Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rockstar od anglických prodejců požaduje, aby neodesílali GTA V zákazníkům před 16. zářím.

    to neni jen u UK prodejcu, to same chce i po CZ prodejcich.
  • God-of-War

    Průzkum: PC většiny uživatelů STEAMu jsou výkonem daleko za Xbox One či PS4.

    Celkem zajimave prelozeno. *1* Samozrejme mysli, ze maji slabsi stroje, nez next gen konzole, kdyby si to nekdo neprelozil.
    • Tohle slovní spojení se normálně používá, proč jste tu z toho někteří tak vyjevení?
      • God-of-War
        Nekdo to muze pochopit tak, ze konzole sou bud vykonove pred nebo za PC... pro nekoho to muze byt matouci.
        • Osviceny
          ano, pro idiota to opravdu může být matoucí. Jen člověk s IQ bublajícího bláta to nepochopí
          • God-of-War
            Tak typek nad nama to nepochopil... Vzdy se nekdo najde.
        • Matoucí to není. Sám jsi to napsal: před nebo za. To snad musel pochopit každý.
  • Průzkum: PC většiny uživatelů STEAMu jsou výkonem daleko za Xbox One či PS4.

    To neni zadnej pruzkum, tam jenom placa neco o 8GB RAM (to ma na vykon her fakt vliv) a kolik ma kdo DX10 a 11 grafik a jader - cekal jsem ze vyberou nejakou grafiku a procesor adekvatni Xboxu/Psku a zjisti, kolik lidi ma stejnou nebo lepsi kombinaci... takze clanek od nekoho kdo o tom snad nic nevi a vykon porovnava podle gigabajtu :D
  • Průzkum: PC většiny uživatelů STEAMu jsou výkonem daleko za Xbox One či PS4.

    No vida hlavně že konzole pořád brzdí vývoj her.
    • To musíte pořád srovnávat nové konzole s nějakým přiblblým hypotetickým ultramegahypermoderním PC?
      Spíše se by se mělo dívat na to, jak velký nárůst je oproti současné generaci konzolí, a ne pořád řešit k*aviny typu "Moje babička má dokonce výkonnější kardiostimulátor, než je výkon nových konzolí." *16*
      • No ale to srovnává ten co napsal ten článek o tom že většina hráčů na steamu mají slabší pc než jsou konzole , ostatní jen reagují na to co nadhodil. *7*

        Mimo to, takové pc s potenciálně vyšším výkonem než budou mít nové konzole jsou už kolem 30 tisíc korun takže to není žádná hypotetická ultramoderna. A jak velký nárust oproti současné generaci se už ví dost dlouho.
        • rancor1223
          Počkej, počkej. PC výkonnější než nové konzole za 30k? To jsi se netrefil o 10k, ne?

          EDIT: Abych to podložil nějakými argumenty. Zde je PC za 20k, které zvládne BF3 s průměrem 60FPS při FullHD, BF4 nemá být náročnější. BF4 na nových konzolích poběží jen v HD pokud vím.
          http://www.czc.cz/c2fkedo0kqhi59qf74s402dru8/seznam
          • Jj, vím, já nechtěl naštvat fanoušky konzolí :D:D
    • ....

      Heh, přece si nemyslíš že si budou pc hráči kupovat nějaká děla dlouho před příchodem nové generace konzolí když by jejich výkon stejně nevyužili? Nemá cenu kupovat neustále nové pc když konzole nedovolí postup technologií.
    • Průzkum: PC většiny uživatelů STEAMu jsou výkonem daleko za Xbox One či PS4.

      To neumíte přeložit ani nadpis článku ? Píše se tam že PC většiny uživatelů STEAMu jsou slabší než Xbox One a PS4..Bože *7*
      • beru zpět, ale je to stejně divně napsaný *1*
    • Akoze clanok o tom, ze vacsina PC uzivatelov steamu nema momentalne silnejsie masiny ako hardware ktory vychadza o 2 mesiace ;) No a? O polroka bude pisat o tom, ze 80% PC uzivatelov steamu uz ma silnejsie pocitace ako generacia konzol, ktora tu bude 6 rokov? Hrozne smiesne tieto clanky konzolovych trollov v style ''za 400e mam nadpozemsky stroj''.
    • Mato1987
      smiešne :D celý článok aj tak písal nejaký fanatický konzolový troll :)
      • Průzkum: PC většiny uživatelů STEAMu jsou výkonem daleko za Xbox One či PS4.

        To je taky dost reklamny clanok, konzole su lepsie :D
        Len skoda ze uz teraz niektore ohlasovane hry uvadzaju ze budu mat lepsiu grafiku na PC ako bude na PS4 a X-Box One.
        Takze pridu vianoce, ludia ubgradnu PC...
        Ok a realne dajme tomu budu tieto konzole na trhu rok, cize hovorim o dalsich vianociach.
        A uz budu slabucke, lebo uz vatdina ludi bude mat bud porovnatelny alebo vatsi vykon PC.
        A nie niesom PC fanatik, mam doma NDS, PSP aj X-Box 360.
  • Keyz

    Na GOG vyšla hra I Have No Mouth And I Must Scram

    http://www.gog.com/game/i_have_no_mouth_and_i_must_scream
    5.99 USD.
    • Ještě že ji mám ve stejné kvalitěna CD ze starého Score ... nebo to byl poslední z Excaliburů ?
      • byl to excalibur :) taky mám, ale radši jsem znovu koupil na GOGu, protože tam je anglická verze - čeština od Andreje byla sice v tý době fajn, ale bylo znát, že to překládal někde v nějakým texťáku bez kontextu, takže některý překlady byly dost mimo mísu vzhledem k tomu, kdo a kde je říkal...
  • Rozmanitý svět Dead Rising 3 jde vytvořit pouze na Xbox One, současná generace konzolí (X360) by jej...

    *1*A pod pláštíkem marketingových blábolů - Konečně doznání, že celá série Dead Rising mohla být na PC už mnohem dál ... kdyby nebylo konzolí *3*
    • *1* A pod pláštíkem klasických PC blábolů - Konečně doznání, že alespoň jeden díl Dead Rising mohl vůbec být na PC ... kdyby nebylo konzolí *3*
      • L4D je stejně dospělejší hra ,)

        Když už tak dva ze tří chystaných .( Dead Rising 2 is the sequel to the popular Xbox 360 game Dead Rising. It was released on the 28th of September in North America and the 24th of September in Europe on the Xbox 360, Playstation 3, and Windows PC ..)

        Jako by PC hráč měl kdy děkovat konzolím za exkluzivitu na GTA . Tohle není flame tohle je fakt . *10*
  • Paleta s páčkovačema připravena

    Jéééééé a ještě fotku, kde má MS záchody, prosímm, joooo twitter, shitbook, všude to prosím dejte, to bude božííííí.
  • Men of War Bundle

    Men of War Bundle za necelé $4: http://www.bundlestars.com/all-bundles/men-of-war-bundle/ - bude rozdávání klíčů? :D
    • Inquisitor
      Tři díly jsem už nakoupil minule. Moc pěkná hra to je, ale trochu těžká :)
      • Hry mají být těžké ...aby to byla výzva i pro ty co nehrají jen COD ,Minecraft a Sims ,)
        • Inquisitor
          Ale jo já si nestěžuju, jenom nehraju moc RT strategie, takže je to pro mě docela masakr. Ale pořád zkoušim protože hra mě fakt baví. Pěkná grafika, zničitelnost prostředí, kdy po boji na mapě nezůstane kámen na kameni.
    • Jen doplním: já nežebrám, já si to koupil (a klíče použil).
  • multi.flexi

    Bugbear kutí novou Flatout-like hru

    Fanoušci mají možnost si jí předobjednat na http://nextcargame.com/ v několika verzích.
    • kurňa já sem prvně četl Fallout ((:
  • Jack1947

    Microsoft bude podporovat X360e přes 100 her pro tuto platformu.60 až do roku 2016, ve vývoji

    Taky plus 100 her mmm , to je nadhera, pak zlevni Xone a prejdu plynule na Xone , co vic bych si mohl prat *2* .
    • Jack1947
      Mam fanousky, nekomu lezim v zaludku ? Nebo ciste dostavam minusu zpravidla ze , se muj nazor nelibi (no flame) jen jsem se slusne zeptal *3* .
      • MickeyMutant
        Úplně se vykašli na čárky. Prostě dělej, jako že vůbec neexistujou. Vsadím se, že i kdybys psal naprosté nesmysly, tak budeš dostávat míň mínusů.
        • Jack1947
          Ted jsem na rozpacich a nevim jakto mam brat. *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit