Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak ukázalo letošní E3, konzolové hry není problém pustit i na PC. Však on to brzy nějaký nadšenec prolomí.. a pak si rád fifu stáhnu a zahraju. Next gen verzi bych koupil, ale když o mé peníze nestojí, nebudu jim je vnucovat.
    • Asi tak. Moj odhad je, ze sa dost mylia vo svojich odhadoch - a ako suvisi UT s tym, ze novy engine neutiahnu PC, tak to je mimo mojho pochopenia.
  • Keyz
    Možná to vyloženě tak udělali, aby to šlo na PC co nejhůře a pak mohli kecat jak je PC srajda, když tam nejde sport.
    Zajímavé, že i na levném stroji, jde Arma 3 a pod hry s DX 11 efektema, které snad konzole ani nemají. Ale simulací, vlajících trenek fotbalisty za běhu to prostě nezvládne no...
  • GaMa
    sem našel takový zajímavý článek:
    http://www.ddworld.cz/aktuality/konzole/vyvojari-potvrzuji-nova-generace-konzoli-nemuze-souperit-s-vykonem-a-univerzalnosti-pc-2.html

    tenhle je taky zajímavý:
    http://www.rockpapershotgun.com/2013/06/14/build-a-next-gen-pc/
    • Rhulad
      Prosím vás nelinkujte sem DDWorld... děkuji.
      • Preco? Nieco mi uslo?
        • Rhulad
          Protože admin toho plátku je lhář, manipulátor s fakty a člověk, který by neměl měl ani jednoho čtenáře.
          • Veskoslav
            Nechci ti brát iluze, ale většina novinářů manipuluje s fakty, přetváří, přikrášluje atd. Je pravda, že na zmíněném servru to mnohdy dochází do extrémů, ale zrovna tento článek je v jiné podobě i na jiných servrech a píše se tam v podstatě to samé.
            • Rhulad
              To je sice fakt, ale on jediný dokáže tvrdit, že plastová konstrukce u galaxy SIII je lepší než kovová u iPhone 5. Ten člověk je narušený nic proti.
          • GaMa
            Přeháníš.
            • walltar
              Ani nepřehání ... Tam se cucá z prstu co to jde. (reaguju na ten DDW .. článek sem nečetl.)
            • Rhulad
              Právě naopak ještě jsem na něho hodnej a slušnej.
      • GaMa
        neděkuj....zaplať *3*
  • Komerční kecy XD
  • no fifu si kupuju par let dozadu,ale ted se na to proste vys........ nema to cenu.EA na to naprosto kaslou a cpat jim penize za nakou blbost nebudu. hlavne,ze se chlubili jak mam fifa 13 na pc super prodeje.tak pevne doufam,ze to vic lidi udela jako ja. a jinak i muj notes tu fifu utahne tak 5x. go to hell.
    • Mart9
      Taky doufám, že co nejvíc lidí jim to prostě nekoupí. Ovšem nevěřím tomu :/
      • Veskoslav
        Nejvýdělečnější díl CoD MW III...Lidé jsou s prominutím tupci a proto hry pro tupce se prodávají nejlépe (ano mám doma 4 hry z univerza CoD, ale ty jsou naprosto o něčem jiném než o 4 hodinovém boji s nepřáteli s IQ sádrových trpaslíků za cenu více než šílenou)
        • Až na to, že poslední CODka se kupujou hlavně kvůli mulťáku a ne singlu.
  • To je zase prachsprostý bláblol, kec který jen vyzývá na nějaký flame :D. Výrok může být pravdivý za předpokladu, že majoritní podíl v PC mají kancelářské stroje, které i mimo ty opravdu zastaralé min. většinou nedisponují slušnou GPU.

    Za to technicky průměrný hráčský PC pochybuji, že to nedá, protože nextgen konzole jsou ...možná (max) trošku lepší hráčský PC. Já jsem dal loni za PC cca 25K a nextgen konzole to nepřekonají. Nepovažuji to za highend.

    Navíc ať zastánci nebo odpůrci konzolí, všichni víme, že tohle není o výkonu, ale o marketingu.
    • Nejsou trosku lepsi PC, jsou hodne spatny PC ... sak se podivej do svyho stroje ... a popremejslej, jak bys totez namackal do krabky 10x10 ... ty plosnaky mozna ... ale jak bys to chladil? A neboj, zadny uzasny megatechnologicky skok se nekona.

      Proste ten vykon to mit nemuze, protoze by se to nedalo chladit.
    • GaMa
      +1
  • Aha, aha, takže kdyby Crytek spekuloval s touto logikou, tak by asi Crysis v roce 2007 nevyšel, protože to soudobé počítače na vysoké detaily nezvládaly, GTA IV by rovněž vlastně nemělo vůbec vyjít, a ani takový Doom 3. Oukej, jsem z toho malinko jelen. Ne ne, v tom bude spíš to, že pro EA Sports je, byla, a vždy bude hlavní platformou konzole, z ní mají největší zisky, PC vždy tvořilo menšinu, tak proč se zabývat s verzí, která nebude mít takový odbyt, a zbytečně do toho přelévat peníze?! Je to prostě jen kalkul, protože pokud to nedokáží naprogramovat pro PC, tak to jsou s prominutím hňupy a ne programátoři... (možná na tom ale něco bude, R* se s GTA IV taky pochlapili... už jsem někdy zmínil, že jsem GTA IV rozjel plnohodnotně až v roce 2011? *1*
  • Myslím, že takováto tupá PR prohlášení od EA již nás nemusí ani překvapovat . . .
  • conflig
    Jo, je to naprostá pravda, ale jen pokud je to PC za 13 000,- pokud by to byl PC za cca 20k tak si myslím, že by v tom nebyl žádný problém....

    Přeci jenom novou generaci pohání PC HW není to jako u minulé generace, která měla speciálně navržený HW... prostě za tu cenu za jakou se budou nové konzole prodávat nemůžou být lepší než PC za 20-25k (především tedy PS4)
    • Veskoslav
      Opět kec. Pc za 13000 a Crysis 3 ti pojede při 50 fps ve fullHD na nejvyšší detaily.....
      • To leda bys hodně šetřil. Třeba já dal jen za zdroj 2500 ... mám rád kvalitu a už se mi v minulosti levný noname dost nevyplatil. Samo, že konzole takový nemají...
        • Veskoslav
          Taky mám zdroj za 2700, ale když sestavuješ levné do 15 táců, tam nebudeš kupovat tak drahý zdroj. Navíc za ty léta snad jeden známý měnil levný zdroj v pc:)
          • Ono te pak potesi, ze ti ten levny zdroj vypali celej zbytek toho levnyho stroje ... a to se vyplati ... ;D

            Ja nejsem tak bohat, aych si mohl kupovat podobne levne smejdy, a stejne jako jini, mam zdroj (kteryzto prezije nekolik PC) za cca 3k, case cca za 5k (neb taktez prezije nekolik obmen HW) ... a tak podobne. Samo, na druhou stranu si vazne nebudu kupovat titan, protoze platit priplatek 20k za 5% vykonu navrch ...
        • walltar
          no právě pokud chceš levné a výkoné PC tak musíš zariskovat a koupit levnou bednu, levný zdroj ... já mám taky bednu + zdroj kolem 6K
      • conflig
        vážně až tak.. řekl bych spíš jen HD?? tak to se tomu tvrzení smějí ještě více *1*
      • Rhulad
        Tak prosím jmenuj součástky co bys tam dal do těch 13k... tady máte test na Crysis3 http://pctuning.tyden.cz/multimedia/hry-a-zabava/26363-crysis-3-test-naroku-nejkrasnejsi-hry-soucasnosti?start=5
        • Testováno na 27' monitoru.Tam budeš mít trošku míň FPS než na 22' monitoru :)
          Jinak řečeno ve Full HD na 27' a 22' monitorech budou FPS rozdílná.
          • lol ...
        • amd FX-6300,8gb ddr3, ati 7790(která je na úrovni konzolových grafik) možná by se tam vešla i 660oc.A myslím,že by to šlapalo slušně.
        • Veskoslav
          AMD FX-6300 (2600 Kč), ASUS M5A78L-M/USB3 (1600 Kč), GIGABYTE R785OC-2GD (4300 Kč), Kingston 8GB KIT DDR3 1600MHz CL9 HyperX X2 Grey Series (1500 Kč), Samsung SpinPoint F3 500GB(1250 Kč), Eurocase 550W PFC(850 Kč), Eurocase MiddleTower X315 černá (380 Kč), Lite-On iHAS120 černá (450 Kč). Cena celkově 12 930
          • A kde mas zobrazovadlo ...
          • Rhulad
            7870 dává 20fps ve full hd to má daleko do tvých 50fps. PS to už je opravdu lepší koupit ps4 než riskovat s eurocase.
            • Rhulad
              koukni na test tam je 7870 a má 20 fps čili ta oc bude +- stejná. Jinak to je jedno Crysis je stejně nuda na entou čili nemá cenu porovnávat v téhle hře.
            • Veskoslav
              Všimni si na druh 7850;) To není 1 GB verze.....
            • Rhulad
              Tak ty mě chceš tvrdit, že rozjedeš Crysis 3 na ultra s 7850 na 50 fps ve full hd? To snad nemyslíš vážně ani jako troling *16*
            • Veskoslav
              Jasně. Přesně tuhle sestavu jsme včera na tom hlupém Crysis testovali, ale ne, ty to víš lépe;)Ale je pravda, že to kolísalo 35-50 FPs.
  • Ta random herni sestava bude mit ovsem o rad vyssi vykon nez tak konzole => i neoptimalizovany to na tom pofrci jak nic ... sak to vyvojari na tech PCckac vyrabej, ze.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit