Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • everquest 2 - bylo pravé MMo kdy jste se opravdu cítili "takhle malý" v tom obrovským a nemilosrdným světě. Super zážitek škoda toho f2p a úbytku hráčů...
  • Vypada to moc hezky, ale me uz zadne dalsi MMO nepresvedci abych ho sel hrat, jelikoz kazda z techto her vas nuti hrat jenom a jenom vic a vic ... a zivot je opravdu kratky na to, abych ho prosedel u PC ...
  • Myslim, ze je docela podstatny zminit, ze soucasnou tvar MMO zanru definovali predevsim vyvojari od SOE, prave na titulu EverQuest - to, ze to cele Blizzard opsal a udelal lepe a hratelnejsi, je vec druha. Ale, to ze lidi, kteri se motaji kolem titulu EverQuest definuji to se bude dit v pristich letech v zanru je fakt. Jen nevim jestli pro hrace EverQuestu bude styl slash'n'hack a figurky stylyzovane do Disney komiksu prijatelny - ale o ne asi v tomhle bode SOE nejde, oni tak jako tak budou dal platit mesicni feecka na EQ2 prip. EQ1 - tohle vypada jako titul pro uplne novou (pravdepodobne podstatne mladsi) cilovou skupinu ...
  • nudná hra pro nudné lidi (nebo závisláky)
  • Zrovna dneska jsem tuhle hru objevil. Docela mě zaujala, vypadá jako konečně pokrokové MMORPG. Dost se mi líbí prostředí, ta příroda je úžasná.
  • tohle slyším porad že mmo je dost, ale ja se ted po nejakem poohližim aa nevim najit. Mužete poradit? nejlepe fantasy s world pvp a kde je dost lidí. Co treba tera rising?
    • walltar
      Si přesně popsal problém s MMO ... ono jich je moc, pokud chceš hrát themepark PvE fantasy hru ... pokud ne, tak začnou problémy. *1*
      • no ja prave chci hrat fantasy, a taky pve mi vyhovuje
    • Mne osobne Tera vôbec nesadla. Nevravím že je to zlá hra, ale určo nie pre každého. Skús a uvidíš.
  • To prostredi na obrazku mi pripomnelo Guild Wars Prophecies a navodilo krasny vzpominky. Do toho Everqueste, pokud nebudes mit mesicni poplatky, ale jako u Guild Wars si te jen koupim a hraju, tak te beru!
    • Bude free to play.
      • ty jo parada, ten urco zkusim
  • Vic nez mmo samotny se mi libi ten voxel engine. Nejaky minecraft clon s touhle grafikou, to by bylo.
    • Tak on ten EverQuest Next : Landmark vlastně bude Minecraft klon ve stejném kabátu jako EverQuest Next.
    • jj ten engine vypada na tom nejlepe.. ostatni... no ja nechci minuska, ale Walt do toho dal taky penize? a co to ma spolecneho s puvodnim EQ krome jmena? :D

      no az to vyjde tak to zkusime ne? stejne to bude f2p tak si to treba mesic zahrajem..
      • Zkusit urcite jo, pokud mi nejaky review nespoilne skutecnosti co me odradi. Ale na placeni/grind prestrelenych levelu (protoze nekdo chce trhnout vic) cili praci bota zvedavej nejsem. *15*
  • nevite nekdo zhruba kdy to bude?diky moc. fakt se tesim
    • Co som pocul tak minimalne 2014
      • destabilizator
        Landmark ("klon Minecraftu") ma byt v zime 2013 a na MMORPG.com je datum vydani porad jako 2013, tak nevim.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit