Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zdeeneek
    Podcast i oba indiani jsou uplne v pohode, nechapu ten hate proti nim ... Pokud nekomu nesednou, tak nesledujte jejich porad a navstevu ve FC jednou za uherskej rok proste nejak vydrzte.
  • promitac
    Nevedel som co je to ten Indián. Tak som si klikol na ten ich YT kanal, pustil nahodne nake video, bola to Botanicula.... vydrzal som minutu a pol a musel som okamzite zavriet tab. Tomu sa teda hovori "obsah"...
  • Mortuus
    Docela dobrej podcast. Jen kdyby to šlo bez toho dětinskýho Filipova smíchu kvůli každý blbosti, tak byste ho klidně mohli pozvat znova.

    Jo a jinak místní redakce chce, aby jsme se vůči nim chovali slušně, ale sama je v podcastu strhává, že to jsou ještě děti od mateřídoušky :D Tak jo no.....
    • ales.smutny
      Ano, protože přátelské špičkování mezi lidmi, kteří se znají a anonymní urážky z internetu jsou na stejné úrovni...:)
      • Ellendway
        I přes to, že nemám rád ono anonymní urážení na internetu, musím říct, že i mě Filip leze na nervy. Mám jej zafixovaného v hlavě od doby, co pokazil celý přenos z E3, kde to Games.cz táhlo výbornou kvalitou a on se snažil být vtipný a většinu věcí tak pokazil, že člověk uvažoval, zda nebude lepší ohluchnout nebo se případně zabít.
  • Co ste vypli prispevky pre anonymov? *1*
    Asi vam 90 % percent diskutujucich napisalo, ze ta relacia stoji za pi ... *15*
    • Relácia *1*
    • Erien
      Klidně by to mohlo být všude.
    • blixa
      90 procent diskutujicich se neumelo chovat. Na nadavani na reláciu od nejruznejsich chytraku jsme si uz za ty leta zvykli..
      • Ronox
        Dobrej krok! Ono je pak možná přestane bavit dělat si furt fake maily s účtama a možná už to tu bude vypadat trochu čitelně :)
  • yuri.sidius
    Dobře to Lukáš na konci roseknul, sem málem smíchy spadl ze židle. *1*

    jinak dobrej podkást, pobavil *4*
  • Nepoznam a nesledujem Idiana ale hostia mi prisli fajn a celkovo to bol dobry fightclub. Snad az miestami moc vyrehneny, trosku stiahnut dB lebo ma az boleli usi, teda zo zaznamu :-).
    Skor je zaujimave aku ma samotny Fightclub velmi kolisavu kvalitu. Od totalnej zumpy, a tym ani tak nemam na mysli sposob vyjadrovania (Drda etc.) az po celkom kvalitne diskusie. Mozno by to bolo na zamyslenie pre redakciu preco Vam ta kvalita tak kolise.
    • yuri.sidius
      A mě se zase líbí, že to mají takový volný a v pohodě a trollové sou všude, člověk se jim musí umět zasmát a neřešit je moc vážně.
    • Paulcz
      Dokud si nekoupí něco takového: http://knihy.heureka.cz/nova-velka-kniha-etikety-spacek-ladislav/#section tak to stále žumpa bude a je jedno jací hosté tam budou. Bohužel.
      • janchor
        Mezi bontonem a žumpou je myslím velkej prostor, kam se vejít nejenom s nevázaným herním potlachem.
      • Základnú etiketu by mal každý človek ovládať a netreba na to knihu len sa zamyslieť nad svojim správaním a trochu sa vcítiť do ľudí okolo... samozrejme na tie "hlavolamy" čo sa niekedy v etikete dejú... na tie je tu tá kniha...
  • Luke
    Pánové, nechte si urážky na hosty pro sebe. Pakliže se vám něco nelíbilo, řekněte to slušně. Máme samozřejmě možnost to tu promazat, ale stále spoléháme na vaší soudnost.
    • a vy ju mate ? Pro panicka. Naco Vas furt pozeram ? Som asi blazen. Nabuduce si navolim youtube.com a kouknu peppa pig , to bude asi zaujimavejsie *2*
    • Hosté byli v pohodě a podcast se mi líbil. Nelíbilo se mi "snajpr elajt" a podobné otřesnosti.
    • Prosim, nespoliehajte na sudnost ludi na diskusiach na games.cz - dakujem.
    • Všichni doufaj, že je tam vezmete zas!
    • Viktor_H
      "ale stále spoléháme na vaší soudnost." *1* *1*
  • Erien
    Fajn podcast, nevím co má někdo za problém. Indiána nesleduju, ale hosté byli v pohodě a klidně bych je rád viděl i znova.
  • Ronox
    A přesně o tomhle se taky bavili. Ať si každý myslíme o Indianovi svý, tak jejich komunita je zlatá oproti tý tady. Na to, že se z větší části skládá z "dětí", tak v tom případě ty "děti", co jsou tady jsou nevychovaný parchanti. Tady je jen hrstka lidí, kteří tu píšou zajímavý příspěvky a podporujou kluky, jinak zbytek je jedna obrovská vlna nenávisti, trollování a ponižování se. Za tu dobu, co sem chodím se to tu hodně změnilo a spíš k horšímu. Sakra dejte jim taky nějakej kredit. Dělaj svou práci dost dobře. Zrestartovali Level k lepšímu, mají supr videorecenze, pravidelnej podcast a jak jim to oplácíte? Pomluvama a nadáváním.

    PS: Pro chytráka, co by mi napsal, tak ať táhnu za Indianem, tak ne, protože mě zajímá kvalita obsahu, který mi sedne a mám rád zdejší redakci, ale občas bych si i rád v tý diskuzi normálně pokecal a nečetl jen směs hejtu a totálních kravin.
    • Na games.cz chodím již léta, redakce si rozhodně vážím a mám ji rád. Za celou dobu jsem však odeslal do diskuzí pouze několik příspěvků (přestože diskuze čtu). Většinou totiž můj názor v diskuzi v nějaké formě již zazněl, a nevidím důvod, proč opakovat dokola stále totéž. Najdou se samozřejmě i případy, o kterých bych skutečně rád diskutoval (a tedy snad i přispěl něčím smysluplným). Jenže zběžné pročtení ostatních vláken mě od tohoto úmyslu velmi spolehlivě odradí. Nač diskutovat s někým, kdo o daném tématu rozhodně diskutovat nechce. Nemyslím to nijak zle, ale uznejte sami: hádky o číselném hodnocení dané hry, pc versus konzole, hádky o věku (vzdělání) diskutujících, poměrně kreativní urážky a nejrůznější trolling jsou zde na denním pořádku. Proč bych měl plýtvat časem při psaní příspěvku, který stejně s největší pravděpodobností podnítí jednu z reakcí vypsaných výše?
    • Erien
      Hrstka lidí je tady na diskusi kdo čtou a podporují games, ale ve skutečnosti je takových lidí spousta. Bohužel jen do te diskuse chodí retardi.
      • JazzJackrabbit
        Presne proto se do diskuzi nemicham. Mozna i proto, ze nemam pocit, ze bych mel cim zajimavym prispet. Games ale ctu a sleduju pravidelne, posloucham kazdy podcast, jsem tady kazdy den. Rad bych se aktivne zapojil, kdyby vetsina lidi nebyli takovi hateri. Prosim vas lidi, prestante s tema nesmyslama jako "konzole vs pc"(nekdo ma rad vdolky, nekdko holky, ale vsichni mame radi hry) nebo "jaktoze tohle dostalo 7, kdyz tamto dostalo 9", zkratka prestante vsechno nenavidet vzdyt je to az smesny *1*
      • Ronox
        Právě to je škoda. Jak to naznačoval Lukáš. To je samej troglodyt poslední dobou tady.
        • Erien
          Víš jak to je, žádný učenec z nebe nespadl, ale idioty jako by shazovali. :)
  • Větší dementy jako jste vy, co tu něco píšete do komentářů neviděl... Indian je dobrý projekt, který dělá zajimavé a vtipně podané recenze + IndianPlay na YouTube streamuje taky dobré hry a Fiola má velkej přehled o hrách... *9*
    • Ellendway
      Indian rozhodně dobrý projekt není. Fiola má přehled maximálně o tom, jak byl ve škole šikanován nebo o svém FiolaSoftu.
    • Jestli nesouhlasíš s jinými extrémními názory, neprotlačuj si ten svůj. Mně Indian přijde trapnej, ale nikomu to nutit nebudu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit