Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ruthan
    Jak se řiká u nás,na každou svini se jednou bude vařit voda:) Do Zyngy se skoro takový trest, jako Dantův očistec.. ale aspoň bude, konečně uspokojen, pořád online:)

    Co se týče situace MS, ono to zase neni nic moc, Xbox divize, taky moc nevydělávala a dřív nebo později půjde MS proti Googlu a Valve a tam už to taková sranda, jak boj s roztříštěnou linuxovou komunitou nebude..
    Jinak Zynga může přežít, ale holt se ta firma musí pořádně zmenšit, protože to byla totální bublina, pro investorská jelita..
    • MS žadnou xbox divizi nemá, je v jedný společně s win. Phones se zune atd. Což nejsou moc výnosný produkty a xbox celou tuhle divizi drží v černejch čislech takže bych netvrdil že xbox nebidělává.
    • Keyz
      To aby to byl pořádný kotel, na to kolik sviní je.
  • Miserius
    Ten Zyngu zachrani *1* Rekne lidem: Nelibi se vam hry od Zyngy? Tak je nehrajte... Je totiz velice zkuseny z Xbox One PR *1*
    • God-of-War
      A nebo si kupte X360, tam nemusíte být online... *1* *1* *1*
  • Tak mozeme len dufat, ze to nezachrani a cela zynga skonci niekde hlboko v pekle aj so zasluhami
  • http://www.youtube.com/watch?v=MFJzvOaXaqU
    • MrSanta
      To je naprosto děsné, ale není to tak děsné, abych se u toho zasmál.
    • Jako recese obstojný...
    • ty seš retard, tvoje videa mě úplně rozsekaly. Alespon mám před zkouškou dobrou náladu.
    • promitac
      helé páv p*co, chytej pava !
    • Tak tohle ne! To musí být fake! Já prostě odmítám uvěřit, že tohle myslí někdo vážně! *1*

      Každopádně ač Let' s play scénu vůbec v podstatě nesleduju, tak si myslím, že tenhle typ videí stojí a padá na komentátorovi. Věřím tomu, že když má člověk zajímavej hlas, je pohotovej, vtipnej a má zajímavý poznámky, tak dovede udělat dobré Let' s play video i s Tetrisu.
      Bohužel naprostá většina českých videí co jsem viděl byla naprosto otřesná, ale tohle je ještě o level vejš. Naprosto bez konkurence!

      Jedinej člověk kterýho si momentálně vybavím, že opravdu umí, je Radek Starý alias Sterakdary i když to snad není ani Let' s player ale herní komentátor obecně. Každopádně jeho komentovaná videa jsou vynikající např. jeho gameplay videa z bety GW2 byly opravdu lahůdka.

      No nic, hraní zdar, ale tady to prosím Vás už nikdy ne. NE!

      Edit: Dal jsem si tu práci a našel stejnou hru komentovanou Sterakdarym, to jen pro možnost porovnání http://youtu.be/gB0r1Vh1cO4?t=20s
    • Vrook
      to je masakr *15* #tybg
    • Miserius
      HA! Nebyl jsem prvni kdo na to kliknul, jeste jsem se nedival ale podle komentaru to je zas ten hnup s jeho videama :D
    • co to je? sonda do retardovy duse? *8*
    • Kdyz chces delat komentovane let's playe nauc se prosim nejdriv mluvit. Tohle je fakt strasny.
      • Problém je ten, že většina lidí postrádá soudnost. A jsou tak sociálně retardovaní, že je nezajímají reakce okolí. Nulová představivost a slabá slovní zásoba způsobená absencí čtení knih se holt projeví. Málokdo ale snese kritiku, takže tu asi brzo bude další "super" video.
    • mdkGT
      To je tve video?
      • God-of-War
        Na toho blba vubec nereaguj a nepoustej jeho videa. Je to nejakej somrak.
  • konecne ten Ma... gor jde do ... pryc...
    prijde mi divnej a s xboxem to slo z kopce, od doby co byl u kormidla
    • DeathOnVacation
      Třeba se mu teď podaří potopit Zyngu.
  • ťažko sa mi skrýva radosť, keď vidím ako zynga, playfish & likes padajú na nos...
  • mdkGT
    Krysy opousteji potapejici se lod.
    • Veskoslav
      Potápějící se loď? Proboha Microsoft má takové zisky (ne tržby, ale zisky!), že Sony se musí modlit za prodej PS4. Protože prodej PS3 byl první dva roky tak ztrátový, že Sony mělo díky tomu krásně rudá čísla. Já jim nepřeji nic zlého, ale fakt miluji s prominutím hlupáky jako ty, co melou tyhle sraččky o konci jedné z nejsilnějších firem vůbec.
      • Mám pocit, že z tebe se už začíná taky pomalu stávat diskuzní troll *7*
        • mdkGT
          Lidi mi tentokrat davaji minuska, jsem z toho uplne znicenej, priste se polepsim, slibuju.
          • Veskoslav
            To spíše myslel mně;)
        • Miserius
          Vis co to vubec je? To neni jen osoba s odlisnym pripadne podle tebe spatnym/mylnym nazorem...
      • Vrook
        He will defend Microsoft, he will protect Microsoft, he will stand for Microsoft, he... is... Veskoslav.
        • Veskoslav
          Me je Microsoft upřímně u prrdele. Ale místní Sony fanboys si nevidí do huby s prominutím. Sony bylo například v 2011 ve ztrátě, Microsoft nikoliv. V roce 2012 měl Microsoft vyšší zisk než v roce 2011 (počítáme čistý zisk), Sony se po 4 letech dostalo ze ztráty. Ale ono je to snadné žvatlat tyhle kokotiny a pak oblíbené kecy s obhajobou....Mě je Microsoft ukradený, PS4 a ani Xbox One neplánuji v nejbližší době koupit, Win8 mi slouží dobře, nemůžu si stěžovat, takže je mi jedno, co Microsoft vyvádí. Pakliže se mě to jako zákazníka nedotkne, tak je mi to jedno.
          • Lepší bylo když byla Sony jedna z nejhorších firem v určitém čase *7*
            • No hlavně to říkej nahlas:):-P
        • Miserius
          Jeho revirem jsou diskuze, jeho tempo je 170 úhozů za minutu, hráč Veskoslav bojuje za Microsoft ve dne v noci... Jen aby mu to bylo neco platny *15*
          • God-of-War
            Microsoft mi ho může akorát ..... víš co *15*
            • tak tvrdý!
          • mdkGT
            Ja bych mu to vysvetlil jak jsem to myslel, ale asi to nema cenu, hlavne ze je sranda.
            • Veskoslav
              Můžeš se pokusit;) Proč by jsi nemohl. Jenom prostě napsat, že Microsoft je potápějící loď může opravdu jenom hlupák, co není schopen se ani podívat na hospodářské výsledky Microsoftu. Mimochodem ani ten prodej X Box One nebude tak tragicky, když napířklad na anglickém Amazonu je v prodejnosti už před PS4:) Všechno snadno dohledatelná a ověřitelná data.

              P.S: Omlouvám se za ty hlupáky ve svých příspěvcích, jenom mě prostě vytáčí tyhle jednostrané řeči. Microsoft je u zdejší komunity Satan a Sony naopak nějaký zachránce či co. Bohužel mi přijde, že obě firmy akorát jedou na stejnou taktiku a čekají, kdo udělý chybu, aby tu chybu proti němu využili. A ať mi nikdo netvrdí, že Sony nemělo člověka v Microsoftu, protože celá jejich "akce" na E3 byla právě zaměřena na věci, co měl Xbox One. A osobně si myslím, že kdyby s tím nepřišel Microsoft a Sony by šlo první a nemělo informace, že by se mnozí lidé ještě divili:)
          • Vrook
            And he will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who would attempt to poison and destroy Microsoft. And you will know his name is Veskoslav when he lays his vengeance upon thee.
            • Vrook
              @JFK: Rofl cože? :D
            • A tebe evidentně strašně štve, že má vyjímečně pravdu a ty ani nemáš dost odvahy si to přiznat. *11*
            • Miserius
              Jó, to se ještě dělal relativně slušnej dabing...
            • mdkGT
              http://www.youtube.com/watch?v=A99nq1Ehoyk
            • Miserius
              Pulp Fiction je stejne nej, uz u ctvrtyho slova to musi byt kazdymu jasny *1*
      • mdkGT
        blablabla
    • Mustaffa
      A debilove jako ty stale pisi komentare na internetu.
      • mdkGT
        Tak oslovuj sveho otce, me muzes rikat pane velkomozny.
    • Tilwaen
      Aby se MS potopil, to by musel být opravdu pořádný dělobuch...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit