Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co ja bych dal za multiplayerovej Rainbow six...
  • Videjko z E3 vypadalo hodne dobre, bohuzel finalni hratelnost muze byt na mile vzdalena.
    Taky je skoda,ze autori tak mlzi a nedavaji presne odpovedi. Z toho mam trochu obavy.
  • Huh?! Co toto psalo za ignoranta? V Tom Clancy’s The Division žádný single play není. Je to čistě online rpg, kde bude možné hrát samostatně nebo v partě 5 lidí (včetně drona ovládaného tabletem). Nechápu kecy o propojování SP a MP ??? Je treba si o tom neco zjistit než tu napíšete takové hov.diny.
    • Píšeš to sám: "možnost hrát samostatně" (as a single player). Tak si o tom něco zjisti, než začneš někoho nazývat ignorantem.
      • Samostatně ale pořád v multiplayerovém prostředí. Když hraješ WOW nebo jinou online hru sám taky to není singleplayer že? Takže mlč.
        • V multiplayerovém prostředí, ale s prvky singleplayeru (Proto se článek zmínil o propojování MP s SP). Umlčuj si doma rodiče.
  • U tady těch nových her s propojenými single a multi je aspoň pořádně viditelný online prvek, který zdůvodňuje nonstop online DRM
    • TheFeardemon
      Alespoň,že u takovýchhle her má DRM důvod
  • Všichni povině ! https://www.change.org/petitions/ubisoft-release-tom-clancy-s-the-division-for-pc#share
  • Multiplayer mám rád jen u her, kde má opravdu smysl a hlavně, kde je pouze jako přídavek, doplněk.. samostatně volitelná součást hry.

    Nebudu podporovat hry, kde se mi MP s*e*re do SP zážitku.
  • Sazi hlavne na multiplyaer -_-
  • Jedna z mala next gen, která zaujala. Viděl bych v tom konzoloví APB Reloaded. Snad do roka a do dne na PC :-)
  • Whoossain
    Propojování SP a MP mě neskutečně se*e, neboť má za následek jednak tříštění příběhový části hry a druhak tlačí hráče do stylu hraní, který mu není vlastní. Po příběhový stránce je to evidentní - pokud se věnuju kecání se spoluhráčema, plnim různý víceméně druhořadý úkoly a navíc sleduju, kdo má větší skóre, tak se těžko můžu věnovat čtení dokumentů osvětlujících pozadí příběhu, sledování děje a dalším věcem, který k SP kampani neodmyslitelně patří. Podsouvánim herního stylu, kterym by hráč nikdy nehrál pak myslim různý přblblý úkoly, který jsou postavený na "zastřel jednou dávku z LMG 5 nebo víc nepřátel a dostaneš za to odměnu". Mě to vyloženě ruší, protože bych sám o sobě podobnym stylem nikdy nehrál. Pokud ale na takový úkoly nepřistoupim, tak jsem za to trestanej tim, že se mi neodemknou různý doplňky, který jsou pro hru důležitý. Dřív nic podobnýho nebylo nebo to bylo v rozumný míře, SP byl SP, člověk si mohl vychutnat příběh, nic ho nerozptylovalo. Dneska...škoda mluvit.
    • Tohle se ale primárně prezentuje jako PvP, takže jsi mimo. Nějakej příběh je tam jen jako bonus navíc.
    • TumaPetr
      Pod tohle se taky podepisuju. Palec nahoru.
    • Cejtim to stejne...
  • K tomu zacatku - tomu clancymu je to asi jedno hlavne ze z toho ma prachy. Tom Clancy je dneska uz znacka kdy nekery jeho knihy ani nenapsal on jen pod tim jmenem sou vydavany.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit