Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Crytek neumí dělat dobré hry, ale technologický dema mu jdu na výbornou
  • Pilgrim66
    Koukal jsem na to gameplay video. Jsem to jenom já nebo je ten lipsync strašně zpožděnej. Quickus Timius Eventius (sorry, to jsem si prostě musel pučit, hrozně mě to pobavilo) otevře pusu a slova vyjdou o vteřinu pozdějc.
  • Nenávidím na bojových hrách ty klouzavé a trhané animace úderů a krytí se. Kazí to neskutečně celkový vizuální zážitek. To nemůžou ty animace TROCHU zpomalit a udělat je plynulejší?
  • jinimy slovy:
    tuhle hru muze hrat uplne kazdy, takze si ji hnedka bezte koupit. Jen se podivejte na tu uzasnou grafiku. Zaruceny blokbástr.

    Nechci byt negativisticky, ale kde jsou ty casy kdy crytek delal uzasne otevrene sanbox strilecky bez zbytecnych skriptu a poradnou AI. Skriptovanych linearnich sracek "pro vsechny" je tady uz dost. Tahle hra nemusi byt ten pripad ale s crytekem to jde dolu vodou. Far cry > Crysis > Crysis 2 > Crysis 3 > ???
    • Ať už děláš v herní branži, nebo hudební atd.. tak vždy jde o to se nejdříve prosadit s něčim úžasnym a potom tvoříš to, po čem je největší poptávka. Jde o to si vydělat pořádný prachy na důchod a bitches=D
    • * s poradnou AI
  • no tak jako snad to nebude tak tragické.
    Jako v podstatě takové vylodění by asi mělo nějaký divoký průběh pokud by se jednalo o střemhlavý nájezd na nějaké opevnění a z nějakého důvodu by byla zvolena taktika přímého vylodění (většinou se armáda v klídku vylodila kousek dál od cíle, kde si rozdělali tábor) ale i v Iliadě můžeme pozorovat, že Řekové byli napadeni hned po vylodění jednotkami, které tam byli poslány. A podle známého proroctví "první řek který sestoupil z lodi na pobřeží byl zabit". Ale i přes to je zde stále určitá pachuť toho MoH vylodění v Normandii.. Mohli to vylodění udělat trochu jinak i když podobné vylodění na takovém místě a za takových okolnostá by vypadalo podobně... Až na tu loď co tam tak zmateně zajela na pobřeží, to zavánělo takovou potřebou něco kolosálně zbořit.
    • Standartně římani nosili 3 pila to že je tam nemaj zobrazený a tahaj je ze vzduchu je věc jiná. Ale tak to se dá pořád ještě překousnout co mě ale těžce irituje je ten miniaturní štíteček co tam ti římani nosej.
      • Pravda, som rád že nie som jediný ktorém sa zdá že ten štít je dvakrát taký kamlý :D
        • malý*
    • taky nevim kde vzali tolik těch pilum... voják měl běžně pouze pilum. Dvě bych možná jesště uznal.. ale v tom videu to vypadá jako že maj sebou celou zbrojnici oštěpů...
      • Bežně měl každý legionář ve výbavě dva kousky...
      • jj, to jsem si taky rikal, kolik jich nakonec vytahnou z rukavu (a nesestrelit ty panaky z ochozu, tak by mozna tahali doted) *6*
        • Pilgrim66
          Presne to jsem si rikal...

          Odkud dohaje tahaj ty pilum... To za sebou tahli povoz nebo co...
        • jako uplně klidně tam mohli dát jen 1 nebo 2 pilum s tim že třeba budou o něco učinnější. Nebo že se pak s nima vypořádaj ještě jinak.. Pilum stejně neslouží k odtřelování lučištníků takhle... to vyžaduje obrovskou přesnost a sílu, větší než s lukem... pilum se většinou házelo do davu protistojící jednotky před hlavním útokem..
          • jan.pospisil.35
            spaciálně pilum se házel na ůtočníky se štítem proto má tak dlouhou tu kovovou část. měl se zabodnout do štítu ohnout a tím znesnadnit používání dotyčného štítu.
  • jan.pospisil.35
    Trochu mi to připomíná Warhammer space marine. Nebyla to špatná hra ze začátku dala docela i zabrat ale po několikerém dohrání jsem zjistil že stačí v podstatě používat jen speciální utoky na doplnění zdraví a dokud máte koho dorážet tak neumřete. jednou mě kamarád požádal abych mu pomohl s jedním levelem on to hrál jako střílečku a vždycky ho zabyli ja tam naběh dorážel jednoho nepřítele za druhym a proběh několik levelů zatímco jsem se bavil s okolo sedícíma lidma. Neřikám že je to špatná hra naopak moc mě bavilo drtit orkům lebky jen doufám že v ryse budu muset trénovat trochu déle než se ze mě stane neporazitelný mystr.
    • XorxoxTalarius
      A na kterou obtiznost prosimte? :)
      • jan.pospisil.35
        tahle příhoda byla na normál dostal sem se od kanonu až k tomu warpovému jádru. Orc boys ti neberou tolik životů kolik si z nich doplníš a když je bereš jednoho po druhym stylem omráčit dorazit a v nejhoršim zapneš zuřivost která ti zase doplnuje životy nehledě na štít kterýmu stačí chvilka klidu a dobyje se sám tak to nejni tak těžký stačí se držet dál od vybuchujících prasat předmětů a granátů a máte v podstatě vyhráno něco jinýho už jsou síli chaosu v druhé polovině hry
    • tjn... to já sem takhle jednou hrál Dark Souls když sem jednou rukou zachraňoval štěňata z hořícího domu a druhou rukou sem kojil dítě... *5*
      • jan.pospisil.35
        klidně se směj až si ji zahraješ dáš mi zapravdu a navíc na kosmonauta nemá nikdo a na mYstra nemá ani kosmonaut *5*
    • DarthSomething
      "Mystr" jsi už teď
  • Keyz
    Alespoň, zde ten QTE je na zakončovací sek apod. I když QTE nesnáším tam vyloženě nejhorší to je, když se to aplikuje na běžné otevření dveří a pod. Prostě hráč měl pocit, že ty dveře jako opravdu otevře anebo vykopne. Tak 6x mačká čudlík jak tupec.

    Konzole přináší samé skvělé novinky. *11*
  • Vyzerá to zaujímavo, no trápia ma tri veci:
    1. Ako dlhá má by táto hra? Dúfam,že aspoň 20 hodín.
    2. Bude to aj pre PC? Tuším že Crytek pred pár rokmi hovoril že PC je ich primárna platforma.
    3. (Ne)Použité DRM?
    • 1. Jen hodinu a půl, ale mužes ji hrát dokola až do konce života.
      2. Ne, hra pojede primárně na topinkovačech nové generace.
      3. Ano bude, během hraní budeš muset být zavěšen hlavou dolů za koule, jinak se hra nespustí.
      • Tak to nič, ten môj sa vypne po 2 minútach kvôli vysokej teplote. Som myslel, spravím upgrade, ale čítam, že tam dali StarForce, takže nič.
  • Hlavni hrdina sa vola General Quickius Timius Eventius
    • Hlavny
  • jindra.veliky
    No a co, ze je to tunel? Kazda hra s mecem nemusi mit otevrenej svet, rozhovory se stovkou moznosti odpovedi atd. Ja jsem rad za odlisnou hru od vsech tech Skyrimu a Zaklinacu. Ja bych celkem rad "CoD" z tyhle doby.
    • Ak Ti nevadí fantasy, tak skús Dark Messiah of Might and Magic.
      • jindra.veliky
        prave, ja uz chci konecne neco normalniho, ne fantasy
        • To znie ako keby existovalo aj iné fantasy FPS ako Dark Messiah. Sem s ním!
        • Zahraj si Chivalry: Medieval Warfare, nebo War of Roses, to je dost jako historické CoD bez jakéhokoliv náznaku fantasy.
        • Aha a preto sa ti páčilo toto exkluzívne fantasy???
          Lebo tam nebola ani jedna reálna scéna. Veľké niekoľko tonové bojové lode sa vyplavia len tak na pláž ako vo vylodení v Normandii. Niaki kožušinami opásaní "barbari" bránia obrovské kamené mesto. Týpek v 10 kilovej Lorice segmentáte s 3 kilovou galskou prilbou a 10 kilovým štítom tam skáče ako Bruce lee v košielke ,naprostá hovadina. To i zaklínač je čo sa stvárnenia stredoveku týče reálnejší než toto.
    • *4* *4*

      Tak si pusť historickej dokument nebo nějakej film a máš to.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit