Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    DLC Free Fall do Call of Duty: Ghosts zřejmě na WiiU nevyjde.

    Ja se divil ze vubec vyjde "zakladni hra¸¸. *8*
    • Veskoslav
      No co. Na ten jejich engine stačí i ten zastaralý křáp:-D
      • Jack1947

        DLC Free Fall do Call of Duty: Ghosts zřejmě na WiiU nevyjde.

        To bylo teda trochu drsne... na muj vkus. ( engine starej je no. Ale pozor celkem HW narocnej.)
  • Osmiletý chlapec zastřelil ve státe Louisiana svoji babičku poté, co si zahrál GTA IV.

    Když po domě necháte válet nabitou pistoli a osmileté dítě bez dozoru, tak to by velice snadno mohlo dojít k vraždě nebo nechtěné sebevraždě, i kdyby si předtím četlo Bibli.
    • no půjdu si zahrát DEFCON. Počty mrtvých v "mainstream" hrách jsou pro mne nedostatečné. Není nad ten pocit, když se dovíte, že máte na krku několik miliard mrtvých. *16* *14*
      • Jack1947
        Statistika.
    • Veskoslav
      Vždyť tam je běžné, že dostanou svou zbraň u v útlém věku. Prostě pokrytecký buranov se vším všudy.
      • to víš, ta parta buranů se aspoň má aspoň čím bránit. Ty můžeš tak maximálně čekat na příjezd PČR, ale to už budeš dávno pod drnem. A pořád tam ty střelné zbraně zabijí méně lidí, než ta zasraná chřipka
        • Veskoslav
          Ano a proto je v USA takový počet masakrů jaký je:) Mimochodem ve Finsku má 89% lidí vlastní zbraň (dospělých) a přitom se tam nedějou taková zvěrstva jako v USA. Čím to bude? Tím, že to nejsou polointeligentní burani. Zejména na jihu v okolí Texasu. Klobouk, obří SUV, trapné hardy a 20 bouchaček na osobu:)
          • Jack1947
            Ano nejvetsim poctem, zabiti ozbrojenymi utocniky ano . ( nebo zbranemi to uz je fuk. Statistika nekde je jen se mi hledat ted nechce.
          • Jack1947
            A to si rikas ¸¸cech"? *8*
          • Ty taky nejsi zrovna zářnej příklad evropskýho inteligenta, jako spíš českýho vepřoknedlováka, kterej zná USA z TV naprosto brilantně, ačkoliv tam nikdy nebyl. *3*
            • Ano věřím tomu, žes tam nebyl. A za pobyt v cizině, na jehož základě si můžeš dovolit tak světácky prohlašovat, jak je celej národ v prdeli a že támhle maj jen klobouky a zbraně a támhle maj tohle a podobný stupidní kecy, nepovažuju desetidenní dovolenou..
            • Veskoslav
              Ty víš, že jsem tam nebyl? No zajímavé, co lidé dokáží vydedukovat z příspěvků;) A mimoto vepřoknedlozelo nemám rád;)
  • jakub.horsky.7

    pokračování

    hezká diskuze, mě šlo o to jak se těšíte. Já jsem se během čekání na třetí díl vrátil ke knižní podobě a ta se (mého názoru) nemůže vyrovnat hře. Je pravda, že poslední dva díly jsou pro mě extrémně zamotané a propletené. Jinak díky za diskusi *2*
  • Veskoslav
    No vidím, že se tu dokážete pozabíjet i beze mně:)


    Jinak jsem napsal na TV Nova, jakou hrůzu způsobují hry a dal odkaz na tu vraždu, snad bude sranda *1*
    • Miserius
      Stacilo by 30 minut nejakymu redaktorovi z Novy v zdejsich diskuzích a bylo by mimoradny vysilani *1*
      • Tilwaen
        "Jasný obrázek o tom, jaký následek na lidskou mysl má dlouhodobé hraní počítačových her, si lze velice snadno udělat už jen navštívením některého z českých herních portálů, například games.tiscali.cz . Pohled je to přitom velice tristní. Vybrali jsme pro vás několik ukázek, aby si každý divák mohl udělat přehled, jak to v takové herní komunitě běžně vypadá:
        "nabidnem mu aby ti rozmlatil ten tvuj dosratej xicht" --blablabla
        "ludia, co to hravate, ze ste celi ztoporeni z tohto kusa hardwaru? hopsacky?" -- skaven123
        "No pay, no play or less play or even dont know whatfctg!§"/"/""!ů§... *12* " -- Jack1947
        "Level dobrý je, nikdy mne nepoblije, a když stránky otáčím, tak se rychleji vymočím." -- Vogon
        "takhle ma vypadat pravy next-gen, ne jak ty vase trapne zastrale battlefieldy, divzny a podobne." -- fluorescent (u CoD diskuze)
        "Všeci ste tak duležiti až je to k pláči.kRITIZUJETE TO CO BYSTE SAMI NIKDY NEZVLADLI VYTVOŘIT.BANDA ČU.... CO SI MYSLI ŽE VÍ VŠECHNO.Skuste si to sami NOOOBOVE" -- Robcak
        "Napsal (blablabla): Tvou p*cu pis si tam este vies a ohovarej mne tam na tom pojeban*m games koko* zasr*ty , co na to rict, asi nic *1* " -- Maggots
        "zajebany pic*s najradse by som ta zajebal" -- blablabla
        Televize Nova speciálně pro vás udělala vědecký výzkum, ze kterého jasně vyplývá, že výše citované je přímým následkem hraní počítačových her plných násilí a měly by se z toho odvodit patřičné důsledky. Pro televizi Nova, whoever." //sorry za formátování, nepovolí to více odstavců
        • Pilgrim66
          Palec hore za shromážděních těch hlášek!
          • Jack1947
            Tak za mne diky ( i bez +) .
        • Veskoslav
          Však neboj. Ty tam budeš jako pseudointelektuální nevyzrálá dívka, která má problém s identitou a proto tráví svůj čas na games místo nákupů *1*
          • Tilwaen
            To jsem ještě dopadla dobře, vcelku jsi mě uklidnil *15*

            Mimochodem, nákupy a games se nevylučují *2*
            • Jack1947
              S "Dukazy¸¸ se da poradit mnoha rozlicnymi cestami... *3*
            • Tilwaen
              Beztak by Ti post mortem prohledali počítač, zjistili by, žes bezprostředně před smrtí hrál GTA, CoD, CS, BF, Crysis, Simsy a Armu, Nova by měla o čem žvatlat a mě by zavřeli *2*
            • Jack1947
              Jo, ok a kdyby nahodou , ja umim (snad) drzet jazyk za zuby *15* .
            • Tilwaen
              Jako tím jsem Tě k němu nepřirovnávala a už vůbec Tě k něčemu takovému neponoukala - najednou Ti trkne v kebuli, vyvraždíš teď o prázdninách někde školu a nakonec to bude na mě, to by mi tak chybělo *1*
            • Jack1947
              To nevim, kazdopadne ja jsem v poho. (Uz jsem u payday2 recenze napsal ze ja zbrane ani nasily nerad jen v tv a filmu, a ve hrach samozrejmne.)
            • Tilwaen
              Jen jestli si to samé neříkal i ten osmiletý ostrostřelec, o kterém se tu celý dnešek bavíme *15*
            • Jack1947
              Tak to vubec neres. *15* Sranda prece musi bejt, i kdyby to melo stat cloveka zivot *3* .
            • Tilwaen
              Jen mi to přišlo vtipně napsané, nechci se Tě nijak dotknout *2* *3*
            • Jack1947
              Za to zmineni, diky , v textu akorat to zas ... vim ze to byla jen ukazka ( nebylo uplne nej.)
      • Veskoslav
        Já chci být v televizi:-D
        • Miserius
          Tak dystak nam zamavej a zmin se, ze tu rozdavame Steam klice
          • A servery games.cz spadnou...
            • Pilgrim66
              Ovladac k hvezdne brane :D :D :D

              jsem tedka fakt vyprskl smichi pred monitorem
            • Veskoslav
              Stačí slovo zadarmo. A typický Kaufland Čech to koupí i kdyby to byl ovládací panel ke Hvězdné bráně *1*
            • Miserius
              Ucho, pořád to jsou ale češi *1* Uslysi slovo "rozdáváme" a budou tu na to stát frontu
            • ucho
              myslím, že publikum Novy neví, co jsou to Steam klíče...
  • langustyn

    Vývoj GTA V je oficiálně dokončen. Rockstar propaguje hru na náklaďáku. Sony odstranilo digitální soubor...

    Video o zločinu - 0:27 zachycen Karel Drda !!!
    • Keyz
      Hh. Fakt, že jo :)
  • Vývoj GTA V je oficiálně dokončen. Rockstar propaguje hru na náklaďáku. Sony odstranilo digitální soubor...

    Hlavně ať to má dobrý příběh, dobrou hratelnost a hýbe se plynuleji než IV na PS3 a celkově ať je lepší než IV, abych V alespoň dohrál.
  • peterka
    http://www.novinky.cz/internet-a-pc/hry-a-herni-systemy/311616-osmilety-zastrelil-90letou-chuvu-navod-nasel-ve-hre-tvrdi-policie.html *16* EDIT:patří k diskuzi níž
    • Spíš se těším, co vymyslí Nova, to zas budou s*ance. *14*
      • Keyz
        Přidají k tomu, že důchodkyně Růžena dostala navíc infarkt když to viděla v TV, že se tohle stalo.
        • Nejdřív udělají živý přenos ze studia, pak zavolají nějakému "psychologovi-odborníkovi", pak šoupnou anketu s nějakou Božkou z ulice a nakonec vzpomenou na M4rtyho a Breivika. Schválně dneska mrknu na ty jejich "zprávy", třeba to tak dopadne...
          • Fremencz
            stimhle souhlasim přesně takhle ta repoztáž určitě bude,ale nato nejzákladnější se zapomenou zeptat - jak se mohla 8 letýmu dítěti dotstat do rukou střelná zbraň ?
    • Miserius
      Nevim co maj novinky za mod, ale ja body za zabijeni lidi nedostával...
  • Keyz

    Tak ta NVDIA Shield nemá zas tak extra náskok v testech

    http://www.phonearena.com/news/Xiaomi-Mi3-scores-highly-at-GFX-Bench-thanks-to-Tegra-4_id45011

    A to je normální čínský telefon.
    • froztik
      Jestli Mi3 bereš jako normální čínský telefon, tak nevím jaký telefon je pro tebe něco extra. *1*
      • Keyz
        Vzhledem k ceně a oblibě to je pro mně běžný dobrý telefon.
        To samý minulý model dané značky.

        Když to porovná se super drahýma sra*kama v Evropě tak ten ten běžný telefon je dost předhání :)

        Jako extra beru: Sony Xperia i1, Nokia Lumia 1020 tedy v určitých aspektech :)
        Jsem idealista no. Rád bych kvalitní stroj co vydrží časem ale i odolností. Ne plastové šmejdy za 15.000 Kč kdy za chvilku stojí 10.000 atd...
        • Jack1947
          Na hry ale snad vystaci ( ech, je to primarne na hry).
          • Keyz
            Opravu doufá, že na to budou pořádné hry aby ten HW ovladač byl předností.
  • Osmiletý chlapec zastřelil ve státe Louisiana svoji babičku poté, co si zahrál GTA IV.

    Ha a pak ze se o GTA IV vubec nemluvi. Vidis Vavro, vidis...? *1*
  • michelangelo
    Pac v mym okoli nikdo nehraje, tak hazu zbyly Bumble Bundle klice do plena. Zobejte podle chuti :)

    S T E A M
    Crysis 2 Maximum Edition Steam Key - J7HW6-LJHX8-2J528
    Medal of Honor Steam Key - 4KITK-8IK9I-PVFTA
    Command & Conquer: Red Alert 3 - Uprising Steam Key - I6DB4-ZXAW2-JZKIA
    • Díky moc za Crysis 2.(STEAM)
    • michelangelo
      O R I G I N
      Dead Space Origin Key - GRCL-FTD6-7TR7-5LGZ-C64Q
      Burnout Paradise: The Ultimate Box Origin Key - GMP7-E4M9-XM4F-TJYR-RNP3
      Crysis 2 Maximum Edition Origin Key - 357F-829V-VNW5-38SG-JCL5
      Dead Space 3 Origin Key - HYYG-DPEH-WSGP-86D7-BJDS
      Medal of Honor Origin Key - DXGG-3N38-ZQ89-Y6VC-U3C7
      Mirror's Edge Origin Key - 2LHR-Y9BL-VPNL-3ECU-BCFP
      Command & Conquer: Red Alert 3 - Uprising Origin Key - 64KK-2V95-FKA9-2GJG-EFMZ
      Populous Origin Key - BNYY-JEQB-549L-4HDM-DZ73
      • Lukyz
        Díky moc za Mirror's Edge! Vždycky jsem na to slyšel jen samou chválu tak to konečně prubnu!
      • Shadow of the Eternals se opět nepodařilo (ani z 50%) dosáhnout cílené částky na Kickstarteru.

        ja vcera rozdal cely steam bundle na steam gifts a k tomu 2x cely bundle Origin serialu
      • A já děkuju za Dead Space 3! *4*
        • Fremencz
          A zrovna ten sem chtěl já *1*
      • Fremencz
        dík za Burnout Paradise: The Ultimate
      • Přes PSV půjde nejen zapnout, ale i vypnout konzoli PS4. Repráček v Dualshock 4 půjde zcela zltumit.

        moc díky za C&C red alert 3 :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit