Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No z celého příspěvku se mi nejvíc líbil stejně zadek (!) *2*
  • Hrali ste aspoň niekto BETU keď už o hre hovorite že sa na to nedá dívať a že to je stereotypné ??? Ja som ju včera dohral a možem s čistým svedomím povedať že by som sa nečudoval keby to bola hra roka.BETA síce nieje vobec dlhá ale perfektne ukáže ako má vyzerať pravé cyber-punk RPG so stealth prvkami a všetkým čo ku tomu patrí.A ani na chíľu som nezaregistroval stereotyp kedže každú úlohu možete prejisť bud stealth alebo rambo štýlom.A keď si zvolíte stealth tak musíte si sami nájsť chyby v nepriateľovej obrane aby ste sa niekam nepozorovane dostali pretože hra vám nič nedá zadarmo a neukazuje najbezpečnejšiu cestu k splneniu úlohy,
  • Pred viac ako desiatimi rokmi vyšiel Fallout 2, kde ste tiež k začiatku hry chceli vojsť do mesta a stráže vás nechceli pustiť. Mali ste možnosť ich postrieľať, presvedčiť atď. A tu nám to prezentujú ako nejakú novinku, a mám sa z toho posadiť na zadok že ma niekto nechce pustiť ďalej a v dialogu sa mi objavia 4 možnosti? Lol. Ďalej hábanie krabicami a hackovanie, inventár. Zas nič nového.
    • Hm tak ten video report ale dělali lidi od IGN a jestli to přišlo zajímavý jim, tak to ukázali. Rozhodně to neznamená, že hra bude stát za h*vno, to rozhodně nespočívá v tom jestli můžeš hejbat krabicí nebo ne.
  • Až hru vydají stáhnu na PC ,když se mi bude alspoň trošku líbit tak okamžitě kupuju na Xbox......
    • mel by ses rovnou nahlasit, potom uz nam snad zacnou konecne delat PC hry only
  • nemoznost otvirat dvere, zatim co tahas mrtvolu mi lezla na nervy uz v nekolika hrach ..
  • už se těším na HW požadavky pro plynulých 60FPS..vsadím se, že i přes otřesný vizuál, to nezvládne ani gtx580...jak je dnes zvykem
  • Ja som videl iba gameplay hodne podobny mass efectu. Mainstreamova hratelnost a skutočne nič čo by tu už nebolo. Je to presne hra aké sú v dnešnej dobe moderné. Kladie určité minimálne nároky na hráča a je tam určitá miera rozhodovania, ale dáva veľký pozor aby sa hráč moc nezapotil a aby tie nároky neboli príliš veľké.
    Jediné čo by som pochváli je dizajn zbraní ktorý je fakt parádny.
    • A tá situácia so trážou ktorú tam ukazovali je tak zúfalo stereotypná že je to až trápne. Ani nemusím pozerať dalsie casti aby som vedel aké situácie tam budú ukazovať. Z toho je vidieť že moc originálni asi nebudú.
  • Pánové ... nevíte jestli někdo bude pracovat na češtině pro Deus Ex? Vím že ofiko CZ nevyjde tak jestli nějakej mazák neudělá CZ na koleni.
    • Češtinu určitě někdo udělá, toho bych se nebál.
      • No neviem - poriadna čestina na Invisible War tiež nebola...
        • protoze ta hra fanouskum-prekladatelum za to nestala ..
          • Tak to uz taky není tak uplne pravda, viz. http://jdomansky.wz.cz/Cestina_na_Invisible_War.html

            Jak víte že k tomu nebude oficiální čeština, to bude docela naprd.
  • stejne se na ten konzolackej gameplay neda divat
    • Přesně tak.Tohle bude piczovina v dějinách..
      • Cahir
        Ten děvkař je občas apoň vtipnej, ty seš jenom nudnej *7*
  • Pro redakci: Pánové, když je o nějaké hře informací málo, nadáváte, že chcete víc. Když jich je dost, nadáváte, že jich chcete málo. Možná by jste mohli přestat šílet a prostě nechat rozhodnutí na hráčích, jestli se podívají na ta videa nebo ne.
    • :) wtf dyt pisou, ze koho to zajima tak at se podiva ale oni si pockaji na hru ... to je neco jako kdybys na "Pokud chcete muzete si u vychodu koupit suvenyr na pamatku", nastvane reagoval "Proc nas do p.dele nutite kupovat si nejake cetky ...!"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit