Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cekal sem na tu hru takovou dobu, a nakonec zjistim, ze je to nejhorsi titul, jaky tu zatim byl. Fifa 13 byla 100x lepsi. Je to pro me velke zklamani. Menu pomale, stridani hracu take. Strely slabe, ikdyz date velkou silu. No proste katastrofa. Nehlede na to, ze zde opet neni ceska liga. Hlavne, ze je tam liga saudske arabie.
  • kdybych měl víc času hodně by mě bavil ultimate team , ale vzhledem k tomu, že mám PC a hraju jenom s kamarády proti sobě tak je Pesko jasná volba....je to totiž větší sranda.
  • Dobře si vsimnete znacek PS/Xbox v levem dolnim rohu. To totiz znaci, ze na PC vam S*ROU. hahaha
    • Jack1947
      Heh, no uz dobrejch par let *15* .
  • Letos to na PC vypadá na PSA *3*
  • fifa 13 byla moje nejhorší koupě, hroznej kulečník, ultra rychlá hra, nevim kde byla ta reálná fyzika, po 14 dnech jsem si koupil PESko a spokojenost
  • Mart9
    FIFA 13 byla skvělá, tenhle rok u ní rozhodně zůstávám (PC).
  • jestli chcete vidět rozdíl, tak si pusťte Fifu 2010 a potom 2014, jsem si jistý, že rozdíl uvidíte *1*
  • same shit, different year.

    furt to vypada rovnako. ten naskriptovany pocit z fify sa taha uz 10 rokov. furt rovnake goly, ziadna hra v s trede pola, len full-attack arkada hore dole.
    • Dřív to opravdu bylo full-attack....ale pokud to hraješ online a jseš v prvních 2 divizích, tak tam už musíš opravdu rozmýšlet co a jak...jedna jediná chyba tě kolikrát stojí celej zápas....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit