Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Slotermeyer
    Cesta hrou, cesta životem:
    http://youtu.be/9SmiMv9RF9c
  • toto je herní umění, opravdu jedinečná hra
    • není to hra, ale jinak dobrý
  • Heya. Journey je opravdu vyjimecna hra, fakt paradni zalezitost. Ale davat tomu hodnoceni 10/10 nebo dokonce oceneni hry roku, tak to je podle me velkej vysmech *1* Tolik toho Journey zas nenabizi IMHO.
    • To je tezke rict. Ono v kvantite neni vzdy kvalita. Sam si vzpomen x titulu, ktere maji milion ficur, ale stejne jsou naprd, nudne, nedotazene... cokoliv jineho.
  • Nebude to na zadnou jinou platformu, protoze to studio melo u sony smlouvu na 3 exkluzivni hry -flow ,flower a journey, vsechno to jsou nadherne hry , ale journey je absolutni masterpiece, skoda ze nevychazi vic takovich her... Doufam ze to jeste hodne lidi koupi, protoze dalsi titul uz asi bude na vic platforem...
    • mdkGT
      flower je nejlepsi
      • Hanzales
        A dost! Já teho Flow zahlédl ještě než jsem neměl ani tušení, že PS3 budu někdy mít a teď když už ho přes rok mám, to musím prubnout, stejně jako heavy rain mi stále uniká. Jinak Journey je náhodou hodně v pohodě. Když jsem to poprvé dohrál, taky jsem moc nechápal ty 10ky, i když to zanechalo velmi čupr pocity, ale ona vskutku není hodnocena ani tak čistá hratelnost, jako to celkové pojetí. Teď si vzpomínám, že jsme to nehráli s kámošem spolu, ale měli jsme stejnou zkušenost. Když jste narazili na pohodového týpka, tak šlo právě že společně s hodně dlouhou šálou blbnout jako prase. Ta hra je celkově prostě taková jiná a ve výsledku jsem tu desítku pak nakonec pochopil a stále bych to té hře nechal...
        Edit: teď jsem si uvědomil, že jsem tu reakci pak přetransformoval na někoho úplně jiného níže někde, prostě někdo mocně tu desítku nechápal ;o) Edit2: A jo hele, těsně vedle :) KuK
      • Mne se nejvic libilo fl0w, to jsem si koupil jak na PS3 tak potom i na PSP. Ale flower take nebylo spatne. Libilo se mi vyuziti sixaxis.
  • promitac
    Mozno keby sa tie paka neomezili na ps3, uz to mohli mat zaplatene davno. Ale komu niet rady tomu niet pomoci...
    • ringmancz
      kdyby to nebylo pod Sony tak pravděpodobně nikdy ani nevyjde
      • promitac
        Hej, lebo vsetky hry ktore mozu vznikut, musia byt pod patronátom nakej korporacie... a ziadne ine sa nedostanu ani na svet. *7*
        • ringmancz
          lebo http://games.tiscali.cz/tema/vyvoj-journey-byl-problematicky-studio-pri-nem-bankrotovalo-62004
  • Skvělý, hlavně že zpíčený CoD se zaplatí asi po deseti minutách prodeje... Hráči jsou retardi
    • DarthSomething
      já bych si to koupil raději než COD, kdyby to bylo na PC. *13*
  • firebug
    Mohli by zkusit udělat port na PC. Nevidím moc do vývoje, ale troufám si tvrdit, že prachy vložený do portu by se vrátili dost rychle, pač ta hra sbírala řadu ocenění po celém světě a navíc si myslím, že na PC by šel podobný "indie" titul více na odbyt. Já bych do toho šel určitě, páč jsem hrál jen demo na PS3 u bráchy a byla to paráda! Jedna z mála her které fakt hodně závidím...
    • mdkGT
      Na PC jde vsechno strasne moc na odbyt. thepiratebay, isohunt, torrentz, warforum, cztorrent......
      • calwin
        podľa mňa na západe sú ľudia už zvyknutý obyčajne zaplatiť takže PC v tom nieje tak biedne ako sa zdá... a na východe si už tiež ľudia zvykajú...
        trúfam si však tvrdiť že u nás a ďalej na východ je však pirátska miera stále veľmi vysoká...
      • GlaDOS
        A co takhle fakta? Fezu se v předprodejích prodalo více kusů, než v přímém prodeji na Xboxu. Retro City Rampage se na Steamu prodalo 2x víc kusů za 12 hodin, než za 1 týden na XBLA.
        • mdkGT
          Tak xbox......., vetsina xbox hracu je z usa, ti nepoznaji dobrou hru ani kdyby je kousla do riti.
          • uzasny argument
      • firebug
        Z mého pohledu to je tak, když se během prvního dnu prodeje vrátila investice Remedy do portu Alana Wakea, což byla hra fakt parádní ale kritikou označovaná za mírné zklamání a "nic nového pod sluncem", tak by se bohatě vrátila i investice do portu Journey, podle mnohých nejlepší hry roku 2012. Škoda té exkluzivity, ale alepoň si tvůrci udělali jméno a další věci se snad dočkám i na PC.
    • Journey je exkluzivita pre Sony. Takze by Sony musela mat zaujem portovat to na PC. Bohuzial to bez Sony to asi nepojde.
  • "Co se týče studia, to splnilo svou smlouvu se Sony a nyní se dívá do budoucnosti v rámci multiplatforem."

    Ze by Journey nakonec bylo i pro PC? :D
    • GlaDOS
      Journey je právě pod tou smlouvou se Sony, takže rozhodně nebude.
      • :(

        Nenadelam nic :D
        • frag.ment
          No stačí si koupit PS3, to není zas tak složíte, zastavit se cestou z práce do shopu a jeden kousek si odnest.
          • A kdyz si koupim PS3 tak to budu moct hrat na PC?

            I kdyz je fakt ze u hry typu Journey by nemusel ovlavac vadit tak si stejne rikam ze kupovat PS3 kvuli 5ti hram co si na tom chci zahrat mi za to fakt nestoji zvlast kdyz pak budu muset koupit jeste tech 5 her. A navic se bojim ze u tech ostatnich her kde se miri a strili mi zase z ovladace bude pulzovat zilka na spanku a budu s nim muset hodit o zed jako s tim poslednim.
            • No ja nevim tenhle predsudek je ve mne zakorenenej asi divne. Kdyz jsem si ten ovladac poridil tak jsem se na nej fakt tesil jak na tom budu moct hrat vsechny ty hry ze svoji vyborny houpaci site a v podstate jsem se na to dival kladne a az samotne hrani a neschopnost si na ovladac zvyknout mne presvedcili o opaku. Treba v Mafii 2 jsem ho pouzival na rizeni a to bylo dobry ale jak se melo jit do akce tak jsem byl nekolikrat nucenej si vzit do ruky zpatky mys abych byl tu misi vubec schopnej dohrat. V batmanovi jsem horko tezko byl schopnej dat delsi nez desitkovy kombo (ve velkych skupinach protivniku) a jak jsem skocil na klavesnici s mysi tak tam litali dvacitky a sem tam dokonce tricitka kdyz to hezky vyslo. Plachtici vedlejsi mise jsem na analogu nedokazal dat ani za zlaty prase a na klavesnici s mysi jsem je zboril skoro vsechny atp. proste to neni pro me...
            • Rozdily tam jsou, ale je zabavne hrat jak s mysi, tak s gamepadem. Ja jsem si na gamepad zvyknul prakticky ihned po spousta letech hrani pouze na PC. A imho se spis jedna o predsudek nez co jineho, ale predsudky jsou svina, ty dokazi potrapit a pokazit lidem cely jejich zivot, takze proc ne i hrani na konzooli, ze.
            • No namlouvanim to asi nebude protoze ty rozdily mezi pouzivanim gamepadu a mezi pouzivanim klavesnici a mysi tam proste objektivne jsou a jsou veliky. Mozna budu mrzak jen na ovladace.
            • Tak holt vsichni nemohou byt sikovni. Ja s gamepadem nema sebemensi problem, stejne jako s mysi. Poud si to jen nenamlouvas a neposkozujes sam sebe, tak jsi proste neco jako mrzak. Clovek jen s jednou rukou si toho asi taky moc nezahraje, at s gamepadem nebo s mysi, to je proste smula. Jeste muzes zkusit emulator mysi pro konzoli.
  • Dalsi zbytecne precenovana hra.
    • proc precenovana? Hodne lidi to asi nepochopilo, ale v zaplave dnesniho herniho hnoje se nedivim...
      • Protoze to ma tak nizkou miru interaktivy, ze se to da jen stezi povazovat za hru. Schvalne, zkus uvest, jake to ma herni mechanismy.
        • ja to nebudu resit s nekym kdo to uz davno odepsal, tahle hra neni o nejake interakci, tuhle hru dela uzasnou hudba , grafika a konec kterej te dokaze dojmout az k slzam, muzes me prosim napsat tve oblibene hry?
          • CoD a BF3 jsem nikdy nehral, Crysis jsem nedohral, nelibil se mi, neznamy vtipalek se netrefil.

            Jenze hry nejsou primarne o hudbe a grafice, to se muzes klidne divat na film. Hra je primarne o hratelnosti, zabave, interakci. Journey lze vnimat jako jakesi sverazne audivizualni dilo, ale pokud se bude porovnavat z perspektivy herni, pak je to proste velmi slabe.

            Moje oblibene hry? Kdyz to vezmu jako prurez, tak Nether Earth, Syndicate, UFO: Enemy Unknown, System Shock, Dagerfall, Mechwarrior 2 ten by se ti libil, ma podobne prazdny a plochy svet), Civilisation, Jagged Aliance 1 a 2, Zangband a ToME, Transport Tycoon, Warcraft a Dune 2, Monster Hunter Freedom 2, MGS4, Uncharted 2, Batman AA, RDR, Dark Souls, Dishonored a dalsi.
          • CoD, BF 3, Crysis
        • Hanzales
          Nasbírat co nejdelší šálu a s kámošem koop pak létat jako pták? Třeba? ;O)
          • Neni to s kamosem, ale nekym nahodnym a neni to jako ptak, protoze jdes rychle k zemi a nema to zadny hlubsi vyznam a smysl. Vytvarne provedeni je rovnez slabe podle me, je to tedy vec vkusu, ale imho by si to nikdo jako obraz nekoupil (tedy kdyz pominu, ze vetsina lidi si dnes uz obrazy nekupuje vubec a vytvarne umeni jim nic nerika). Kazdopadne, jako hra je to velmi slabe a proto si myslim, ze je to precenovane.
            • Bavime se o tomhle, ano? http://games.cz.imag3box.com/uploads/04323504-photo-journey-game13655-img213713.jpg

              Ve me to evokuje neschopneho grafika, ktery na to nemel moc casu (penez). Ale chapu, ze kdyz to vypada divne, tak to jde vzdycky vydavat za umeni.
            • staci me precist co jsi napsal - vytvarne provedeni je rovnez slabe- tak jestli si tohle myslis tak se vazne nemame o cem bavit , protoze ta hra je prave v tomhle uzasna, myslim ze vubec nevis chlapce, malo zkusenosti....
  • Přesto jim to přeju a těším se na další počin. Soundtrack je jeden z nejlepších...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit