Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Far Cry? To je nějaký překlep ne? Film jsem dávno vyděl, byl v kinech v roce 2008.
    • Film od božského Uweho v kinech? kde proboha?
    • Jo ale docela blbost, tak bude hold novej a snad to dopadne líp.
  • spoock
    Watch Dogs jako film, otázkou je, zda to bude fungovat tak dobře jako hra.
    • :D

      tady se ukazuje efektivita te pre-release masaze ....
    • walltar
      Sakra my už víme, že watchdogs funguje? Vždyť to klidně může být reskinovaný AC bez poskakování na střechách ...
      • Ve WD ale můžeš poskakovat po střechách.
        • walltar
          Aha ... tak to potom může být vlastně úplný reskin AC ... Akorát bez assassínů (a pokud někdo řekne, že v WD sou assasssíní tak dostane přes držku)
    • A ty už jsi tu hru hrál, že víš jak dobře funguje?
  • Takto to bude vypadat za deset let - každý druhý herní AAA titul bude zfilmovaný podobně jako se dnes ždímají komiksy. Škoda, že svět je čím dál tím více o penězích na úkor umění. Všechno zprznit, hlavně vydělat peníze. A mluvit o zfilmování hry, která ještě ani nevyšla, je vrchol arogance od Ubisoftu. Místo všech těchto pos*aných projektů bych si dal jeden pořádnej tříhodinovej filmek Half Life od J.J. Abramse. Potom by všem možná spadla brada, kdyby se nějak rozumně nastavila laťka..
    • walltar
      Filmů co se dělají kvůli umění je imho pořád dost ... stejně jak u her sou to menší komorní projekty.

      Akorát mluvit o umění a potom zmínit slovo lens flare kinga je možná trošku mimo. *1*
    • Pilgrim66
      Boha, tak na ty filmy nechoď? Ty děláš jak kdyby každej ten film zabil 1000 koťátek. Tak co, přinejhoršim to bude sračka, no a co? Platí se to z tvejch peněz nebo ne?
  • Super! Těším se, ono co si vzpomenu na zfilmovanou gamesu tak to je samej masterpiece :D
    Ubi chystá 8 AC už dopředu ! Super ! A teď to ještě všechno sfilmujou ! Pecka takovej nápor kvality mě brzo zabije *1*
    • vyhrává Z samozřejmě *12* *7*
  • Nicméně pokud Ubi uděla velko film z tohodle "promo" http://www.csfd.cz/film/330809-the-far-cry-experience/ tak bych se nezlobil Vaas byl hustej.. :D
  • Já bych chtěl zfilmovat: Dead Space, Uncharted, Crysis, The Last of Us ( film - ne seriál) , Killzone a třeba takový Titan Quest by nebyl špatný *3* . Je spousta super her co si zaslouží film *5* !
    • Na co zfilmovávat takový Uncharted či TLoU, když samo o sobě už to filmy vlastně jsou? Navíc kdyby to posr*li a film by propadl jak u kritiků, tak i u diváků, tak by to udělalo těm dvěma značkám akorát ostudu. A to by mne mrzelo víc, než třeba u takovýho Crysis či Dead Space, který ať si pro mě za mě klidně zfilmujou.
  • Edward D. Wood a Uwe jsou a budou jednou klasici
  • Whoossain
    Ví vůbec v Ubi, že Far Cry už natočil Uwe?
    • Shoot him... Shoot him? Yes, but be careful, not in to eyes and maus:D And now, if you excuse me, I must finish my painting...:D lol
    • Uwe udělal ledasco, ale ničemu z toho se nedalo říkat film *2*
    • BoB.2
      Nejhorší je že to je jeden z jeho lepších filmů ještě Postal taky ušel.
      • Postal je klasika, to je snad jeho jediný dobrý film, už jen kvůli rozdílu mezi kachnou :D
      • KeanuX
        Postal je náhodou fajn odreagovačka *1*
    • No upřímně ten Far Cry film co natočil Uwe byla taková hovadina že jsem se na to nemohl ani dodívat... Opravdu to stálo za velké kulové !
      • Pokud jsi to neviděl celé tak to laskavě nehodnoť.
    • Asi ne. A pritom je to jeden z jeho lepsich filmu.
      • To byla největší pí*ovina snad po posledním resident evlu co jsem viděl...
        http://www.csfd.cz/film/226881-far-cry/
      • teď nevim jestli "jeho lepsích filmů" je u něj něco extra
  • cumpi3
    já chci první dva díly Call of Juarez! :-)
  • Já myslim, že herní adaptace v provedení Uwe Bolla se nepočítají :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit