Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A můžeme si zahrát v multiplayeru i třeba za Němce? :-)
  • 1 8 Tribute

    QBhWsDGTimI
  • Tak... hra to bude urcite dobra. Engin => HRA umoznuje velice monumentalni bitvy a hlavne cas k taktizovani... neni to jen o tom, kdo ma v armade vetsi pero. Neco mam zahrane na CoH1 a nemuzu si vynachvalit tu kvalitku. :-) No ac bude CoH2 obohacena o dalsi takticke a hracske moznosti, tak za grafiku a samotne zpracovani davam minus. V tomhle to nezvladaji, a stava se z toho tak trosku "mis-mas" bordel. Chapu ze v dobe valky nemel nikdo cas luxovat, na to ja nenarazim, ale jednoduse mi to prijde nekdy graficky az moc odpudive. Ano, ano... vim ze je to RTS a na "grafice tolik nezalezi", ale na dnesni dobu je to az moc... ani to nejde slovy popsat, protoze ta hra nevypada spatne, ale taky ne pokrokove. A taky se mi nelibi, ze to zase budou 2frakce. Ja chci Brity, chci Amiky, chci Nemce, chci Rusy, treba i Japonce. Ale ne jen Nemce, a Rusy. Prece v multaku nezalezi na historicke korektnosti. No rozhodne pujde o skvelou hru, o tom se nebudu prit.
    • adamouncz
      Možná (doufám) budou zase vznikat skvělé mody jako u jedničky. *5* A ty by tam měly přidat další armády.
  • Nevíte kdy výjde novej Eastern Front?
    • adamouncz
      No jeden mód eastern front už vyšel. On je ještě nějaký nový? *8*
      • No jasně verze 2.0 kde přibude další frakce i za němce - Ostheer *3*
  • príjemnej datadisk za lidovou cenu (54€), navic delanej jen pro jisty typ ovladacu a pokud mate nejake jine tak hold smula nerozjedete to
    • adamouncz
      1. Není to datadisk, oproti prvnímu dílu jsou tam novinky: počasí a true sight.
      2.Kde ty čísla (54 euro) bereš? Buď ses díval do obchodu kde to prodávají nějací ...... , anebo máš špatné baterky v kalkulačce protože na key4you to stojí pod 900 korun.
    • ty seš datadisk omezenej *11* tak to nekupuj a nehraj *12*
  • nádhera, už se těším *14*
  • už se dá ta kamera normálně odzoomovat? přijde mi to jako bych hrál přilepenej xichtem na monitor
  • Kumpanie hrdinů *1* P.S. Vím, že je to správně, ale stejně mě to pobavilo. Takový hezký výraz...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit