Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Shop.Games.cz: Letní slevy až 50 % na PC hry od Comgadu, včetně Darksiders 2 nebo Aliens: Colonial Marines!

    Obvyklá cena: 399 Kč
    Ušetříte: 4 Kč
    395 Kč


    Ty bláho, ta sleva mě poslala do kolen. Ještě víc vzhledem k tomu, že včera byla Darksiders 2 -75% na steamu.
  • GTA IV DRUNK SHOW

    sry ale tohle musite videt,ja se smeju jeste ted

    http://www.youtube.com/watch?v=VKzMEmUt-kU
    • No jo no, Euphoria je moc šikovná záležitost.

      Edit: Ovšem v tomhle videu používají různé "popoháněcí" mody, fuj
  • Socky z Games a slevy na steamu

    Lol se Vam směju, jak tu řešíte každou slevu :D Ste straši socky ty voe :D
    • ringmancz
      když jsme u toho, kolik jste našli her, který nejsou vůbec ve slevě? já Gish a Bloodrayne a ještě včera nebylo Vampire: The Masquerade
    • Ja bych tak strasne rad vyuzil slev na Steamu ale uz vsechny hry co jsem chtel mam :(
    • Viktor_H
      Je to adrenalinovej sport.
    • Inquisitor
      By měli bleskovky přejmenovat na slevomat :)
  • Nyní již bývalý šéf Xbox divize, Don Mattrick, na archivním snímku z roku 1983.

    Tak už vím kde se naučily slovo televize, mám pocit že to tam je hodně často
  • Všechny starší Tomb Raider hry (až na Legend) na Steamu se slevou 91% !!!
    • Jazz
      Kde ?
      Já vídím 75%.
      • už to změnili...
    • Už jim došlo,že to bylo moc... *1*
  • Viktor_H

    HEROES 6

    Možná jste si všimli slevy na steamu. Na amazonu je ale sleva větší: http://www.amazon.com/gp/product/B004M8FUMO/ref=s9_psimh_gw_p63_d0_i1?pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_s=center-2&pf_rd_r=1ZZ6027SCC394F4Q34V7&pf_rd_t=101&pf_rd_p=1389517282&pf_rd_i=507846 (základní hra) http://www.amazon.com/Might-Magic-Heroes-VI-Complete/dp/B00AYZMZ9K/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1373740967&sr=8-2&keywords=heroes+of+might+and+magic+6 (kompletní edice)
    • Je to 18.28$ jelikož není připočítaný DPH. Ale pokud použiješ tento kód GOONCAVE tak i s dph je to 15.73$. Nelze aktivovat na Steamu pouze přes Uplay.
    • Základní hra je na Amazonu "currently unavailable". Kromě toho se na steamu samotná základní hra neprodává, pouze gold edice (základní hra + 2 DLC).
      • Viktor_H
        Když jsem to sem dával, ještě to šlo. Každopádně kompletní edici si lze stále pořídit a vyjde tě na 17 dolarů. Kompletní edice na steamu tě vyjde na 25 euro. To je skoro dvojnásobek...
        • Kontroloval jsem to poslední pár dní a ani jednou se to nedalo koupit jako PC Download.

          Kompletní edice je samozřejmě o dost levnější. Tedy v případě, že tě ten datadisk zajímá.
          • Viktor_H
            Teď jsem to kontroloval, kompletní edice funguje. A víš, že musíš mít nastavenou americkou adresu, že jo?? Je to totiž regionálně omezený, ale takhle se to dá obejít. Nastav si tam nějakou školu, restauraci apod. Já tam mám Apple Headquarters... Co se základní edice týče, přehlédl jsem, že to není download, ale fyzická kopie. Bohužel jsem žádnou digitální nenašel. Každopádně tady je další za 7 liber z britského amazonu: http://www.amazon.co.uk/Might-Magic-Heroes-VI-DVD/dp/B004JLNKO4/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1373796491&sr=8-1&keywords=might+and+magic+heroes+6

            Tak rozhodně mi přijde datadisk zajímavější než DLCčka, což je jediná věc, kterou nabízí gold edice ze steamu navíc... Základní hra na amazonu tě také přijde na mnohem méně než ze steamu. Tedy v případě, že DLCčka oželíš... Dokonce tě vyjde kompletní edice z amazonu jen o 50 korun dráž než gold edice ze steamu...

            Lidi se vždycky klepou na slevy ze steamu, ale na amazonu najdeš v průběhu celého roku často o dost výhodnější akce. Nedávno jsem pořídil Sacred 2 gold a Borderlands GOTY po 5 dolarech.
            • Complete edition mi jde. Psal jsem, že základní hra je unavailable. Evidentně jsme se nepochopili.
            • Viktor_H
              Complete Edition máš unavaliable?! A máš americkou adresu? Mně to normálně jde, kamarádovi taktéž...

              Datadisk mimo jiné přidává temné elfy. Z toho mála co jsem hrál, mi přijdou zajímaví.
            • Na Amazonu normálně nakupuju, ale PC Download mi to prostě ukazuje jako unavailable.

              Jinak, co se týče toho datadisku, tak si počkám, za co budou stát právě ty DLC, a pak uvidím, jestli si někdy dokoupím datáč, nebo ne. Popravdě, teď už mi ani nic jiného nezbývá.
  • Mahcake

    Pěkná řádka vyřazených prototypů designu konzole Xbox One na obrázku.

    Akorát, že je tam jsou vidět tak 2 prototypy z 200. Super obrázek. *7*
  • Je to hezké nakupovat si hry v tom letním sale na Steamu a přitom zjišťovat, že jsem si ještě nestihnul zahrát některý hry, který jsem si koupil v loňskym letním sale.
    • frag.ment
      Občas mám pocit, že pro některý lidi je hraní her právě v podobě nakupovaní ve slevách, hra jako taková jde do ústraní.
    • ringmancz
      http://youtu.be/0RG6qAWHsoY?t=39s
  • Viktor_H
    Hlasujte na Steamu pro Dark Souls přátelé! Za 7 éček.
  • Paul_cz

    Nyní již bývalý šéf Xbox divize, Don Mattrick, na archivním snímku z roku 1983.

    Tak tohle je úžasný *1*
    Jak si ti lidé nedokáží vůbec představit že by se mohli živit hrama *2*
    A Don Mattrick, jakkoliv je mi dneska extrémně nesympatickej, u mě má bonusový body - člověk co jako student spoluzaložil Distinctive Software a dělal na Test Drive a prvních dílech NFS prostě nemůže být úplně špatnej *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit