Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to jsem zvedavy ktery bazen s PS3 si bude myslet ze to takhle na tom srotu pojede :D :D
    • :) No mne spíš zaujalo, že to pojede .... a o to tu asi jde ne ? Oželíme polygony a odlesky, ale příběh bude stejný ...
      • tak si precti knihu, kdyz tak ujizdis na pribezich *7*
        • Faolan
          Jak te tad posloucham, tak zacit cist by si mel spis ty :) pokud ti nezalezi na pribehu, tak bys nemel u MGS ani rozklikavat trailer.
  • Faolan
    Red Dead Redemption meets MGS universe...

    Tenhel příběh bohužel dopadne hodně špatně, ale stejně hu všichni budeme žrát až do konce a celí šťastní.
    Důvod proč jsem si koupil MGS3 a hlavní důvod proč půjdu i do trojky, Kojima je dle mého názoru bůh a nikdy sem neviděl nic co by MGS překonalo (maximálně pár šampiónů kteří se mu z dálky přiblížili). Možnost prohlédnout si příběh z Bossova úhlu pohledu je skoro až moc dobrá na to, aby se člověk koečně přestal štípat do ruky a stejně nám pořád ukazují nové a dechberoucí bomby které človka nutí ještě k většímu hypu *14* tohle až vyjde tak mě měsíc nikdo neuvidí a jíst budu jen armádní balíčky (vážně, chutnaj docela dobře).
  • Stillson
    Tuhle sérii miluju. Kéž by to vyšlo i na PC, když už to bude na ten Xbox. Ale ikdyby to nebylo,tak si stejně koupím PS4. Nový dabér mě trochu mrzí,ale uvidíme až to bude. Jinak tohle kontroverzní téma vypadá opravdu parádně. Hra špičková,hudba také jako celek to musí dát 10/10 :-)
  • *8* *8* *8* *8* *8* *8*

    Ale trochu mimo: proč si skoro každý myslí, že se ranění na bojišti/kdekoli "operují" - vytahujou kulky/šrapnely/šípy z rány? Jako v každým druhým filmu? Vždyť mu akorát v tom všem bordelu pomůže vykrvácet/dostat infekci/umřít na šok...

    Ale v tomhle případě, šlo o něco jiného, řekl bych, že jí (byla to ona, že) zrovna moc nepomáhali *13*
    • Já bych řekl, že to, co z ní vytáhli, dost připomínalo bombu, takže jí vlastně pomáhali. A navíc si to Paz (yup - ona) za celý "Peace Walker" zaslouží.
  • korok
    Tak tohle je upřímně řečeno jediný trailer který mě za poslední rok a něco opravdu zaujal! U tohohle opravdu lituji že nejsem konzolista.
    • Gordar
      No můžeš se jím stát :)
      • korok
        Až mi dají na konzole Total War hry tak jako na PC tak jim v SONY ruce utrhám. :)
  • Big Boss je zpět v plné parádě. Tohle prostě nechává konkurenci v klidu. Není proč se prát :) Jak z toho okapává atmosféra a (opět) tragický příběh prostě nemá chybu! Coby Pcčkář chci PS4 a MGSV!
    • God-of-War
      Tahle serie za to stoji:). Jinak to bude jasna devitka nebo i desitka:)))
  • Gordar
    Pro mě jednoznačně to nej z E3 so far. I když je pravda že Zaklínač je hned v závěsu.
    • já to mám přesně naopak *4*
  • Lukyz
    Kojima je fakt blázen! A díky bohu za šílence jako je on! *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit