Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já sem furt na hraně. Na jednu stranu mi příde upgrate postavi jako dobrý nápad, který se mi líbil už u FC3 a na tu druhou stranu, to zazdí samův hlas, který mi tam bude určitě moc chybět a to , že sam vypadá jako by se koupal se studánce mládí. Sam přece musí bejt už starej pes. 50 let určitě a tady vypadá, že má o 10 míň jak v Conviction.
  • Jack1947
    Ne opravdu si nemyslim, ze by se nasel nekdo kdo by si dal SC: Blacklist ciste jako akcni hru ktera by pak ztratila i to posledni, co na nem zbylo ( akcnich her je vic ale stealth skoro zadna zvolil bych proto stealth na 100% otom i sc puvodne bylo ne, je jedno ze to bude jak mladsi bracha AC hlavni je zabava a ta zarucena (snad) bude .
  • Musím říct že i po "fiasku" s dabingem hlavního charakteru a celkovou nespokojeností hráčů předchozích dílů tomu šanci rozhodně dám :)
    pro mne byly zatím nejlepší první 3 díly SC, SC:PT,CHT, přičemž nejvíc se mi líbíl Chaos Theory a to díky zachování atmosféry a hratelnosti z předhozích dílů a na tu dobu moderní grafice

    Double Agent byl takový "jiný" a Conviction mne neoslovil vůbec, dodnes ho považuju za nejhorší díl a lituju že sem ho kupoval, nicméně ho mám aspoň do sbírky a vedle něj přibude Blacklist....snad se ale na "můj" blacklist nezapíše :)

    jinak co se týče 3 stylů hraní, tak ty nabízely do určité míry i předchozí díly, šlo to buďto vystřílet shockerama a kamerkama s plynem omámit nebo to prolézt bez výstřelu (až na některé mise kde bylo potřeba elimonovat target apod.
    takže pokud půjdou vypnout všechny pomocné featurky,tak by to nemuselo být tak špatné

    btw: jsem zvědav na HW nároky, moje železo už není tak žhavé jak bývalo
    btw 2: nezahrajete někdo coop ChaosTheory? :)
  • nvm jak vy ale já to stopnul při: Stealth kde by Sam svou výbavou přesvítil i Slunce...
    Nesnáším hnusně udělané efekty, které tam vlastně ani nemají být ;)
    • Kravicka
      Taky uz jsem to psal v minulych clankach a skoro jsem se dostal na -99999999
  • ako som bol najskôr sklamany, tak sa zacinam na tu hru celkom tesit. len dufam ze single bude mat aspon 10-15 hodin
  • a nakonie aj tak preletim celu hru v style COD... ergo, rozdrbem dvere - vletim do miestnosti - vystrielam zasobnik z gulometu do vsetkeho co sa hybe... a ratam skore... *1*
  • tři styly hraní? nebyl tu náhodou tenhle článek už před půl rokem?
    • Grandhalf
      Už asi 6 krát *15*
  • Je to takový svižnější,prudší a hezčí než předchozí díl..a ty styly jednotlivého hraní tomu dávají větší rozměr jak hru hrát podle sebe.Těším se *4*
  • jo těším se doufám že nebudu zklamán jak z Conviction
    • Mně například Conviction moc bavilo. Bylo to sice akčnější, ale příběhově a postavami to bylo velice povedené
      • palcov
        Hm, mi přišlo Conviction takové nevýrazné, nemastné neslané. Celkový dojem jako béčková hra. Sice všechno fungovalo svižně, ovládalo se to pěkně, žádné záseky.. označování nepřátel a rychlá exekuce cool.. ale plnohodnotný díl Splinter Cell to teda nebyl. Na to byl příliš jednotvárný, rychlý, málo hráče hýčkající jak jsem byl zvyklý z předchozích dílů.
      • Hrál jsi to někdy v poslední době? Já si totiž to samý co ty myslel taky, když to vyšlo, ale zahrál jsem si to znova cca před měsícem a příběhově/postavami dost hrůza teda. I ty dialogy...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit