Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Výsledky benchmarku šestnácti grafických karet v Battlefield 4.

    To jsou vždycky testy úplně k hovnuu koho zajímá jestli na nové grafice za těžký prachy mu to na ultra detaily pojede 50 nebo 60 fps ?? O zbylých 5 grafikách jsem se dozvěděli akorát to, že na ultra si nezahrají, ale jestli jim to pojede alespoň na medium kdo ví ?? To už se bohužel z testu nedozvíme.. *7* *7*
    • Hlavně k čemu je benchmark Beta verze ještě k tomu Beta ovladačů? Ve finále se to může ještě dost změnit.
    • S tím se dá částečně souhlasit, měli by se více zaměřovat na karty střední třídy + pár šmejdů a pár highend a hotovo... navíc mi tam chybí třeba snad momentálně nejrozšířenější karta 660tka.

      Zajímalo by mě, jak se bude finální verze lyšit od té bety.
      • To byl spíš test grafik, která je nejlepší a né test náročnosti hry, protože opravdu není překvapení že na letošním modelu GK za 6k si zahraješ na ultra detaily ve FullHD *7*
  • Microsoft zvýšilo frekvenci GPU Xbox One protože mohlo. V budoucnu pak možná vývojáři dostanou možnost...

    Takze Xbox one bude mene vykonna nez PS4 a jeste obetujou dalsich 10% vykonu hnusnymu radoby Win 8 UI? No to je pecka :D
    • Proč jsou PS fanboyove tak agresivni a fanatičtí ? Každej ať si hraje na čem chce já dám určitě přednost hnusnýmu rádoby UI Wind 8 *5*
      • Ja nejsem ani tak PS fanboy jako spis Win 8 hater :D
        • Aha tak to jó *1* Na desktopu s myší a klávesnicí mi to přijde taky jako zbytečnost ale na tabletech a mobilech a zařízeních tohohle typu jako jsou konzole mi to příjde náhodou dobrý, pěkný, přehledný a jde to vidět, že si to myslí i Sony má to taky dost podobný prostředí.
      • Loooool teď jsem se kouknul jak vůbec vypadá interface ps4 a nestačím se divit co vidím Metro style kam se podíváš *15* *15*
    • Predpokladam, ze ta PS3 je preklep ze?
      • Ani ne preklep... spis jsem to poplet. Ale nastesti jsem to ted diky tvemu prispevku napravil. Dekuju
  • yay, na GOGu vyšel Revolt!
    http://www.gog.com/game/revolt
  • Takhle vypadá Battlefield 4 na třech monitorech s rozlišením 6040x1080p.

    je krasne videt že víc monitorů z vás lepšího hráče neudělá
  • Takhle vypadá Battlefield 4 na třech monitorech s rozlišením 6040x1080p.

    je krasne videt že víc monitorů z vás lepšího hráče neudělá
  • V Xbox One verzi Assassin's Creed IV dostanete možnost zlehka vyzkoušet nový Kinect.

    Jakože pro Fate Jump budu muset vyskočit z okna? *1*
    • Fate jump? Asi mas na mysli leap of faith *3*
  • Malleth

    Dotaz na PS4

    Podařilo se někomu sehnat PS4 Killzone bundle (s dvěma dualshockama, kamerou a hrou)? Ideálně v UK?
  • Drakens

    Ke spuštění PC verze Watch Dogs bude nutný 64-bitový systém a alespoň čtyřjádrový procesor. Minimální,...

    Dvě myšlenky mě proběhli hlavou....1) To je vtip? 2) To je první hra co potřebuje čtyř jádro...na co?
    • rancor1223
      4-jádro na AI. Přeci jen se tam má hýbat 120 postav najednou nebo tak, ale stejně to zní přehnaně.
    • braveman
      Apropo, 64-bit systém bude nutný i ke spuštění čtvrtého assasina.
      • Drakens
        Tak to asi znamená že to bude hodně o paměti......
    • Psychotic
      To je vždycky samé "Konzole brzděj vývoj, podívejte, kde by ty hry dneska byly" a podobný kecy a když pak vyjde náročná hra, tak to brečí, že na to nemá železo :-)
      • Drakens

        je mě to jedno

        Já ze svoji sestavou splňuji bez problému doporučené dokonce bych řekl i nad :)
        Mám sice starou ale pořád účinnou I7960 s 12g DDR3 co se týká grafiky tak tam taky to splňuji bez problému. Každopádně konec sebeonanie a spíše mě vážně zajímá k čemu tam potřebují 4 jádra...První hra co potřebovala dvě jádra byl myslím AC 1 a tam to vysvětlily že druhé řídí zvuk a věci s tím spjaté...
      • Ja vim ze jsi nereagoval na me, ale za me rikam ze jsem na to pozitivne zvedav. Jestli ze se ukaze ze opravdu vyuzije vic nez i5-2500k a vic a zaroven to bude smysluplne pak jedine dobre. Pokud vykon pouzije na vic AI postav, lepsi fyziku, lepsi simulace prostredi a dalsi veci ktere musi resit CPU pak jedine dobre. Bohuzel tomu zase tak moc neverim protoze to nove konzole nemohou nabidnout a tak by to delali jen kvuli PC. Samozrejme muzete v takoveto hre jednoduse zvetsit naroky na cpu jen tim ze zvetsite pocet generovanych decalu(ovladanych fyzikou), pocet aut na silnicich a pocet panaku na ulicich. To je bezna praxe a je to nastaveni par cisel(vetsinou), ale nemyslim si ze to udela takovy rozdil. Jsem zvedav jak to bude opravdu.
        • decalu ehm myslel jsem samozrejme particly ;)
      • njn, nikdo by nebrečel, kdyby v nextgenu nebyla proceorová tragédie, co se nevyrovná ani 2jádru od intelu, tak proč potom to čtyřjádro. Pochybuji, že by byla Pc verze o tolik lepší
    • Na podzim vyjde nástroj pro tvorbu vlasního obsahu do GTA Online.

      Take me to napadlo ;) ale to bude vtip chci videt jak to vyuzije v ultra nastaveni i5-2550k ;) neverim tomu. Ale vyzkousim to vzhledem k tomu ze mam GTX670 tak by to dle jejich specifikaci melo na ultra bezet. ;)
    • Keyz
      Možná tam bude hodně fyziky. I když nic co by i3 s Hyper-threading nemělo zvládnout.
  • Lukyz

    Ke spuštění PC verze Watch Dogs bude nutný 64-bitový systém a alespoň čtyřjádrový procesor. Minimální,...

    Tak tohle bude zase pro většinu lidí nejdřív warez a pak popř. koupě - kdo by riskoval nákup v den launche za 1000Kč aby zjisitl, že jede s detaily na minimum, protože má "jen" čtyřjádro *1* Kdyby blbci dělali alespoň dema jako kdysi...
    • Keyz
      Jestli to na to minimum bude vypadat dobře tak proč ne? I když se toho 4 jádru divím když i3 se prodávají běžně a hry na tom jedou. Možná by měli lépe využívat Hyper-threading.
      • netusim preco stale spominas tu i3, je to dvojjadro, v poziadavkach je 4jadro, nie dvojjadro s HT :)
        "itak" *7*
        • Rofl :Takže můj letitej 4 jádrovej Phenom 940 bude konečně lepší než mnohem novější a výkonnější dvoujádrová i3 3220 na Ivy Bridge ? Hmmm tak to bych chtěl vidět . Stejně bych vsadil na to ,že se ukáže , že za čtyřjádra berou i hyperthreading u i3 .....a nebo ne ale potom to už bude spíš o marketingu než o výkonu .

          To by mi mohly taky najednou lépe chodit emulace , když budou lépe optimalizované na čtyři a víc jader .... ale to už dávno jsou a stejně je v hrubém výkonu rychlejší i3 s optimalizovanými instrukcemi ;)
        • Keyz
          Protože v testech 4 jádra nemají velký náskok nad i3 v aplikaci která využívá HT.
    • třeba demo bude...
  • Vyšel nový update (v4.50) pro PS3. Nabízí skrytí trofejí, přenos souborů mezi PS3 a PSV přes wi-fi a...

    A opět bez možnosti zbavit se prašivého otravného Singstaru z XMB. Bravo Sony, BRAVO!!!
    • Koukám další update , který nic zásadního neřeší .... *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit