Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prestaňte být tak pesimističtí a na vše nadávat. Games.cz si takovouto komunitu nezaslouží.
    • myslíš jako komunitu realisticky uvažující?
  • Zase zachrana sveta!!!!! Nejvetsi posun v FPS zamerene na moderni valceni, co se tyce pribehu, bude az nekoho napadne zachrana vesmiru.
  • V BF4 navštívíme koridor, na jehož konci půjdeme doprava a bouchne to, koridor, na jehož konci půjdeme doleva a bouchne to, a koridor, na konci kterého to bouchne.
  • Kdyby se raději v DICE vykašlali na Singleplayer kterej skoro stejně nikdo nehraje a soustředili víc energie a peněz do multiplayeru tak bychom byli všichni spokojení (co vylepšovat nemá smysl rozebírat to všichni víme)

    ale po propařených 300 hodinách na BF3 premium premejšlím jestli vůbec půjdu do 4 (přecejenom zas tak převratná nebude) raději investuju do Arma3 digital deluxe edition

    no zkusím betu až ji zpřístupní (měli by ji zpřístupnit majitelům BF3Premium pokud se nepletu, ale v originu zatím žádné informace) a uvidím... za mne zatím ne
  • TheFeardemon
    Co bych dal za další díl Bad Company...Singleplayer měl sice klišé příběh a celkově takovou divnou atmosféru ale MP bylo něco...Malé i velké mapy v přírodě mezi malýma vesnicema,kde si každý bojoval svým způsobem,boje mezi pěchotou fungovali celkem dynamicky,těžká technika byla opravdu "těžká" a celkově se mi to líbilo mnohem víc než BF3...Hádám že mě ukamenujete ale já jen říkám svůj názor...
    • Jack1947
      Co ja bych dal za BF v duchu BF 2 a 1942, potazmo Vietnam ty casy uz jsou definitivne pryc (pro jistotu). (MP samozrejmne.)
    • Nic ve zlém, ale BC2 mělo velké mapy? Hrál jsi vůbec někdy BF2? Já osobně jsem si s BC2 užil své, ale pro mě to pros sérii Battlefield byl pouze konzolový spin-off.. BF3 byl zase takový pokusný králík, nevím no... Asi to měl být hybrid mezi konzolovou verzí hry a počítačovou. A taky jde vidět, jak to dopadlo. Mě jenom fakt dostává, jak skoro každý říká, jak BC2 byl úžasnej Battlefield, byla to sranda to jo, ale jediný čím mě kdy BC2 dostal byla destrukce budov. To je vše!
      • TheFeardemon
        Velkou mapou jsem myslel zrovna např.Heavy Metal,kde prostě člověk pěšky nemohl jít pomoct na druhou stranu mapy protože než by tam došel tak je základna buď obsazená nebo ubráněná...Oproti BF3 je to sice stále malá mapa ale je taková ideální,ani moc přehnaná,člověk nemusí 30 minut pobýhat po okolí aby našel zacampeného vojáka...A musím uznat že na BC šla ta konzole celkem cítit,ale port to nebyl špatný,ovládání bylo příjemné a hra jela celkem plynule i na mojem poněkud slabém PC...A není to ani o té destrukci ale jde i o to,že mapy byly celkem rozmanité (jak pole,zarostlé skaliska vhodné pro snipery,tak zastavěná oblast kde šlo celkem o rychlé Close Quarters boje...)...Podle mě je to druhé nejlepší BF (Hned po druhém díle),které si dokážu zapnout a hrát dokud nebudu mít nutnost odejít (Práce,přátelé atp...).Abych řekl pravdu tak i na BF4 se těším jako malej kluk (něco nového,ikdyž možná v tom bude dost toho starého, si zahraju rád),ale přál bych si i pokračování BC podsérie...
        • Musim souhlasit... BF:BC2 me chytlo natolik, ze 50hod herniho casu v MP bylo jasnych okamzite. Kampan taky dobra, ale to AI je proste tragicke... to same u BF3. Jinac v BF3 me ty mapy proste jaksi nebavi. Akce by byla dobra, ale to tempo je silene zbrkle. MAX 16hracu na MAPu, jinac je to silenej mismas ktery nefunguje a zbyva vam jen "fire at will!". Myslim si, ze dobry Commander v BF4 bude hlavni prioritou uspechu. Jen at jeho prikazy budou jasne viditelne i pro uplnou opici... jinac bude ignorovan stejne, jak zbytek spoluhracu.
  • osobně bych uvítal hrát spíš proti USA a západu.. tohle klišé zlé Číny nebo Ruska mě těžce nebaví, s ohledem na to, že v současnosti jediným a největším světovým agresorem a teroristou jsou právě Spojené státy a spojenci....
    • ano a ČSSD a komunisti zachrání naší ekonomikua z tohoto zvráceného systému ve kterém žijeme nás osvobodí naši přátelé z talibánu a Al-Kaidy...
    • A pohádku o tom, jak hodnej byl Saddám by nebyl?
      • Paulcz
        díky američanům tam umřelo někde přes milion iráčanů, takovej řezník Saddám snad ani nebyl..
        • To těžko ty demagogu, drtivou většinu mrtvých má na svědomí jejich vlastní sektářské bojůvky.
  • chlapi chcete dam vám Team Speak adresu tam sa hrame všetci slovaci a češí každy hra ma svoju záložku a tam hraju to čo hrajú ,, uvitame hračou BF od 10 rokou v pohode ak ste slušný odpište dam vám TS adresu je to zdarma :)
    • Skôr do 10 rokov, nech im inteligenčne stačíte *2*
    • ...uvitame hračou BF od 10 rokou ...
  • promitac
    Celkom zabavny BF serial, mnoho epizod
    http://www.youtube.com/playlist?list=PLE359DD31BBFDA07E
    • Zabanovat takové spamery!
  • Naco tejto hre davaju kampan ide mimo mna, za tie peniaze a cas mohli vysperkovat mp uz vidim zas ten bugfest ako pri bf3...
  • Přestal jsem číst jak jsem dočetl k = i když půjde opět o ohranou záchranu světa =
    Bál jsem se že narazím na další podobný vysvětlivky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit