Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To DLC k B4 co je predobednavka(China Rising) dostanu stejne, kdys si koupim Premium ne? U B3 to bylo taky tak pokud se nepletu.
    • Ataker
      Když budeš mít premium účet, tak budeš mít automaticky přístup k pěti DLCčkům
  • Ataker
    Já si tajně přeju, aby DICE po battlefieldu 4 hlavně nedělali na battlefieldu 5, ale na nějaké fps hře z období WW2 *4*
  • holec89
    no nejlip vypadalo asi plants vs zombies: garden warfare
  • Krom dvou her tak jsem u té jejich konference zíval a s BF4 koncem přišel i můj konec....chce se mi hrozně spát.
  • Flashscreenfield 4 super lod co to naboří do ostrovu nebojte do 3 let je znás další COD a realističnot jsme hodily za hlavu nebojte!
    • http://youtu.be/rj5qFrwdrpA?t=1m
    • Kdys nechces, tak nekupuj nikdo te nenuti.
    • nechapu proc si lidi porad spojujou battlefield a realisticnost kdyz nikdy battlefield nebyl a nemel byt realistickej uz od 1942
      • Dobře unáhlil jsem se, ale prostě mi přijde že už to není ono a že se tak trochu vzdalujeme od jádra hry. A pravda jako Cod Battlefieldy nikdy nebudou tak hluboko to klesnout nemůže.
  • Ataker
    Na ten Titanfall se začínám sakra i těšit...
  • Miserius
    Titanfall ale vypadá suprově!
  • Celá ta jejich konference je fakt šílená...
  • Merwis
    Tak EA Sports UFC vypadá výborně a to je to teprve pre-alfa.
    • walltar
      Takové hry jako někdo vážně hraje? *8*
      • tu asi nie..to mas to iste jak keby sa pytas na NFL
      • Merwis
        U nás málokdo, to je mi jasný. Tady maj daleko větší tradici jiný sporty (vlastně snad jen ten fotbal a hokej), ale koho zajímaj bojový sporty, ten musí být z tohohle nadšenej.
  • Ten potleska tam asi z publika moc neni, co? *1*
    • RakeW
      Možná si ho měli zapnout i ve chvíli, kdy ten týpek odhalil přítomnost Ferrari v NFS: Rivals, pak by to nejistý roztleskávání nebylo tak trapný :).
    • Miserius
      Jojo, hraje to z repráků *1* Už dlouho jsem se takle u herní konference nenudil....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit