Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...á ty rasisto, sa ti nepáši ten chazarský týpek? Fisher ti zoberie HD!
  • uz jsem chtel rict jak se tesim na novy level, kde nebudou zadne trapne reklamy ve videiich a pak mi doslo ze tam vlastne zadne videa nebudou. Ale stejne se tesim a az vyjde, tak uz sem ani nevlezu! Maximalne me to tu se*e, clovek si chce odpocinout, ze si pusti par blbych traileru nebo making of a akorat se na*ere, protoze musi furt cumet na pos*anou evropu 2, kterou stejne nebudu poslouchat!!! a uz sem sprosty, protoze to neni normalni, kolik lidi uz na to nadavalo a stejne to tu furt je!! Doufam ze redakce se presune do Levelu, aspon ti kteri tam driv byli, protoze se mi libi jejich styl humoru atd ale tady koncim! Ja vim, vy me budete taky chybet *16*
  • MishKonn
    Tak hrozně mě mrzí, že spousta her má tak parádní animačky, tak skvělou atmosféru, ale veškeré kouzlo mizí s odehráním prvních minut opravdové hry...(zklamání z Hellgate: London bylo obrovské, Star Wars: The Old Republic bolí ještě teď)
    • Ladislav_Loukota
      Viz slavná kauza s trailerem na Dead Island. Mě to tak trochu naznačuje, že veškeré povídačky o tom, že videohry jsou ultimativní generace médií, jsou malinko zjednodušující a tudíž pasé, a zjevně i starý dobrý střih a předem dané vyprávění mají stále co do sebe...
    • XorxoxTalarius
      Hellgate: London byla super :) Do dneska si ji aspon jednou rocne nainstaluji a objetuji ji mesic zivota :)
  • Helé :DD herec ze seriálu Revolution. Pěknej trailer. *1*
  • Z tej hry som (sme) este nic nevidel, a uz ju nenavidim. Ten marketing co predvadzaju je proste nieco neuveritelne. Hype hype hype hype a hra este ani neexistuje.
    By som rad videl te peniaze do PR co davaju, mam pocit ze z toho by vyzilo niekolko mensich studii.

    Neviem co nuti herne media vobec o tom pisat, naco, ocom, nic neexistuje, ziadny gameplay, ziadny screenshot, len kupa kecov a arworky.

    a Gus v reklame, tak to uz je silne kafe..
    • Faolan
      Ono je informací poměrně dost, ale to by si musel ten internet na kterym teď sedíš použít k hledání a ne psaní naštvanejch komentářů.
    • A kdyz se hypuji hry, o kterych se dopredu vi snad vse (CoD,BF .....) a nic noveho poradně nepřinesou, tak to je v poho? *1*
  • Zajimava hra, ale kdyz sem zjistil ze bude pouze na konzole tak me hned zajimat prestala. sami se odrizli od Pc trhu, jejich minus.
    • to je spis plus ne ? :D na konzolich se toho proda 1000x vic jak na pc tak se s pc verzi ani neobtezuji
      • to vykladej blizzardu
        • který má svou dojnou krávu v podobě WoW a tak si může dovolit vyvíjet na PC
  • Malleth
    Gus Fring *8*
    • Box Cutter....
      • Jedině Blowfish :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit