Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jak někdo psal v dřívějším článku k této hře, mnohem větší zábava by bylo hrát za Lajku, která by byla sovětskou tajnou zbraní a železnou tlapkou udržovala pořádek v okupované americe.
  • DarthSomething
    Zatím žádná poznámka na téma Call of Duty: Ghost? *1*
    • V call of duty se hraje za američany. tak neméj fory
  • BoB.2
    Já viděl i hada klečet ale tohle je něco.
    • Veskoslav
      Vyděl? Vážně? Naše čeština fanatik a píše vyděl? *1*
      • TheGGG
        "Naše čeština fanatik"
        Z tebe taky musela učitelka na ZŠ ůmírat
        • Veskoslav
          Nechci tvé trolí brilantnosti ubírat na lesku, ale víš, co je to literární záměr či slovní spojení, které ne vždy odpovídá pravidlům?:)
          • TheGGG
            Samozřejmě, ale v tvém případě to byla pouze chyba.
  • TheGGG
    lool to už vážně došli vývojářům nápady. já doufal v hluboké psychologické drama, kdy bychom hráli za psa letícího do vesmíru a ve vzpomínkách se vraceli do jeho dětství. Todle vypadá dost směšně.
    • Jako žrát, spát, okousávat nábytek a chc*t všude po bytě ?
      • TheGGG
        Já nevím, já psy rád nemám a nikdy jsem žádného neměl, ale pokud todle dělá tvůj pes tak ti to nepřeju.
  • a btw najedte si sem
    http://ssjc.ujc.cas.cz/search.php
    a zkuste si najít slova rusák a amík

    Pěknéj vlezdoprdelismus
  • myšlenka jako taková hodně zajímavá,Jenže mě už hodně Se**(tedy mně už hodně vykonává potřebu) jak furt do všech her cpou kladáky. za záporáky hrát nemůžete. amici ze sebe furt dělaj hlavní hrdiny. a ty stereotypy pamětnící vzpomenou jak skvělou hru udělalo z World In Conflictu Soviet Assault to přehození stereotypu.(napřiklad Plukovník se stará o své muže, Major který nakonec udělá tu správnou věc, A kapitán který i když je ze začátku sympatický tak se ze něho vyklube sr** a hned to mění atmosféru) a né jako v company of heroes že tam prostě nejsou schopný dát normálního generála. proč tam proboha nemužou dát aspon scénu kdy generál zastřelí utíkající vojáky,ale pak si povzdechne,Jak Velká je cena vítězství ?,Zrada vlastních mužů ?) a hned by to bylo zajímavější

    jinak pardon za gramatiku
  • Jenom aby se fakt nevrátila v čele vyspělé a inteligentní intergalaktické psí armády, která nám všem nakope prd*l. Člověk by jí to ani nemohl vyčítat, musela zažít strašné věci.
  • Tento alternativny osud Lajky sa mi paci ovela viac ako ten skutocny
  • Ta očíčka, ten laser! :) Pes by mohl mit dobrou roli v Meriwether: An American Epic - když tak pomáhal Lewisovi a Clarkovi. To by mohla být slušná explorační hra.
  • V tom ma prsty urcite Aštar Šeran! *1*
    • Spíš Petr Poláček *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit