Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav

    U X Humble

    Bacha. Není to každá hra=1 kód, ale jsou to dvě "sady" po dvou kódech:)
  • Jak je X3 náročné na ovládání? Nikdy jsem ho nehral, je to čistě hc simulátor nebo to můžou hrát normální noobíci? *1*
    • Mě by zajímalo jak je to časově náročné, zvládnu to někdy vůbec dohrát jakožto občasný hráč?
      • X3 nemá dlouhou kampaň a i ta skvěle zabaví. Jestli chceš, tak tam můžeš strávit stovky hodin budováním přepravního i bojovýho impéria, ale to je jen na tobě.
    • "Litani" samotny zadnej hc simulator neni ale ovladani kdyz clovek ma zacit nakupovat, obchodovat ve vetsim uz je trochu slozitejsi.
    • chvili trva nez si na to zvyknes ale chce to dat tomu sanci mimochodem doporucoval bych si stahnout Cockpit mod
      • nejak mam v tom gulas je x3 + další dva, to jsou jeho datadisky nebo samostaně hrající hry a když mám vše tak je to nějak propojené ? je na to čeština ?
        • x3 reunion a x3 terran conflict jsou v cestine jinak kazda hra je samostatna
          • X3 jsem zkousel jen okrajove mam zacit s reunionem nebo TC ?
  • Warriosparky

    Sony ukázalo funkci remote play mezi PS4 a PSV naživo.

    Ta překladatelka je snad vožralá nebo co. *15*
    • Tak to jsi jich moc neslyšel. Zkus si někdy tlumočit souběžně s řečníkem...
      • Warriosparky
        Slyšel jsem jich dost. A vim, že není lehký takhle překládat. Já ale nemluvim o stylu jakým to překládá, ale o zvukomalebnosti jejího hlasu, který zní, jako by byla opilá. *3*
  • Nač čekat na PC verzi Grand Theft Auto V? Skupina hráčů titulu Arma 3 v editoru vytvořila podmínky, díky kterým si v titulu mohou užít stejnou zábavu.

    Video zde: https://www.youtube.com/watch?v=A7T-HX09DyU
    • Ten nadpis je, doufám, vtip...
  • Pilgrim66

    Humble Bundle - X(3) serie

    Na humble bundle weekly sale se objevila celá X serie za 6 dolarů.

    https://www.humblebundle.com/weekly?utm_source=MadMimi&utm_medium=email&utm_content=Introducing+the+Humble+Weekly+Sale%2C+featuring+EGOSOFT%21&utm_campaign=20130919_m117269475_Introducing+the+Humble+Weekly+Sale%2C+featuring+EGOSOFT%21&utm_term=egosoft_games_jpg
    • ucho
      a stojí ty hry vůbec za to? nevyjde brzy další díl, kdy pak nebude potřeba hrát ty starší?
      • A to jako nový díl v sérii znamené, že předchozí hry jsou najednou srance a nikdo by už je neměl hrát?
      • Pilgrim66
        Já to nikdy nehrál, takže za 6 dolaru mi to stojí. Já pořád hraju FL a přednedávnem jsem zkusil EVE.

        Takže vyplním čas čekáním na SC, tímhle.
        • Hah, pořád hraješ? Nedávno jsem se bavil s Aerlemem na skypu, že prý se vám tam dost rozšiřuje demence.
          • Pilgrim66
            Tak... pořád se pohybuji okolo a občas to i zpustim. Demence se na Discovery rozšiřuje už dlouho. Holt ty roky okolo 2008/9 už zpátky nikdy nebudou. Teď vyšla beta 4.87, tak se to kdyžtak stav omrknout.
      • urcite stoji ja jsem se u x3 terran conflict skvele bavil ostatni dily jsem nestihnul ale az bude cas tak si zkusim starsi dili :)
  • Jack1947

    Pokud si chcete zalétat v GTA V vrtulníkem, najdete ho zde.

    Nic moc, ja uz si zaletal i se Stihackou, na vojenske zakladne *15* .
    • Keyz
      Čím tě pak hodí polici a armáda když máš maximum hvězdiček a máš stíhačku? Mají taky stíhačku anebo na tebe nijak nemají.
      • Jack1947
        To nevim, ale na vojenske zakladne, mne zabily vystrelem z kanonu tanku. *3*
  • Pokud si chcete zalétat v GTA V vrtulníkem, najdete ho zde.

    tomu řikam bleskovka ty voleeee
  • Commandos 3: Destination Berlin Steam Key:

    P6TLB-6J12EF-86M39

    z třetího čísla klíče se musí odečíst 5 a 8mé písmeno zaměnit za 8mé písmeno anglické abecedy :-D
    • moc ti děkuju *4*
  • Patrick Soderlund (šéf EA) nevzdá souboj s Call of Duty, dokud jejich titul (Battlefield) nebude na...

    Bast*ard jeden vyje*bany vyka*strovany Skap ty hov*edo kapitalisticke, toto je pricina padu hry nadno
    • Sice mas silenej slovnik, ale jinak mas pravdu. Od te doby, co se z BF snazi udelat pokoritele CoD to jde s tou serii dolu z kopce.
      Ale pro hrace, kterym styl CoD sedne to je asi zabavna hra.
      Zlaty BF2 a 1942.
      • odozva

        Inac sa to nedalo reagovat, ja som odchovanec tych hier co si pisal cize HC dospely clovek ktory chce rozumne cooperativne hry a ne toto LONE WOLD arcade JUMPING KILLING MASHINE !!! ..nicia mi jedine hry ktore su jedinecne v tomto style hrania 64 hracou vo vojne...
        dik za podporu kámo
  • Patrick Soderlund (šéf EA) nevzdá souboj s Call of Duty, dokud jejich titul (Battlefield) nebude na...

    GL v prekonavani fenomenu jmenem Counter-Strike
    • Jack1947
      "Nonsentheless".

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit