Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na Crysis 3 se pracovalo o 15 měsíců kratší dobu než na Crysis 2, přestože na něm makalo o 50 méně vývojářů.

    Tak udělat kampaň na 5 hodin místo na 15 hovoří samo za sebe.
    • Veskoslav
      Náhodou, mě projetí trvalo 6,5! *1*
      • Jack1947
        No vidis ja ani nedoparil ( X360).
  • God-of-War

    Na Crysis 3 se pracovalo o 15 měsíců kratší dobu než na Crysis 2, přestože na něm makalo o 50 méně vývojářů.

    Taky to bylo poznat na kvalitě.
    • vždycky když použiješ na něco šablonu, tak to máš pak rychlejc :D
      • jj presne
  • schválně,jestli nám na humblu nadělí nějakou tu prémii,když se tam vybere 10 mega :D
    • Na Crysis 3 se pracovalo o 15 měsíců kratší dobu než na Crysis 2, přestože na něm makalo o 50 méně vývojářů.

      taky by mě to zajímalo :) no mohli by dead space 2 ať mám komplet trilogii :D
  • Jack1947

    Command & Conquer se možná podívá na PS4 a Xbox One.

    Pro mne, za mne a X360 treba ne co?
  • Jack1947

    Dishonored:Brigmore witches DLC

    "An incremental update (v 1.4.1) has been released today on Steam. The update resolves crashing issues reported both here and within the Steam Community¸¸ Takze fanouskum a ti co hrali a kvuli , bugu nedohrali uz ted by mneli mit sanci doparit. ( Myslim ze o tom asi uz vi, jen kdyby ne...).
    • Jakto, že ještě nestuduješ učebnice pravopisu, porucho? Než si doplníš alespoň nějaký základy, tak ti doporučuju čárky úplně vypustit, protože je prostě neumíš dělat na správnejch místech.
      • Jack1947
        Nestuduju, nechces mi s tim pomoc kdyz si tak chytrej, " Please Help me, im so desperate¸¸
        jinak drz hubu, tvoje slova bezztak vahu nemaj, anonym pch *15* .
        • Ano - já jsem stejně jako ty anonym, akorát nepíšu jak ret*rdovanej p*čus. *15*
          • Jack1947
            Ses debil, a ja se snizuju jen na tvoji uroven, hodnotis lidi podle toho jak pisou ( i prestoze vis ze poruchy uceni, psani jsou.) Di se vycpat, ses pro mne jen hnilobnej hnidopich a nic vic. *3*
            Anonym ? Jsi uplnej anonym, a jeho reci jdou mimo, nemas koule se zaregistrovat ci co. Tahni zpatky tam kde bydlis do stok.
  • Jack1947

    Vývojáři Need for Speed: Rivals se rozhodli pro systém AllDrive na úkor vyššího počtu (60) FPS.

    To je trochu o necem jinym , nez s kolegou The crew.
    • Koukám, ty tu dneska komentuješ jak div(n)ej.
      • Jack1947
        Ja , nevim nak sem se do toho zabral, vcera s pocinaje(rhuladem(a nak me to ted chytlo). *15*
  • Jack1947

    EA plánuje free-to-play verzi každé své větší značky. Nevydá hru, která by byla offline.

    We will plaguete and infest... all then scattered em" away.
    • Tilwaen
      Možná by to bylo srozumitelnější česky... *3*
      • Jack1947

        EA plánuje free-to-play verzi každé své větší značky. Nevydá hru, která by byla offline.

        ¸Its time to ruin everything" Doufam ze to ted je lepsi...
        • Tilwaen
          Česky to sice nebylo, ale už se tomu dalo rozumět *2*
          • Jack1947

            EA plánuje free-to-play verzi každé své větší značky. Nevydá hru, která by byla offline.

            A ucel splnilo, mne davali souveti a delsi vety, vzdycky problem ( jak eng nebo cz ale ty cesky taky vic ).
  • Osmiletý chlapec zastřelil ve státe Louisiana svoji babičku poté, co si zahrál GTA IV.

    To zase budeme číst jak jsou hry špatné, ale jak se taková hra dostala k 8 letému chlapci a už vůbec nemluvě o nabité zbrani? Mít dítě a neschovanou zbraň v jednom baráku zavání vždycky průserem i kdyby třeba hrál Maria.
  • Veskoslav
    Jupí můj mínus fanoušek dorazil *1* Ale horšíš se, -6 za 2 minuty, to je silný podprůměr! Přidej *1*
    • Hehe, tak ono ti dá člověk mínus jen tak ze zvyku když jde kolem..a pak si to přečte, vidí, co jsi napsal, a musí si dokonce změnit IP aby ti mohl dát další mínus!
      Ne, to byl vtip, nic si z toho nedělej, ten mínus a plus systém by měli zrušit, láká to moc troly a populisty. A taky je z toho solidní trn v patě některým lidem, co se s tím neradi smiřují. Fakt si to tak neber.
      • Veskoslav
        No já ti nevím. Ale zkoušeli jsme a za větu: Děkuji jsem získal -24 ani ne za minutu:) Jak říkám, mě je to jedno. Jenom je fakt humorné, že si někdo dává fakt takovou práci s mínusováním jenom mých příspěvků *1* Ale co, začne škola a děcka už nebudou mít tolik času na blbosti.
        • Asi ti to jedno není co, když tu vytvářiš OT a scény jak nějaká hysterka
          • Veskoslav
            To je bráno proboha jako humor:-D Nebo si myslíš, že kdyby mi to vadilo, tak to napíšu stylem jakým to tady píšu?:-D Vzpamatuj se:) Je jenom sranda se dívat, kam až nějaký člověk dokáže zajít jenom proto, aby mě virtuálně umínuskoval *1*
            • Kdyby ti to nevadilo, tak tady už potřetí nevytváříš OT o nějakým mínuskovém fantomovi. Až na to přestaneš reagovat jak hysterka možná ty mínuska už nedostaneš.
            • Jack1947
              Otazka, je jestli bych o to vubec stal. *4*
            • Tilwaen
              Ale tak, když se budeš hodně snažit... *1*
            • Jack1947
              Presne, taky dostavam posledni dobou minuska, jenze ty patris mezi elitu, tebe uz nedozenu *15* .
            • Veskoslav
              Spíše kdyby mi za každý mínus za poslední měsíc dali korunu *1*
            • Tilwaen
              Kdyby mínusy zahřívaly, tak Ty už jsi několikrát vaporizován *15*
    • Veskoslav
      Více a ještě více!!!Snaž se, trénuj, ještě mínus, ještě mínus. Málo na to naklikáváš!! Jak jsem Tě to učil. Klik na mínus, Veskoslav, klik na mínus, najdi další příspěvěk a klik na mínus Veskoslav *1*
      • Tak máš pár minusek se nepo a nedělej tu scény hysterko
    • Jack1947
      Pani, jsem nevedel ze si ve zdejsi kotline az tak "popularni¸¸.
      • Veskoslav
        Jo. Asi tak poslední měsíc se někdo evidentně dost nudí:) To víš 2 měsíce prázdnin, co s tím chceš dělat *1*
        • Já bych klidně řekl, že ty mínuska jsou normálně legitimní, díky těm srač*ám co tu bleješ a hysterickejm reakcím, hodnejch ženský v menopauze.. Já ti třeba taky hned jedno mínusko lípnul, viď. *3*
        • God-of-War
          To bude nejspíš ten somráckej multinicker.. Taky sem u něj populární *3* .
          • A nepíšeš prostě jen hovadiny? Než že bys měl vlastní armádu mínuskářů..tak třeba prostě jen píšeš nepopulární věci nebo sra*ky. Nemusíš být hned konspirátor.
  • Jack1947

    Ubisoft: Next-gen verze The Crew poběží na 30 FPS, 60 FPS je nereálné při tak rozléhlém světě a počtu...

    Slevujeme,slevujeme (zijeme prece v realu). *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit