Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • haaahhaha konzole nezvladnou zobrazit ani nejake blbe tabulky tvl to je konec jdete s tema topinkovačama uz nekam kus šrotu!!! PC JE BUDOUCNOST"!!!!!
  • Abys mohl hrat battlesranec mel bys mit druhej monitor? Origin? EA? Delate si p*del? Ne opravdu diky, o dalsi "engine demo" nemam zajem.
    • Jack1947
      Takto zas takovej problem neni, pokud tedy nejde o velikost...
  • command42
    Teším :-)
    • command42
      nejak malo minusiek....to sa mi nezda...
    • len doplnim ze ked uz ma clovek doma tablet a nudi sa tak sa moze pohrat s camo a nastaveniami zbrani :)
  • proc proste nenapisou, ze battlelog bude jen na platforme x86
  • kaslete na battledooty, pojdte radsi hrat Planetside 2
    • Tu hru, kde člověk musí zaplatit Eura aby měl rakety na stíhačce? Protože jinak by to level normálně rok? Ne díky, pay to win nikdy.
    • Zkoušel jsem ale nějak mě to nechytlo. Dost mi nesedl interface. Celé mi to přišlo přeplácané a moc barevné.

      Možná tomu ještě v budoucnu šanci ale dám
      • To se dá upravit v nastavení...
  • mě by vůbec nevadilo, kdyby tam ten battlelog nebyl...
    • Mě by vůbec nevadilo, kdyby nebyl battlefield 4
  • no me spis zajima jestli PC dostane PC user interface, protoze to co je v BF3 je naprosto k nicemu, pritom stacilo jen ykopirovat to UI co udelal ten borec ve photoshopu na forech.
  • Starat se o Battlefield na smartphonu? :D To už je šílenství :D jinak nápady s dalším monitorem či tabletem rozhodně vítám..:)
    • Počkej na jaký planetě žiješ..? Ty si jako necheš cestou domu v autobusu připravit loadout a checkovat kámoše jak zrovna ničej M-COM?

      Si představ jaká to bude pohoda. Cestou doku kolem trafiky si řekneš ty voe já si dám desert camo no a před barákem si to rozmyslíš a dáš si jinou. Prostě pecka *1* *1* *1*
      • No,že bych potom toužil,to asi ne.To je asi pro úplný zapálence *3*
        • spíš pro magory... *1*

          jediný k čemu to bude k užitku (na druhym monitoru nebo budiž tabletu je commander mod a pro ostatní možnost kouknout na velkou mapu. I když pohled na mapu zas tak moc nepotřebuju.
  • Že by jim došlo, že k PC jde připojit druhý monitor..?

    Původně jsem BF4 odmítal jenže jsem holt nepoučitelnej a tak už moji předobjednávku mají. Ono když u nějaký hry strávíte 270 hodin, tak jsem došel k závěru, že mě to asi furt baví. I když už hraju mnohem míň.

    Fakt ale doufám, že předělaj aspoň ty hitboxy...
    • Tento tvoj príspevok vystihuje súčasný problém s AAA titulmi. Radšej než by sa chválili že niečo urobili s _hit detection (je nad slnko jasné že s tým neurobili nič:), oni radšej budú neustále hovoriť o takýchto zbytočných blbostiach..
      • Přesně. Situace kdy chcípám 2 metry za rohem, TV raketa vybouchne na nepřátelské helině ale té se nic nestane, TV jde zkrz tank a nebo se od něj dokonce odrazí ! To jsou situace ze kterých mi vážně jebe, ale hlavně, že budu mít battleshit i na tabletu ! ÓÓÓ ANÓ, už to honem musím předobjednat. Prosím vemte si moje peníze, prosím. Ale co si budem povídat, nejvíc se stejně těším na bortící se mrakodrap *16*
        • Hit detekce a hlavne mapy je duvod proc jsem se na BF3 vykaslal. BC2 je imho daleko lepsi hra nez celej BF3 hlavne kvuli mapam. Rush mod je BF3 opravdu spatnej a bohuzel ten jsem mel nejradsi.
          • Na rushi v BC2 mi vadí že jde mcom zničit výbuchy a nebo spadlim barákem. To se pak nedá bránit.
        • Dum dum dudumbass..bzzz bzzz
        • tak tak

          Já teď hrl chvíli zas BC2 a musim říct, že jak jsme si znovu zvknul celkem příjemná změna.

          Dost se mi líbí B2 s PR, ale tohle pro mě asi není. Na to bych neměl asi čas. Já si chci dvakrát týdně hoďku dvě zastřílet a nějak nemám chuť to brát tak vážně. Proto mi arkádovost B3 nijak nevadí. Jen by to kua mohlo být po skoro dvou letech už odladěné...
          • Shaker
            copak arkadovost... at se to klidne cely hraje na volantu, ale at to funguje tak, ze se u toho clovek nenase*e. To se jim zatim nepovedlo.
    • Kallessin183
      Že přišli na možnost využití druhého monitoru? No mě spíš přijde směšný, že z toho dělaj takovou slávu.

      A jinak si říkám, že bych si koupil tablet, nebo druhý monitor? No je pravda že takhle budu muset zmáčknout pár tlačítek abych si třeba upravil výbavu na stávajícím monitoru...
      • Jo taky nechápu co z toho dělaj. Je to naprostá pitomost.

        Jinak druhej monitor mám starej a tablet mám taky takže, když to hra podporovat bude tak proč to nevyužít. Ale jasně stejnak to bude k ničemu. Kdyby raději zamakyli na těch hitboxech, upravily tu feturu s umíránim za rohem a zpožděnejma animacema, kdy postava střílí a přitom nabíjí... Tyhle tři věci mě na B3 lezou na nervy asi nejvíc.
        • Kallessin183
          na druhou stranu je chápu. tablety jsou teď v módě jako před pár lety smartphony. Jestli to někdo využije, fajn jeho věc, ale maximálně mě štve, že vývojáři utrácejí peníze a lidskou sílu na takový blbosti, když dodnes nebyl battle 3 úplně odladěnej...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit