Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • na slovenských herných fórach hráči najviac pindajú na tú cenu, žiaľ v dnešnej dobe je neospravedlniteľné, že 99 KČ sú namiesto necelých 4 eur za časopis, takmer celých 5 eur....to 1 euro je nadsadené a sám som si kvôli tomu časopis nekúpil, nakoľko hry na PC nehrávam, takže mal som záujem iba o samotný časopis. Ak by sa dalo dačo urobiť s cenou, aby bola spravodlivá, určite by Vám na Slovensku stúpli predaje a zisk by bol vyšší ako to trápne 1 euro, ktoré je ako prirážka........
    • MickeyMutant
      Jedno euro je částka, která se dělí mezi slovenské Ministerstvo kultúry a Slovenský literárny fond. Je to obvyklá cena za prodej cizojazyčné publikace na Slovensku kvůli ochraně národní kultury. Česká periodika jsou na tom ještě dobře - poplatek pro ostatní země dělá dvě eura a pro časopisy z Maďarska tři až čtyři, podle obsahu.
      • smejki
        a čo si ty urobil pre slovenský romantizmus?
        • MickeyMutant
          Ja som bojoval za slovenský romantizmus keď ty si ešte drevenú kačicu ťahal!
          • smejki
            Ale vtedy si bol eště na hubách!
            • smejki
              trudat!
            • Mor ho!
              'ě' v slovenčine neni.
      • Black_Hand
        koukam, ze k*koti nevladnou jen u nas :).
        • MickeyMutant
          Ten zákon zas není až tak drastický. Vyšší sazba pro maďarské publikace byla například aplikovaná jen u tiskovin, kde obsah článků podněcoval k vypalování pohraničních obcí a vyhnání slovenského obyvatelstva za Tatry.
          • to fakt? tak to som nevedel,,,,tak to je dobré svinstvo...tak nič, tak ja ho teda kúpim...ale iba ak tam do budúcna bude Smejki, čo najmenej prispievať a budú tam i konzolové hry :-* Vydávať prevažne PC časopic mi príde v dnešnej dobe ako príliš luxus
            • bobsh
              Kup si ho, najdeš tam dost konzolových her a navrch i pár mobilních/tabletových
            • Black_Hand
              v zemich kde dominuje PC?
    • smejki
      jé, já myslel, že si to nekupuješ kvůli mě. Už se rozhodni, čoveče!
    • Inquisitor
      Tak nekupuj, jednoduchý. Kupuj si levnější časopis.
    • ales.smutny
      Můžu se zeptat z čeho vychází tvrzení, že "to 1 euro je nadsadené"? Kluci si určitě rádi poslechnou o další, alternativní a hlavně levnější možnosti distribuce časopisu v SR.
    • Mart9
      To vůbec neni o ceně časopisu, ale o tom, že Slováci vidí, že Češi mají v něčem výhodu, tak zase prskají. Vždy to tak bylo.
      • Kravina.
    • Karel

      Protože euro je na ho*no *3*
    • Preed
      Nie je to ziadny ''zisk'',lepsia cena sa zrejme pri distribucii na Slovensko vyjednat neda a je to OVELA lepsie ako pred tym kedy to bolo fakt neunosne,ked si nekupis casopis za 5 euro,ktory tu stal pred tym 14 ci 15 euro tak potom si ho asi kupit nechces a cena sa menit nebude,to je takmer iste.
    • janchor
      V dnešnej dobe je naopak zázrak, že to chlapci dokázali vyjednat s takhle malým rozdílem. Distribuovat časopis v cizí zemi nejde lusknutím prstů..
    • prostě je to na Slovensku zahraniční časopis, proto je to tam dražší (dřív tam byl, pokud se nepletu, rozdíl okolo 5 euro)
  • Nihilistick

    NEW LEVEL

    zdravim redakci,tak pro me je new level na new levelu,dekuji vam,kupovat budu dal uz jen kvůli te kulervouci cene.sem rocnik 78 a stejne ste se my trefily do noty.
  • Preed

    RPG na PS3

    Je to sice tazky offtopic ale snad ma nikto nezlincuje za to,kupil som si PS3 a chcem si spatne zahrat nejake dobre RPGcka,mohol by mi nejaky PS3 guru poradit nejake dobre RPG ktore su na PS3 a nie su na PC(Som PCkar :),dakujem. (O Dragons Dogma,Demon Souls a Ni no Kuni viem)
    • Mrkni na Atelier hry a druhá Neptunia je prý taky dobrá.
    • havk
      Mozno by som mrkol i na Final Fantasy XII(-2),Nier ci Tales of Graces F.
      • ringmancz
        jaký jsou Resonance of Fate a Star Ocean?
    • zdeeneek
      Dobrych rpg, ktery nevysly zaroven na pc, zase tolik neni. Krome tech zminovanych v prispevcich vyse by mozna v uvahu pripadalo i Eternal Sonata.
    • ales.smutny
      Valkyria Chronicles, pokud ti nevadí koncept na pomezí RPG a strategie (rada - neměl by, je to skvělá hra:))
    • Black_Hand
      tak ja jsem sice PCckar, ale podival bych se treba na nejaky final fantasy, nebo kingdom hearts.
  • Black_Hand
    hmm, tak jsem prave docetl pavluv clanek na tema otevrene svety a docela me zarazi jak vidi moznost dohrat otevrenou hru za par minut jako problem (nebo jen preklada nazor vyvojaru? mozna to jen neni moc jasne z textu). normalni hrac to napoprve stejne neudela, protoze to ani nezvladne. na to aby byl hrac vubec schopny neceho takoveho musi hru znat jako sve boty, a to rozhodne nezna v prvnim pruchodu.
  • nekromant33
    edit: missclick
  • Dotaz

    Kdysi se ve FC někdo ptal zda by šlo vydat/zpřístupnit všechny články z Jámy Pekel a odpověď byla, že to si musí vyřešit z Burdou.
    Momentálně to máte na starost a tak by mně zajímalo zda tohle bude možné?
    Například pro předplatitele nějaký archív na webu apod. Strašné rád bych měl možnost si lehce pročíst starší články i od dalších autorů abych viděl jak to v té době viděli apod.
    Některé zahraniční časopisy to tak mají a je to skvělé. Prostě archív všech čísel a článků. Co jsem koukal, tak naskenovat to při dnešních super chytrých strojích není zas takový problém ale chápu, že to není priorita ale prostě bych rád věděl, zda je šance, že se toho dočkáme *4*
    Určitě bych nebyl sám kdo by to využil.
    • Keyz
      Nějaký Update situace? Tohle by mně taky zajímalo. Již je možné mít na netu stará čísla tak aby nešla stáhnou anebo v PDF. Rád bych si někdy přečetl a pod.
      Sice stále čtu tištěné věci ale jestli je možnost, tak by bylo skvělé v dnešní době se trochu pohnout, aby ten kdo něco hledá ve starém Levelu neměl prostě smůlu.
    • Black_Hand
      ja bych si nebyl tak jisty, ze je situace jina. je mozne, ze kluci maji jen znacku, nikoli vse co souvisi s levelem.
      • To by byla škoda a navíc pak by tedy měli pouze značku a možnost psát pod levelem ale žádnou možnost vracet se ke kořenům které Level proslavili.
        Navíc k čemu by to bylo Burdě když se toho chtěla zbavit? Většinou se to prodává celé když se firma něčeho zbavuje a nemá pro to využití.

        Pak opravu škoda mít časopis který začne a vlastně nemá začátek.

        Počkám co to řekne redakce.
  • Mortuus

    Steam

    Jen malá otázečka k Levelu, respektive k Steamu. Navazuje Steam na přerušený download? Řekněme, že mám už staženou/nainstalovanou půlku hry, večer vypnu Steam a ráno navážu se stahováním tam kde jsem skončil nebo to pojede zase od začátku? Za boha nemůžu tohle info najít ani na Steamu ve FAQ a přitom je to pro lidi s pomalým internetem dost zásadní :-) Díky za jakékoliv info.
    • Black_Hand
      ja akorat doufam, ze se ted inspiruji u PS4 a zacnou s vyvojarema mluvit o moznosti stazeni nejakeho mensiho kousku, ktery staci ke spusteni, a pak zbytku. i kdyz je pravda, ze narozdil od serveru konzolovych sluzeb steam nema problemy stahovat treba 7MB/s, takze i vetsi hry jsou stazeny za par minut.
    • ringmancz
      navazuje, můžeš si to zapauzovat i ručně - pravej klik na stahovanou hru v knihovně a tam je Pause download
    • Milda8
      Jo. Navazuje tam kde skoncil. Vypnes omylem PC/ntb, vypadne net, proud. Pokazdy se mi stalo, ze to pokracovalo tam kde to skoncilo. Hodne prijemna funkce :)
  • Ronox

    K LEVELu.

    Tak už jsem doma a v klidu mohu listovat jedním novým Levelem (druhý stejně jako poslední 230ka zůstanou ve fólii v šupleti).

    Nový design mi sedl jak pr*el na hrnec. Čistý, fresh bez rušivých elementů. Ve stylu dnešních moderních magů. Dobrá práce! O obsahu ani nemusím mluvit ne? Všichni jsme viděli jména, která se na "novém" Levelu podílejí a je to TOP.

    Level dospěl a tak ukazuje svou hlavní cílovku. Nás nostalgiky, kteří už mají nějaký ten rok po maturitě. Jenom ten papír. Doufám, že ta avizovaná změna papíru v dalším čísle ovlivní průhlednost a "křehkost". Gramáž obálky je ale suprová.

    Poslední chybička, které jsem si často všimnul při čtení je špatná sazba a korektura textu. Věřím, že tyto nedostatky se časem po uklidnění situace odstraní a my fanoušci Levelu hrdě řeknem: "Heil to the king, baby!"

    Jediný dotaz k předplatnému. Je tam připsán jako bonus hra. Pokud budu brát platinovou hru v jaké relaci se tyto hry budou pohybovat? Dříve byly tuším i novinky, tak jestli toto platí nadále nebo budem dostávat review/promo disky. Ono bych se nezlobil, kdyby se jednalo o nějakou sběratelskou edici pouze pro recenzenty.
    Každopádně pánové držím palce ani nevíte jak. Doufám, že Vám toto dalších pár let vydrží (první rok přežití byste měli mít jistý díky prvnímu místu na send.cz). Klaním se, přeji hodně štěstí a na závěr nechť všichni vzpomenou na Ezechiel 25:17.
  • zdeeneek

    Kdyz uz je tu rec o novym Levelu ...

    Jak to bude s tim bonusem pro predplatitele? Mam stribrny predplatny (kdyz jsem predplacel tak k tomu bylo tricko, ted se divam, ze je tam navic i komiks). Level mi dnes dosel, ale bez bonusu - ty dojdou zvlast nekdy pozdeji ?
    Jinak jsem zatim casak stihnul jen zbezne prolistovat a precist Jamu pekel. Jsem spokojenej, libi se mi system hodnoceni (konecne zadny cisla). Jediny co mi u recenzi trochu chybi je nejaka informacni tabulka, ve ktere by bylo uvedeny studio, ktery hru delalo, vydavatel a distributor.
  • Mart9
    Tak nevím, jestli si mám Level koupit. Level jsem si nikdy nekupoval, jen několik čísel Score asi před 10 lety. Teď jsem tak nějak podlehnul tomu zdejšímu nadšení ze záchrany a vydání nového čísla, games.cz jsou také jediný herní web, který navštěvuji a vybudoval jsem si za tu dobu ke zdejším redaktorům určitý vztah. Je ale škoda, že v Levelu není zajímavější ta hra, to bych neváhal. Chápu, že o tom ten časopis vyloženě není, ale přece jen když je tam oproti konkurenci jen jedna, tak bych ocenil, kdyby byla pořádná a ještě víc super by bylo, kdybyste se mi s ní trefili do vkusu *4*

    Dokonce jsem už Level měl dnes v ruce (zabalený), ale jsem stále na vážkách. Doporučíte mi ho? *4*
    • zdeeneek
      Kdyz chci hrat, koupim si hru. Kdyz si chci cist, koupim si knizku/casak. Ja bych si Level za 99,- koupil i kdyby tam zadna hra nebyla. Ze tam je beru jen jako prijemnej bonus.
      • Mart9
        To je možný, ale já nejsem takový herní nadšenec, abych nějaký takový časopis kupoval za každou cenu a rád bych obojí - kvalitní počtení i kvalitní hru. Nepochybuji o tom, že cesta, kterou se tento Level vydává, je správná (jedna hra, o poznání menší cena), ale na rozdíl od tebe beru hru jako součást časopisu a rád bych, kdyby mě i ta hra nějak zaujala, nejen časopis *4*
        • smejki
          no počkej. ta hra je kvalitní, jen tě nezajímá. a každýmu se nezavděčíš.
          • Mart9
            Koukal jsem na nějaká videa a ta hra mě absolutně nechytla. Plošinovky mě obecně nebaví.
            • Ronox
              No tak nejsi cílovka no :) možná se příště trefí do tvýho vkusu, ale tohle se stávalo klidně i předtím. Nikdy se netrefíš do všech preferencí. Jestli to je pro tebe rozhodující faktor u časopisu a ne obsah jeho a tohle jako bonus, tak asi nemá cenu aby sis ho pořizoval. Jestli tě zajímá herní trh a jeho vývoj, tak časopis je pro tebe lepší, protože se víc zajímá o tyhle témata než web. Pohledy autorů na různá témata, exkluzivní rozhovory atd, tak to za tu cenu rozhodně ber. Vedou to matadoři naší herní žurnalistický scény. Já bych tu přílohu ani nepotřeboval, protože předpokládám, že stejně většinu her budu už na steamu mít.
            • Mart9
              No dost mi tam vadilo, jak se neustále každé tři vteřiny měnilo prostředí, když to asi nemělo ani žádný význam. Po minutě a půl mě to začalo nudit, jak stále jen poskakoval a něco sbíral, plošinovka no...
              http://www.youtube.com/watch?v=CWzzlpQt-e8
            • ringmancz
              co přesně tě při tom dívání se nechytlo?
            • Amylee.Anderson
              To si piš, že narazim, jediný skákačky který jsem hrála byly Lion King, Rayman, Prince of Persia (a to jsou fakt starý věci)...a pak nějaký flashovky, tohle mi fakt nejde *15*
            • Black_Hand
              ....amy brzi narazi. neni to zrovna jednoducha skakacka. to neni na skodu. obcas mi zavanela Jazz Jackrabbitem 2 :).
            • Amylee.Anderson
              Čoveče, já to teď pustila, odehrála první kolo. Je asi první indie hra, co hraju a plošinovky mě taky nějak neberou, ale tohle je takový...oddychový a milý. Teda zatim :)
    • smejki
      tu hru můžeš vytradovat na Steamu za jinou indiovku, která by tě zajímala víc, si myslím
      • Mart9
        absolutně netuším jak, takže tuto možnost zamítám :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit