Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ta její kamarádka mi než jako imaginace malé holky připadne spíš, jako představa dospělého muže :D
  • ta holka se urcite jmenuje Lada...ma velkou hlavu, jak pytel od bananu....
  • Nechte ho je to hloupý pirát nad který by každý korzár slzu uronil a pak ho pověsi na ráhno...Já si nedávno ve steam akci koupil Rising Storm + Red orchestra 2 za 135Kč, 160Kč za kompletní Oblivion a 250 za Dishonored. Hry jsou levné, levné a zase levné ! Jen je musí člověk kupovat v akcích...
  • Ucho: ty čekáš rok na hru, aby sis ji pak koupil ve slevě? ... :D A vysvětli mi prosím to, že tě na PS3 přijde hra na 30,-kč .. kam na tyhle kecy chodíte, to fakt nechápu.
    • A nepletes si nahodou pritelkyni a d*vku? Platit musis jen jedny...
      • smutná prava je, že přítelkyně vyjde z dlouhodobého hlediska dráž než si platit tu d*vku *1*
    • ucho
      hru koupím za tolik, za kolik uznám za vhodné. tedy si vezmu její cenu a řeknu si, jestli je to ok nebo ne. jsou tedy hry, které koupím hned (namátkou třeba Legend of Grimrock, který v předprodeji stál tuším 150,-) a u některých her počkám déle, protože stejně vím, že bych se k nim nedostal hned (příklad ten Tomb Raider, který už jsem si za ty 200,- koupil, protože mi cena přišla rozumná, ale bylo zbytečné ho kupovat hned, protože bych se k němu stejně nedostal). pracující člověk nemá stejně volného času na rozdávání, takže ve finále mu stačí pár her a spousta her mu uteče, takže stejně většinou nakupuje za směšný peníze.
      na PS3 si stačí zaplatit členství PS+, na rok nějakých 1300,-. každý měsíc pak dostaneš +- 4 hry zdarma, tedy za rok máš tolik her, že to ani nesíháš hrát (tu průměrnou cenu za hru si snad zvládneš spočítat). naposledy to byly Mafia 2, NFS Most Wanted, Mass Effect 3, Spec Ops: The Line, Saints Row 3, Payday, Uncharted 3.

      hraní je v současnosti velmi levná záležitost, dokonce i pro člověka, který hraje hodně. časově vytížený člověk pak hraje prakticky zadarmo, viz poslední humble bundle, kterých je do roka rovněž spousta... neberu ti, že stahuješ hry z principu, omlouvej si to, jak chceš, je to tvoje věc. každopádně je od tebe hloupý, jak si s tím zde pravidelně v diskuzích honíš triko, jakej nejseš machr a jak jsi nad tím vyzrál... *5*
      • Mě spíš baví sledovat ty reakce, určitě si tu nehoním triko. A k tomu co píšeš, to bych takhle dělat nemohl, když něco vyjde, chci si to zahrát hned, hodně si vybírám a nehraju kde co, takže asi tak.
        • Miserius
          To ses tak rozmazlenej? Pokud na neco nemas penize tak to proste nebudes mit a ne ze to ukradnes... Jsi nejakej nemocnej nebo proste jen blbe vychovanej?
  • Trololo: Nejde o to, že nemůžeš (mimochodem co je to "utáhnout přítelkyni" ? - ty ji musíš platit ? u vás? .. nějak jsi to nepochopil.
  • TheGGG
    CO je na tom roztomilého? Možná tak pedofil by pookřál
    • Oooooh baby baby oooooh , *mucQ*
  • působí to mnohem víc jako trailer k filmu než ke hře
  • muha
    Toto a Brothers: A Tale of Two Sons (PC). Cant wait.
  • A já neuvidím nic roztomilejšího, než nový IPS monitor, který na mě doma čeká po práci :)
  • Malleth
    Neuvidim nic roztomilejšího než můj ranní odraz v zrcadle.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit