Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nekromant33

    Nový bundle

    http://www.bundlestars.com/

    mimo jiné v něm jsou Sanctum a Two Worlds 2 Epic Edition a Nexus: Jupiter Incident
    • diky, na nexus jsem čekal
    • Thorar
      Další takovej http://www.bundle-in-a-box.com/ a třeba http://www.indiegala.com/ já už se z toho asi zbláznim *1*
    • ringmancz
      a Humble Bundle přidali Bastion, Limbo a další dvě hry pro above average
      • Virus named Tom :DDDD a Rocketbirds Hardboiled Chicken ! *3*
  • Dva měsíce na prozkoumání Lost Santos (GTA V) stačí, poté přijďte do Chicaga (Watch_Dogs), vzkazuje...

    Beztak sami v Ubisoftu hrají místo toho aby dodělávali. Ale když už nemám na PC GTA tak aspoň že vyjde Watch dogs.
  • Dva měsíce na prozkoumání Lost Santos (GTA V) stačí, poté přijďte do Chicaga (Watch_Dogs), vzkazuje...

    Jou jou...Chicago mě stejně pořád láká víc než Los Santos
  • oktavius66

    Naughty Dog přemýšlí nad pokračováním The Last of Us.

    Jak přemýšlí ??? Oni musí ! *1*
    • Malleth
      Pokračování je hloupost. Ať nás radši překvapěj zase něčim novým
  • Miserius

    GTA V

    Říkal jsem si, že to sem napisu, koukam ze tu dost lidi nevi jestli poridit (či tak něco *1* ) jaky tam jsou "drobnosti".
    Když jsem konecne prisel k poradnejm penězum tak jsem si vytunil auto za třetinu cely vyplaty z prvni zlodějiny (hromada peněz), s autem jsem zastavil v takovy horsi ctvrti a vystoupil a zacal v mobilu prohlizet akcie ze zbytek penez investuju a najednou slysim cvaknuti a nějakej vošoust mi normálně to auto čmajznul *1* Následovala honička a auto mam zpět, ale moc z něj nezbylo *15*
    Chodci na vaše auto taky reagujou, když ho máte vyšperkovaný. Zaparkujete u obchodu a než vyjdete ven, je tam dav a zkoumaj ho, bavěj se o tom a očividně si ho občas i pučí *1*
    Lidi napřiklad i mavaj/fakujou z okna když se na ně tlačite nebo troubíte a konečně když chcete jezdit jak se má a stojite na cerveny na vas kazdej netroubi a nesnazi se objizdet jako v IV
    • Keyz
      K čemu je ten tuning?

      Přece bylo to tak, že jsi někam dojel pak někam šel a auto si nechal stát. Tedy ho někdo mohl ukrást anebo zmizelo. K čemu to pak je to nevím :(
      To mně štvalo na každém GTA. Tam nebylo možnost mít auto. Bylo lepší si pokaždé vzít nové.
      • Miserius
        Pokud si tunis svoje auto ktery mas v garazi, muzes ho nechat pred misi, dodela misi pres cely mesto a na konci mise budto bude nekde pobliz nebo u tvojeho baraku... O svoje auta (muzes jich mit asi 8 na kazdy postave) nikdy neprides. Stejne tak kdyz koupis nejaky novy nebo sberatelsky auto na netu, dorazi ti do garaze a uz o nej neprijdes
    • Dan Houser (vývojář z Rockstar) připommíná, že GTA již není jenom o střelbě.

      Jedu si na pohodu po meste a najednou nejaka rostenka na me mava jestli ji nepomuzu, tak jako spravny hrdina vystoupim, jdu za ni a sup tri typci "dej sem vsechny prachy a nic nezkousej" a nez stacim vytasit gun tak jsem tuhej :)
    • Hanzales
      Hernajs se třepu nedočkavostí na večer :) Krabičku už mám v ruce, ale ještě přežít zbytek směny do 20:00 a hrrrrrááá na to. Zítra den volna, takže nádhera.
      PS: Redakce slíbila, že recenze bude v noci. Je následujícího dne poledne a kde nic, tu nic - sliby chyby ;o) Ale jen rýpu, nespěchám na to a radši později pořádně, než rychle zbrkle.
      PS: Tady jsem si zatím nascanoval mapku pro případ zájmu, na googlu jsem našel jen takové lowres mazanice, ale možná jsem nehledal dost dlouho:
      http://img43.imageshack.us/img43/6613/828q.jpg
    • Ta AI kolemjdoucích je skutečně výborná. Jel jsem na čtyřkolce kolem lidí na pláži, kteří se tam jen povalovali pod slunečníkama, zastavil jsem, začal jsem hrabat zadníma kolama a všichni začali vstávat a říkat "Co má za problém?" "Co je to za magora?" atak.

      Nebo jsem zastavil u stánku s hotdogy, nemohl jsem si objednat (?), ale Michael začal na prodavače pičovat "Co na mě kurva čumíš?", prodavač se nasral a začala bitka. :D Je toho spousta, nebudu toho psát víc, protože tyhle malý drobnosti nechci spoilerovat, neboť je vidět, že na nich GTA V taky staví.
      • Stejně chcípne
      • Keyz
        To bylo i v GTA IV. Když si jel jako prase tak si slyšel kecy od lidí :)
        • Asi jsi ten můj příspěvek nečetl...
      • Jo jako treba kdzy jednomu natahnu pesti tak prijde dalsi ze jakoze bitka ale jen chodi okolo cumi a ceka ay mu dam tak ho sejmu prijde treti zacne nejake trapy pak dela jko ze mi da ranu ale nic moc no tak proste ceka az ho hrac zmlati aby se 15 lety pubos citil jako king skvela ai jojo skvela
        • Miserius
          Kdyby te mlatili 2 najednou nemas sanci se ubranit (a nema to s AI nic spolecnyho)... A podle tvojeho psani ses asi citil jako king co? *1*
      • přesně, takový detaily a ty tvoří celek, za ty prachy ta hra určitě stojí :-)
    • mě to zní až moc dobře aby to byla pravda, já o tom uvažuji stále více, ale stále si nejsem jistej, jediný co hraju s dětma na xboxu jsou kinetick hry, rayman a podobné píčovinky + poslední forzu 4 na realistické ovládání, arkáda by mě nebavila - na PC mě hodně bavila mafia 1 - přestřelky- chování aut, přiběh - což je další problém moje AJ není nejlepší
      • Miserius
        Hale, na konzolích mas tu vyhodu ze kdyz ti to nesedne tak to na Aukru prodas a prinejhorsim tratis tak 2-3 stovky... Urcite to zkus, neprijhde mi to teda pro děti, ale jsou tam toho tuny
        • To já jsem si GTA5 přinesl domů ráno a po hraní asi 2 hodin jsem to celý ani neprojel (myslim kříže krážem) :-D Tu hru ale nikdy neprodam jako GTA4 na PS3, jsou to takový hry ke kterým se vždy vrátím. Pro deti to není, jen pod dohledem dospělýho.. No nic jdu zase hrát :-D
          • Tilwaen
            Pod dohledem dospělého... *7* *15*
        • tak děti tohle hrát určitě nebudou *15*
    • Kravicka
      Jsou tam C4 v GTA V ? ..by si vytunil auto naladoval ho C4 a pak az by se tam prifarili lidi tak by si to odbouchnul. :D
      • Miserius
        J, sticky bombs. Ale je tam stylovejsi nastroj na tohle *1* Kanistr s benzinem... Ulejvas to a delas si cesticku a pak na konci do toho strelis a ono to udela horlavou caru a pokud je na konci auto - bum
        • Hanzales
          Už dost :D přečtením každého dalšího komentáře se mi tady ten čas v práci zpomaluje čím dál víc, hodinky už škytají pomalu na zpátečku :)
    • peterka
      Vím že auta se kradly už v gta 3 ale pak už to asi odstranili nebo si aspoň nepamatuju že by my ho někde jinde ukradly ale určitě je super že to je zpátky.
      • v SA sa tiez kradli.
        • ucho
          dohrál jsem snad všechny GTA, ale nepamatuju si, že by mi někdy někdo ukradl auto (nepočítám původního majitele auta, který se mě snažil z toho auta vytáhnout a vzít si ho zpět...)
          • Mně často ukradli auto jen ve dvojce. A možná (!) jednou ve trojce. Jinak nikdy (když nepočítám limitaci enginu, který auto prostě smazal).
  • Phil Spencer (Microsoft) by si přál, aby se Gears of War objevilo na Xbox One, ale jestli tomu tak bude...

    Ať MS přihodí 100mega a budou ho mít
  • Blizzard zruší 18. března 2014 aukční síňě ve hře Diablo III.

    proč hned rušit, stačilo kvalitně doladit
    • Blizzard zruší 18. března 2014 aukční síňě ve hře Diablo III.

      Škoda, že to trvalo dva roky.
      • michelangelo
        Kdyby se udelovala cena PROZRENI S KRIZKEM PO FUNUSE, tak Blizzard by si ho urcite zaslouzil. Je prece jasny, ze lidi budou shanet gear tam kde je, tudiz v aukci a ne v samotny hre. Ale co, lepsi pozde nez nikdy .)
    • Blizzard zruší 18. března 2014 aukční síňě ve hře Diablo III.

      Zrušit je nejlepší řešení
  • Keyz

    GTA V fyzika

    Tak jsem se díval na info ohledně řízení a poškození vozidel. Celkem mě to zajímalo. Je jisté, že je na tohle téma živo a tedy změna oproti GTA IV je a není to vylepšení daného modelu. Co jsem pochopil, tak je to prostě jiný a pro někoho lepší/horší. Auta údajně skoro neprotáčí kola do zatáčky při držení plynu a taky model poškození je menší oproti GTA IV (menší počet částí které jsou poničit najednou).

    To se dá pochopil když je hra velká a někde ubrat museli. Možná proto to je takto... Na konzoli jsem to nikdy nehrál a tak pouze vím z vlastní zkušenosti jak to bylo na PC kde to bylo v určitých věcech odlišné. Bohužel podobné věci při portech neupravují a je potřeba čekat na komunitu :(
    - A snad bude případně recenze zvlášť pro danou verzi i když to je pouze spekulace. I GTA IV mělo řadu odlišných nastavení a šlo udělat pořádný ucpaný hnusný New York.

    http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20130913131727AA3atwf

    https://www.google.cz/search?q=gta+v+car+damage+site%3Agtaforums.com&oq=gta+v+c&aqs=chrome.0.69i59l3j69i57.3076j0&sourceid=chrome&ie=UTF-8
    • rancor1223
      http://youtu.be/HcojHOX70kE Přímý srovnání modelu poškození s GTA IV
      Opravdu to vypadá jako značně zmenšené z čehož teda úplně nadšený nejsem, ale co se dá dělat. Je ale velká pravděpodobnost, že to půjde modovat na PC, protože v IV to šlo taky (stejný engine).
      Mimochodem, to poškrábání aut je simulované? Jakože se jenom nepřehodí textura na poškrábanou, ale skutečně to +/- odpovídá, tomu kde se auto poškrábalo?
      • To škrábání je celkem věrné už ve čtyřce. Jsou to opravdu škrábance, ne že se přes to plácne poškrábaný decal.

        Edit: Hahaha, ten model poškození v pětce je fakt směšnej. No jo, musíme dodržovat frame budget a zároveň to musí jakoby vypadat přenádherně.
        • rancor1223
          IV mělo částečně myslím, měl tam jedu texturu škrábance, která se házela na odpovídající místo, ale nebylo to ono.
          • Byl tam jen jeden "druh" škrábance, to jo, ale víceméně plynule na sebe navazoval. Samozřejmě odření boku o barák nebo silnici už bylo předpřipravené...
    • Miserius
      Nevim teda, kdo napsal ze auta neprotaci kola do zatacek, to musel napsat po minutě hraní... Auta jsou v tomhle realističtější než v IV, poznas kdy i řadí a někdy naopak ještě ubíram plyn abych přestal hrabat a už konečně ujel *2* Ten destrukční model je opravdu jen nejak modifikovanej ze ctyrky. Má lepsi niceni oken (z Max Payna 3, tedy udela se mensi dira po kulce a kdyz jich bude vic tak se proste vysype) a lepsi deformaci pri velkych nehodach, ale pri nejaky mensi celni srazce se zas naopak temer nic nestane, jen to jakoby "ušpiní textur" jako že je auto poškrábaný
      • Pořád auta řadí do nekonečna ? :D
    • Jack1947
      Reknu to takhle (napisu) kdyz celek je vytvoren do nejmensiho detailu, tak to pozkozeni se da ozelet , ne ze by nebylo ale je takove slabsi, auta pusobi spise jak obrnene transportery a tanky, da se to zkousnout , Fyzika spatna neni je treba mit na pameti ze, je to predevsim mestska otevrena akce a je to o svobode a svete zijicim , postavach a drobnosti , tech je spousta no jako kompromis to spatne neni. ( tak nejak mi uz unika pointa, proc je tohle nejvice propirane tema, fyzika a rizeni) Nekde bylo pridano ( tenis,golf, kola , letadla vrtulniky, ponorky venkov) jinde ubrano (demolice aut, sloupu z gta vc *15* atp. ) a ine veci zase zustali sami ale ja byt ( hranim opada to vzruseni ale to se dalo , cekat) Porad , se rozhoduji jestli bych tomu dal 11-12/10 dilema trochu *15* *3* .
      • tak horší fyzika a arkadovejsi ovladaní aut a hra si zaslouží 11/10 ? 6 min na projetí ostrova ? no uvidím až si zahraju
        • Jack1947
          Fyzika je celkem na dobre urovni, o demolice nouze neni zvlast s Buldozerem, (teda nez chcipnete). *15*
      • tak horší fyzika a arkadovejsi ovladaní aut a hra si zaslouží 11/10 ? 6 min na projetí ostrova ? no uvidím až si zahraju
        • Miserius
          Obeplutí celýho ostrova na nejrychlejšim člunu zabere 21 minut a 50 vterin *1*
      • Keyz
        Proto to beru, je pořád na stejný HW a to se dá pochopil. Jen mně to mrzí protože jestli to bude na PC, tak to pravděpodobně tak nechají a bude se čekat na modifikace (ten komu to bude vadit). To je problém. Na konzole to je nějaká šablona a když jí neupraví a dají to na lepší HW tak to je škoda a je to blbě :(
        U GTA IV jsem byl rád i za blbé nastavení hustoty provozu apod....

        Ale nemá cenu spekulovat co bude. Tohle je tedy fakt a dál uvidíme :)

        Ale ztrátu zbraní po zatčení to tam nechat mohli :) To HW nestojí.
        • Miserius
          Přijdeš o veškerý náboje coz vyjde nastejno. Zustane ti zbran do ktery jsi si mohl investovat spoustu penez (upravy/barvy) a stejne musis jet koupit naboje nebo pak nekde sebrat naboje ze zbrane=vzal bys i zbran
          • Jack1947
            A taky brneni (neprustrelna vesta).
  • Jack1947

    Phil Spencer (Microsoft) by si přál, aby se Gears of War objevilo na Xbox One, ale jestli tomu tak bude...

    To bY byl vice nez hrich kdyby ne...
  • hurda

    Diablo III ruší Auction House

    Neuniklo vám, že Diablo III ruší Auction House http://us.battle.net/d3/en/blog/10974978/ ?
    • Veskoslav
      Už asi tři hodiny se na jiném neherním fóru (Hofyland) hádáme, jestli je to v prdeli nebo naopak dobře *1*
      • sipecka
        Děláš taky něco jinýho než diskutuješ o ptákovinách?
      • MrSanta
        One down, one to go *1*.
        Když s dalším datáčem přidají i off-line mód, tak si to Diablo III snad i koupím. Jináč si asi pořídím "next-gen" konzolovou verzi.
    • Keyz
      Tak stejně to půjde měnit na fórech a pod. Sice to již nebude tak lehké ale půjde to.

      Že jím to ale trvalo. Když jsem to hrál bylo opravdu levnější koupit si věci v aukci než ve hře anebo čekat jestli něco padle. Pak jsem to procházel mnohém lépe.
    • lmao

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit