééééééééééééé proč ,bože vrať nám Legacy of Kain a vem si Justina Biebera.
    • TheGGG
      Tady jsem *14* *14*
    • Klidně si vem Biebera a nic nevracej!!
    • Ale co když bude tahle nová hry v češtině!?
      • God-of-War
        Tak si vem češtinu a vrať nám Legacy of Kain:D
  • TheFeardemon
    Na novej díl Legacy of Kain čekám už řádku let a doufám,že se povede,protože na téhle značce jsem,dá se říct,vyrůstal.Ty hodiny u Blood Omen a později i vynikajícího Soul Reaveru a dalších dílů série je k nezaplacení.U téhle hry jsem si vytvořil představy o tom,jak by měly pořádné akční adventury vypadat.Člověk by měl přemýšlet,ale hra nesmí ztrácet ani na logických částech,které byly naprosto dokonalé,krásně spojené složky hry a navíc nové věci a schopnosti opravdu měnily hru...Možná že tuhle značku přeceňuju,ale jak už jsem říkal,je to kvůli tomu že jsem na ní vyrostl...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit