Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Black_Hand
    muzu dotaz na patecni dostupnost levelu? uz dlouho jsem nekupoval casopisy v trafice (asi 10 let), takze nevim jak rychle tam dorazi, kdy se mam zacit zkouset ptat, a taky nevim, kde vsude bude k dispozici :). mate nejakou predstavu?
    • Je to neuvěřitelné, ale v pátek půjdu Level shánět taky. A dokonce se těším.
    • Cosi
      Pokud je napsáno vydání v pátek, tak v pátek už by měl na stáncích být a jak postnul ringman tak bude prostě všude :) Čas kdy to budou mít na stáncích záleží na tom, kdy začnou trafikanti rozbalovat ranní balíky s poštou. Většinou okolo 8:00 to bývá už všude.
    • bobsh
      Taky by mě to zajímalo, v pátek ráno jedu do Brna, tak by celkem bodlo, kdybych si rovnou na Florenci v Relay moh koupit Level na cestu *1*
    • ringmancz
      distribuci dělá M&K, takže minimálně ve velkých trafikách to najdeš
      http://www.mediaprintkapa.cz/odberatele-tisku/
      • Black_Hand
        ok, ten seznam odberatelu pomaha hodne. diky!
  • EDIT: Vyřešeno.
  • Milá redakce,
    Jsem pro najmout ještě jednu osobnost (nejlépe ženu) na promazávání příspěvků né k tématu pod určitým článkem.
    A zavést speciální diskuzi- PC vs konzole :D
    Vstup do ní by měl být viditelný hned po otevření úvodní stránky gamescz.
    Realizace a provoz je sice komplikovaný, nicméně musel jsem se podělit o své postřehy.
    • konzole už nejsou konzole, jsou to spíš už jen low-end PC desktopy. Hry se musí instalovat,FW, update, má fce jako PC, streamování, sdílení. Vyměnitelný HW (u PS4 HDD), takže to směřuje k podobě PC. A ještě k tomu Cloud. Podle mě v budoucnu smrt konzolí. Ke Cloudu je možné připojit i TV a hry se budou hrát na ní a bez nutností mít konzoli...Ale PC tu zůstane. je to jen má vize, tak mě nebíjte. Ty konozle, které si vemete na chatu nebo kamkoli jinam, dáte do ní hru a hned hrajete už jsou pryč.
      • Ronox
        Stačí aby se zdokonalil například Big Picture u Steamu .. dovolení stahování ze serverů, přehrávač s podporou titulků a máš super domácí centrum. Pak už jen povolit při spuštětní os automatické zapnutí big picturu a je to.
    • Dedikovaná diskuze "PC vs konzole" by byla boží :-)

      A pozvěte do podcastu Vávru s Olejníkem, to by byla čirá kvalitka tihle dva pospolu!
  • Robotron3
    Tak tenhle podcast s Fukou jsem nedoposlouchal. Únavnej monolog herního dinosaura, co ustrnul v těch svejch názorech z minulýho století a dál už se nedostane. Nuda.
    • michelangelo
      Taky mi prislo, ze mu kluci moc neodporovali, i kdyz je cim, protoze z Frantiska mam, podobne jako ty, pocit, ze jeho nazor cim dal min koresponduji se soucasnym herne tvurcim prostredim a v kontextu veci/her aktualnich pusobi trochu 'mimomisne'. Jinak receno, ja si napriklad vubec nestihnu zahrat vsechno, co me zajima, s cimz jsem jeste relativne nedavno (odhadem pred rokem, dvema a dal) nemel vubec problem. Her, o ktery jsem stal, se objevovalo asi tolik, ze se daly na jedny ruce spocitat, tudiz si je i behem roku stihnout zahrat. Zlom podle me prinesl svezi vitr z INDIE sceny a to je duvod soucasnyho herniho bujeni. Jinak motivace a herni vysledky AAA moneymake mainstream hernich studii nema cenu nijak zvlast resit, protoze odtud se stejne novych napadu a experimentovani, ktery by vedlo zase nakam dal nedockame (vyjimky jen potvrzuji pravidlo).

      Na druhou stranu, i prestoze se s Frantiskovym vkusem tezce mijim, mi vubec nevadi ho poslouchat (to plati i o filmech). Ale v ramci FightClubu bych cekal o dost viz rozporovani a min prikyvovani a rezignace, coz ale pricitam na vrub narocnemu E3 tydnu.
      • zdeeneek
        Ja teda nechapu proc porad od fc ocekavate, ze se tam bude nekdo s nekym dohadovat. Dulezity je rikat svuj nazor (coz se tam snad deje) a ne nejak umele vyvolavat nesouhlasnou vymenu nazoru - pokud maji na vec stejny nazor, tak to snad nicemu nevadi.
        • janchor
          Ano, tak. Osobně bych Frantovi většinu věcí spíš podepsal a ty chvíle, kdy byl skrze neinformovanost mimo, mi přišly podružný, takže je nebylo nutný zdlouhavě uvádět na pravou míru.
          • michelangelo
            Tak jsem si LEVEL koupil taky. A zrovna ty tam v jednom clanku pises, co jsem cekal, ze zazni v podcastu s Frantou Fukou :) Ale w/e. Jinak design, ktery jste propagovali, si chvalu urcite zaslouzi, je dospelejsi cistsi a citelnejsi (alespon ve srovnani s poslednim levelem kterej jsem videl), i kdyz jsem myslel, ze zajdete dal a ze se v tom odvazite byt vice originalni. A abych nezapomnel na obsah, tak ten je taky fajn, podle toho co jsem zatim stihl precist :) Kazdopadne celkove za casak palec nahoru a kdyz u sebe budu mit kilo i priste a v trafice narazim na LEVEL, tak si ho klidne zase koupim.
    • Black_Hand
      ja nevim, zhruba dobry, ale misty mi to prislo jako vykriky do tmy, pri kterych jsem misty mel dojem, ze tak uplne ani nezna souvislosti toho, k cemu by ty napady vedly, takovy nedopeceny. to neznamena, ze by vedly ke spatnym vecem, ale ze by chtely vic promyslet.
    • naopak mel ve vsem pravdu, mainstreamovy hry dneska jsou hloupy a jednoduchy, protoze jsou pro hloupy a jednoduchy konzumenty tecka
      • Inquisitor
        Jo v hodně věcech souhlasim, ale některý tahá moc do extrému. Perfektní hra podle něho ještě asi nebude minimálně dalších padesát let realizovatelná :).
    • Sím tě,kde se dá poslechnout první část.
  • Keyz

    Dotaz

    Bude recenze velice zábavné hry Gunpoint?
    http://www.gunpointgame.com/
  • Keyz

    oculus rift

    To by bylo skvělé, kdyby to bylo jako kamera zvlášť pro hlavu ve hře. Pak v FPS bych se hráč mohl dívat a myší ovládat zbraň. To samé u závodu atd.
    • Black_Hand
      neni to tak jednoduchy. je tam riziko, ze se ti ty pohyby v budou spatne rozlisovat a budes se muset naucit znova ovladat hry :).
      • Keyz
        Nedokáži to moc představit jak tyhle brýle v praxi fungují, ale rád bych něco takového.

        - Jestli jsem to pochopil, tak když mám brýle vidím hru a pohybem hlavy se pohybuje zaměřovač jako u myši. Tedy nemohu se otočit a vidět okolo sebe?

        Tohle mně vadí u závodů. Jedu a vidím volant. Složitě se dívá okolo.
        Klidně bych znova učil ovládání kdyby to bylo opravdu revoluční.
        • Black_Hand
          hm, tak co jsem videl, tak oculus podporuje oba dva rezimy. to je fajn.
        • Ronox
          Co jsem koukal tak s tou pistolí pro nějakou tu loveckou hru to udělali na team fortress 2 a portal. Rozhodně by si člověk musel zvykat, ale ve finále po naučení na titulech přímo pro to určený by to šlo. U závodů a jiných simulátoru si to umím nejlíp představit. Když se podíváš na vr demo Eve (http://youtu.be/fdU-f456N-E) tak tam to užití je taky supr nebo v kombinaci s Omni.
  • Keyz
    Kde je aktuální 135? Je tam pouze / 2. část
    Kde je pak první část na youtube?

    Již jsem to našel. Pes to celé zamotal *4*
  • FC 134.4

    Zdravim, snazim se najit FC 134.4 video format a na strankach Games, ani na YT to za boha nemuzu nikde najit. Predpokladam, ze chyba je na me strane, muzu se vymluvat na vedro - kazdopadne muze mi, prosim, nekdo hodit link? :) Diky.
    • http://www.youtube.com/watch?v=YgLYUxsIFn0&feature=c4-feed-u *3*
  • melny

    Podcast

    Ultimátní Fight Club: hosté Fuka, Vávra a Drda :)
    • Kozy
      To by pak ani jeden nevyniknul, takhle je to ideální.
    • Keyz
      Moderuje Rybka.
  • Nihilistick

    fght club

    Ahoj Janchor,zacatek fight clubu je dnes jako vzdy v 16:00?
    • smejki
      hádej *3*
      http://www.youtube.com/user/GamesczTV/feed

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit