Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    S cislem souhlasim, jen skoda ze nevysla drive ( GTA V. ) ma samozrejmne prednost pred vsim. *15*
    • Jo skoda ze se pousteli vubec do dalsich verzi. Nejlepsi byla GTA I a GTA II. Dal uz to bylo horsi a horsi, jak to prevedli do 3D.
      PS: ted ocekavam miliardy minusek a toho jak je GTA uzasny, holt mam jinej vkus.
      • Me jen u nekterych her totiz mrzi, ze se snazi delat vsechno realisticky a z 1st nebo 3rd person pohledu. Hry jsou o fantasii, prozitku a zabave. A rozhodne, kdyz nekde funguje nadherne urcity pohled, proc ho menit :)

        To je jak XCOM: Bureau, zboznuji puvodni zpracovani XCOM a prinesli jeden cas strilecku na xcom a byl to totalni propadak. Ted prisli s pokusem podobnym jako ma Mass Effect, ale nejak to k tomu nesedi. Novy XCOM: Enemy Unknown sice neni, jako original, ale svym zpusobem tam porad ma to sve kouzlo uchovane.
        • Jack1947
          To hle zavani uz, nostalgii - better stop it, we dont want feed trolls, spread flame... *3*
  • :D jedna zmála hier ktoré mali spasiť PC a ona je lepšia konzolová verzia:D nemám čo dodať
    • Po roce vydani hry, ty asi hrajes hru od blizzardu poprve :D
      By me zajimalo, zda jim vyjde datadisk a jak budes pote porovnavat konzole a PC. Tenhle koment fakt trochu nepobiram.
  • To se zacne jako recenzovat kazda hra pro kazdou konzoli a vubec platformu zvlast? :D Tak to je mazec.. XBOX musi mit specialni clanek :)

    EDIT: ale je fakt, ze se asi mylim, jelikoz jsem myslel ze PS3 verze uz byla recenzovana *5*
    • Tohle neni kazda hra. Tohle je Diablo!
    • maros.goc
      teba ale trapia blbosti...
      • Jo mam krece od smichu po tvem komentu :D
    • *7* *7*

      Když je tahle konzolová verze úplně jiná než PC verze a vyšla s velkým odstupem, tak klidně vlastní recenzi mít může.
      • Tak jako ja to chapu, ale byla tu PS3 verze a ta je vicemne stejna jako XBOX. Obe konzole se lisi minimalne obvzlast u teto hry, to je to co na tom nechapu a pokud jste to z toho nepobrali tak me to mrzi .)
        • Co to plácáš? Byla tu recenze PC verze minulej rok a až teď tato recenze konzolové verze.
          • Precti si edit potom mozna pochopis placani .)
            • Ah tak to bude tim .) Ja si rikal, ze jsem ji nekde videl *1*
              Dik
            • kennyB
              Ps3 verze byla recenzována, ale na konzolista cz.
  • nebude coop a podpora gamepadu i na pc verzi?
    • Coop na PC verzi mas (muzes hrat s kterymkoliv kamosem, co mas na battle.net), podpora gamepadu asi ne, to by museli rozdelit verze komplet i UI. Vem si ze opravdu predelali zpusob hrani. Nemuzes ukazat gamepadem na misto kam ma jit jako mysi, nebo kam utocit, ale podrzis jedno ze smerovych tlacitek a tam jde, to same s bouchanim. Coz je uplne neco jineho oproti mysi a klavesnici.

      A rozhodne dali jasne najevo, ze to nebudou ani delat.
    • Nie, nič také neplánujú. Ani offline, ani mód bez ah, ani dc ochranu hc charakterov...

      Jednoducho pridajú nový akt, char a rebríček, aby mali hráči zase nejaký dôvod udrieť sa po vrecku a minúť pár sto euro na rmah.
      • Mne treba ani jedna z tech veci cos napsal vubec nevadi :) Ciste tak subjektivne. Treba offline mod. Ja kdyz nejsem u diabla na battlenetu, tak sem uplne nesvuj! *13*
  • zase hodnoceni jak blazen a přitom všude reklamy na diablo 3 at zije sponzoring
    • Možná bychsi měl vypnout AdBlock. Pak bych se taky mohl pohoršovat. *4*
  • Konečně je zase Diablo tam, kde patří.
    • Neuvěřitelný, tohle mě přesně taky napadlo - a dodám, že zejména D3... vida, dokonce i konzolista s pcčkářem se shodnou... *2*
    • NonSuch
      V pekle?
  • Takže pokud chci hrát bez těch otravných chyb, tak nestačí stáhnout patch, ale musím koupit novou hru jo.. dal jsem Blizzardu rok, ale tímhle u mě opravdu skončil.. je vidět, že opravit to umí, ale nechce..
    • doufam ze to tam bude, protože ted mam problémy se k hrani diabla dokopat aspoň 3x tydne, chce to proste zmenu, uz všechny ty moby, akty, dungeony mam okoukany jak vlastního pindoura:)
      Sakra uz jsme se v tom vlakne ztratil a napsal to 2x, radsi jdu delat něco uzitecnejsiho..ale jinak dobrej pokec..to se tady an games moc často nestava:)
    • A proč by měl chtít? PC hráči mu pořád zobou z ruky. Takových jako ty, co si uvědomili, že s nima Blizzard zametá, bude jen málo. Ostatní si zase nechají nakecat hory doly a vrhnou se na datadisk k Diablu 3.

      A když zvážíš, jak dominoval World of Warcraft jednu dobu, tak bych se nedivil, kdyby pro jednu generaci hráču nebyl Blizzard centrem jejich herního světa.
      • Donedávna som diablo 3 obhajoval aj ja - kým som nesadol na gauč u kamoša a on mi tam nepustil xbox verziu d3. Tak malo d3 vyzerať... len som čumel, ako môže byť hra zase zábavná a bez neustáleho listovania v posratej aukcii a so skutočnými upgrademi získanými v hre.

        Ale myslím, že časom u mňa zlosť vyprchá a tú konzolovú verziu si kúpim (iba žeby umožnili offline a ahless na pc), takže blizzard zase vyhraje. *10*
        • Jo klidne at si te zahackuji konzole :) dalsi do stada :D
        • Kdepak, po nejakem case zase zasednes k PC verzi, jeji zivotnost je 100x delší nez ta konzolova..vyjde datadisk, loot 2.0 a paragon 2.0...a po konzolove verzi ani nevzdechnes:)
          • Uvidíme. V tuto chvíli jsme rozhodnutý datadisk nekupovat. To by museli přijít s něčím větším, než novým lootem (který už měl být v původní hře) a novým aktem. Pokud to mám hrát, tak chci hrát bez aukce a ideálně s rozumným stromem dovedností.. a hlavně různorodost postav.. jako aby každej byl WW barbar nebo CM wizard.. to má být vrchol hry?
            • hele co si budem, D2 nebylo jiny v tomhle, taky endgame veskera zadna =D. Cetl sis ten datamining z RoS? Vypada to ze nephalem challenges bude mit aspon pet zajimave znejicich modu, plus ty loot runy s konecne OPRAVDU random dungeonama, to by, myslim, cloveka melo na nakou dobu uspokojit =).
            • ja hlavne doufam ze datadisk prinese věci jako jsou smysluplnejsi odmeny za ukoly, a proste nejakej ten end game content, něco ve stylu hellfire ringu, akorát ve velkym meritku. Co me i ted u D3 nejvic sere je desnej stereotyp, furt dokola jedno a to samy..doufam ze datac prinese ruznorodost.
            • Hele, pro me je treba i ta moznost rerollnout si stat docela prelomovym krokem, lidi zacnou skupovat shait (cenzura? proboha, proc?) z aukce a rerollovat u nej staty, cimz se ozivi ekonomika a hlavne konecne nastane nejakej odliv veci ze hry, coz je, rekl bych, momentalne ten onen zasadni problem - ze predmety proste neubyvaji. Pridejme smart dropy, snad novy zajimavy affixy, apod. a budu spokojen. Chapu, ze se z tyhle analogie uz kazdymu zveda zaludek, ale presto ji znova pouziju - podivej se, co udelal LoD pro D2, budu naivni, verit tomu, ze to bude stejny, a predobjednam si to hned jak se bude vedet trochu vic =).

              ad flash: tak ono na to aby ses smal ubohym smrtelnikum a jejim polamanym chatrnym telesnym schrankam, zatimco ty stojis jak buh valky uprostred vravy, na to nepotrebujes bejt tank, staci do davu hodit jeden rend a immortality: on =D.
            • me prave zajima kam az se dostanu s dmg.Kdyz jsme s tim stitem zacal mel jsme kolem 60k, tad mam 160 a porad jsem schopnej to zvyšovat při udrzeni ostatních statu.A vim ze na spouste itemu mam ještě rezervy. Proste bych byl spokojenej dostat to nekam ke 250-300k i s bufem a mit při tom kolem 100k Hp a vypilovany ostatní obranne staty. taky me bavi když hrajem v parte a něco se posere, jak cela parta prdi do hliny a ja si tam stojim mezi vsema tema potvorama a nic:)
              A jo, crusader na to bude lepsi, i když nejsem si jistej ze u nej tak snadno pujde boostovat dmg jako u barba.
            • Já budu s tím datáčem hodně opatrnej.. už žádné předobjednávky.. počkám si na recenze a odezvu od hráčů.. hlavně ten drop mě šíleně štval.. 73 paragonů, stovky legendárek a jediná použitelná (avšak ani zdaleka dokonalá) věc byl ten prsten.. opravdu chyběla motivace hrát.. a jelikož Blizzard na AH vydělává, opravdu nevěřím, že se věci výrazně změní..
            • Tak zase je ale potreba myslet na to, ze tech 1200+ allresistu jsme ve starym infermu mohli mit kvuli war cry, kterej dneska pridava mnohem min... a ja uprimne s barbarem radsi mlatim hlava nehlava, nez abych tankoval, nejak mi to k nemu nesedi - stitonose si udelam az crusadera, ten se mi zda jako takovej tank od prirody =).

              a flash: yep, menit gear, abys zlepsil jednu vec, a nepokurvil si pri tom tri ostatni, to je obcas fakt tanec =D.
            • Tak jsem se po dlouhé době loknul, abych nekecal, a ta sekerka stála necelých 7 mil. Jinak máte pravdu - proto rád vzpomínám na původní inferno, kde člověk musel hrát tanka.. doteď si vzpomínám, že jsem měl asi 70k HP, cca 1300 all resist, 1500 life on hit a krásných 15k dps.. za zadkem kámoš s demon hunterem a brácha s witch doktorem.. jo to byly časy..
            • JA ted hraju barbara se stitem, hodne HP, resistu, a def..bavi me nahrnout na sebe potvory a ustat to. Mojim cilem je udelat barbara co bude mit velkej dmg a zaroven bude chodici tank, a verte tomu ze to je uplne o necem jinym, udrzet si HPcka kolem 90-100k a k tomu mit 40/350 crit.700+ resisty a k tomu zvyšovat neustale dmg aby mi HP/crit/res nespadly dolu je celkem zahul. V bance se mi vali Skorn a vim ze ww kombajn bych udelal hned, ale asi by me to nebavilo.
            • jojo, chesta a ramena sou nejlepsi kusy na defenzivu, tam nemit poradnou davku vitality a jinych obranych statu je vylozene hrich - a IK chesty s vysokym vit rollem dokazou bejt sakra drahy i ted... ja mel na chestu nejvetsi stesti ze vsech veci ve hre, kdyz sem si vycraftil takovou, ze byla v ty chvili druha nejlepsi na svete =). I ted by mozna byla v top 10 world =)).
            • Lol tak to jsem rád, že jsem jí tenkrát vzal :-) Jak říkám, stála tak 5 mil a to jsem ještě váhal, než jsem kliknul na buy out :-)
            • Pokud si dobře vzpomínám, tak skoro polovinu z těch 60 mil stála chesta.. měl jsem totiž strašně málo HP a chcípal.. tak jsem prostě musel nějakou koupit, abych se dostal alespoň na těch 55k hp.. jinak ta echoing fury stála myslím tenkrát kolem 12 mil, ta druhá sekerka tak 5.. ostatní věci cca po 2 - 3 mil..
            • ja je taky stridam, na insanity me bavi ten opravdu surovej boost =).

              A i tak ty nakupy musely zabrat hrozne casu, vzdyt hele, jenom ta samotna sekera co mas v offhande ma cenu dobre 30-40 mega naprosto bez problemu =)
            • Víc to opravdu nestálo, protože jsem víc neměl.. jen teda ten zelenej prsten mi padnul, zbytek jsem koupil.. pravda, trpělivost na dobrej kauf jsem měl, ale rozhodně ne takovej, jako v případě vybavování toho prvního barbara za 15 mega.. tím, že jsem kompletně měnil styl, tak jsem musel vyměnit všechno najednou, nešlo měnit equip postupně, takže tak půlku věci jsem prostě koupil, co bylo zrovna k mání..

              Ohledně Wotb - jo, každej má thrive on chaos, ale mně to s tím nešlo, stejně mi ten buff časem spadl.. a hlavně - na obyčejný potvory to nepotřebuju.. na elity se naopak ten CD hodí.. takže takhle mi to vyhovovalo víc :-)
            • cece, to si asi prvni barbar po pul roce, co vidim, ze nema na zerkovi thrive on chaos =). A jo, s tim, jak vypada ted, nemam problem uverit, zes mp10 mohl farmit, sice pomalu, ale slo to, jenze pokud si komplet vybavu, kterou momentalne mas, nakoupil za tech cca 60 mega, musim smeknout nad schopnosti trefit dobrej kauf =).
            • Tohle je ten můj jouda, než jsem přestal hrát:

              http://eu.battle.net/d3/en/profile/Vondry-2277/hero/3014424

              Stál těch cca 60 mil. A máš pravdu, Hota byla sranda, proto jsem ho používal i s WW.. v podstatě jsem se hrál klasiku WW a v momentě, kdy se objevila elita, tak nakopl Wotb a jen spamoval Hota.. jelikož rage bylo nekonečno, tak jsem měl odhadem tak 2 - 3 mil dps a ty elity taky padaly jak hrušky..

              Jinak ok - nebudu se hádat, ono pak je to o slovíčkaření.. já nikdy netvrdil, že ta postava bude slušně či efektivně farmit MP10. To asi žádná. Pro všechny je výhodnější chodit nižší MP, protože potvory dají o něco málo méně XP, ale mají o mnoho méně HP.. Já jen řekl, že tam může solidně přežít.. tím spíš ve skupině, protože rozhodně další hráč nezvyšuje sílu monster o 100 %. takže čím víc hráčů, tím je to lehčí..
            • ja tenkrat jak sem chytil elitni mouchy tak sem to rovnou restartoval =D
            • Asi jo..inferno na zactaku bylo drsny, ale spis tim ze dobrej equip byl blbe dostupnej. Si pamatuju jak jsme v druhym aktu nemoh projit kvůli tem za.ranejm moucham a když to byli elitaci tak jsem se jim obloukem vyhybal:)
            • heh, to podle me ale nebylo dpskem, ze to byla nuda... me osobne WW barb taky strasne nebavi, HotA all the way =).

              edit: flash, to ja bych tu ruku do toho vohne klidne dal hele, postavu, ktera je schopna - klicove slovo - SLUSNE farmit mp10 za patnact mega proste nepostavis. Postavu, ktera mp10 prezije a po litem desetiminutovem boji neco zabije, takovou se ti postavit klidne povede =).

              edit2: a mas recht, inferno po spusteni byl vcelku narez... nezapomenu na svych asi 250 pokusu na belialovi, u kterych jsem, nez se mi povedlo ho sejmout, zlomil sluchatka, rozbil si ruku o zed a serval nejaky deti z okna =D.
            • je pravda ze skorn celkem slusnej se da poridit celkem levne uz, jako mozny je všechno. Ruku do ohne bych za to ze nejde dat MP10 z výbavou za 15m nedal, ale tak nejak z osobních zkusenosti se mi to nezda. A když uz, musel to byt neskutecnej oser..se 130k dmg na mp 10 to je fakt pizlani na pul hodiny/jedna skupina elitaku.
            • Jasný, taky jsem nebyl žádný hardcore hráč a je mi jasné, že spousta lidí má mnohem lepší věci.. já tím jen chtěl říct, že za barbara nebylo těžké v MP10 přežít i s takovouto výbavou, ač efektivní farma to samozřejmě nebyla. I tak bych ale od té hry očekával větší výzvu.. Inferno po spuštění D3 pro mě byla větší výzva než Inferno MP10..
            • Tak jsem hrál docela dlouho, až se mi podařilo našetřit asi 60 mil. Za ty jsem koupil novou výbavu a přešel na WW.. dps stouplo asi na 250k a v ten moment už to byla nuda, tak jsem asi po týdnu přestal hrát.. 120 mega za monka na MP6? Na MP6 naberu celou mapu a pokosím.. ale jak říkám, barbar je imba..
            • Yep, to sem si myslel, jinak chapem co znamena v pohode davat =). Postavit si barbara, nacpat mu life steal vsude, kde to de, a neumrit s nim, to se, alespon pro me, nerovna efektivni farme, ani ja se svym barbarem bych nerek, ze mp10 davam uplne nejhladcejc, jak to de, elitu vetsinou za tech cca 18 vterin, ale kdyz sem videl, jak to pada za cloud of bats witch doctory, zbyly mi jenom oci pro plac =D.
            • a tak co vis, treba mel stesti na craft a rollnul perfect quadfectu amulet, trifectovy ruce, 300/300 chestu, 300/200/6 wristy a 330/200 ramena, nebo tak neco =D.
            • Nějak mi nejde reagovat na některé příspěvky, tak to napíšu sem. Nepřeháním, mně v té hře nikdy nic dobrého nepadlo, takže jsem ani neměl moc goldů.. koupil jsem Skorn asi za 5 mil. a potom zbytek výbavy cca po 1 mil. Pravda je, že jsem nikdy na nákup nechvátal a počkal jsem si na dobrý kup, ale opravdu mě to stálo podobné peníze.. měl jsem tu pasivku na life steal a life steal na pásku.. všude jsem měl crit.. používal jsem hammer of ancients a ten buff, který po critu přidává rage.. takže jsem v podstatě jen spamoval hammer of ancients, který pořád critoval a doplňoval mi HP do plných.. dps jsem neměl moc vysoké, asi 130k, takže MP10 jsem dával, ale pomalu, proto jsem farmil nejčastěji MP8, které jsem probíhal s prstem v nose.. ale je pravda, že barbar je imba, s ostatními to asi tak snadné nebude..
            • no mam pocit ze s výbavou za 15m na mp10, by pizlal elitaky tak hodinu, coz by nepizlal pac by asi po 10 vteřinách chcipnul:)
            • ja sem si ted udelal za cca 120? mega monka, abych nabral paragony pred expanzi a obtiznost, kterou se nebojim oznacit za opravdu v pohode hratelnou, je tak cca mp5-6, takze i tech stopade by bylo s dost odrenyma usima, spis asi mame jine chapani toho, co znamena v pohode nejakou obtiznost davat... pro me to treba znamena neumirat a slozit elitu pod dvacet vterin, pro nekoho to znamena ze neumre na ranu a elitu pizla tri minuty =D.
            • Jo tohle jsme taky chtěl napsat, ale nakonec jsme si řekl ze sam musí vedet ze placa blbiny, tak jsem nic nerikal:) Mozna myslel 150m:D
            • nechci znit jedovate, ale to bych teda chtel videt, jak davas "v pohode" mp10 s patnactimilionovou postavou... cimrmanovsky "trosku jsem si zaprehanel"? =)
            • Tak Diablo 3 rozhodne není dokonala hra, ale jestli ma nejaka verze sanci byt ultimatni tak je to ta na PC, otázka ovšem je jak dlouho to Blizzardu bude trvat, jde jim to jako když pes sere a maluje. Mimochodem, kdo te nuti hrat za WW barbara, jestli tim důvodem je to ze většina lamaku tak hraje, pac to je nejsnazsi tak mozna nebude problém ve hre ale jinde, vyuzitelnejch buildu u barba je daleko vic, jen s nim holt neprolitnes akt za 10 minut:)
            • Diablo 3 mě bavilo jen ze začátku, než nerfnuli Inferno.. sice to nebylo moc Diablo, ale byla to alespoň sranda, protože člověk hrál opatrně.. teď je to nuda, nejde zemřít. Ač jsem nebyl nijaký závislák a nakoupil ccelý equip tak za 15 mil, tak jsem dával v pohodě MP10.. to opravdu není výzva :-)
          • Už sa nemôžem dočkať, ako budem zase flipovať na aukcii desiatky itemov namiesto hrania, aby som si mohol kúpiť upgrade, ktorý mi nikdy nepadne. *7*
            • doufam ze to tam bude, protože ted mam problémy se k hrani diabla dokopat aspoň 3x tydne, chce to proste zmenu, uz všechny ty moby, akty, dungeony mam okoukany jak vlastního pindoura:)
            • enchanting plus account bound veci, smart dropy... nic? taky me vytaci farmit aukci, a vytaci to skoro vsechny - blizz o tom vi a nemyslim si, ze by byli tak pitomi a nic s tim neudelali, takze relax =)
      • Ono to zase tak horke není, jasne konzolova verze je v mnoha smerech lepsi, ale po 50-100 hodinách tam není co delat a prichazu nuda, diky tomu ze cloveku napada vse velmi brzy..az takhle jednoduche bych to na pc teda nechtel.
        • kennyB
          Ono to ale trvá, než odemkneš všechny skilly, tak si nech ty narážky a piš inteligentněji *3*
          • Gratuluji, trvá to opravdu dlouho dojet standardní 60. lv bez paragonů. Schopnému hráči to bude trvat mesíc za všechny postavy. A to je možná i moc.
  • residentevilfans
    Spickova konverze, intuitivni ovladani, loot 1,5(Ani jedna spatna legendarka nepadla :D), perfektni zvuk na 5.1 a hlavne nehorazne navykove! *1* Za me 10/10 a to mam na PC hafo moto hodin! *5*
  • Má to paragon system a jde si tam nastavit MP (monster power)?
  • Už se těším na ty žvásty proti konzolím *1*

    ps. kde můžu podepsat petici, aby vývojáři nedělali pro ty warezáky na PC už žádnou hru? *14* *16*
    • Já mám víc originálek, než ty mozkových buněk (100).
    • A kde se muzu podepsat, aby z vas tahali dalsi a dalsi prachy jako to dela apple? :D Takhle na vas s konzolema, jen at vam metou med kolem huby :D.

      Jestli to jeste stale nechapes tak zadny rozdil v konzolich a PC teoreticky neni, ano jedinej blizzard se skoro zhostil zpracovani platforem spravne a pozmenil UI a ovladani, ale je to porad ta sama hra. To ze mas ted 1.5 a udajne lepsi jak na PC tak to jsou porad stejne kecy,.. ale nemaji zadnou hlavu a patu. Lidi jsou holt prumerny a nachylny na to projit vsim strasne snadno..
      • Apple z tebe tahá další a další prachy? Čím? Nikdo tě nenutí jejich výrobky kupovat *2*
    • To, že ty jsi na PC kradl jak straka ještě neznamená, že to dělají všichni, hňupe.
    • To bys byl sám proti sobě, protože PC hry jsou jediným důvodem technologického pokroku ve hrách..
    • kennyB
      Jj, je to lepší, než na pc *3* *1*
      • protože PC verze bohužel uz od zacatku vypada tak, aby to slo jednoduse predelat na konzole. Od ovladani 4 tlačítky na skilly, přes automaticky generovani skillu az po nemoznost vyvoj postavy nijak ovlivnit. Proste ze super D2 udelali jednoduchou nudnou hru pro konzole. Takze sem cca pul roku po vydani D3 s nadsenim koupil a po chvili hrani odlozil a zahral si radsi znova stary Gothic 1-3. A bohužel me zkusit znova D3 nijak nelaka. *9*
        • kennyB
          Ajé, to už tady dlouho nebylo. Naposledy tuším u Skyrimu, že??? A ten loot je taky pokaženej kvůli konzolím??? *1*
    • GTA 5 pro xbox je uz na torentech, tak bych radsi mlcel byt tebou, krade se všude stejne :)
      • A co to dokazuje? :-)
        To, že se to dá stáhnout neznamená, že se to dělá tak masově, jako se to dělá na PC.
      • smejki
        ale ne všude stejně se prodává. *1*
      • Doufám, že to tam vydrží dlouho, postahuje to milion lidí a R* utřou hubu.
        • Ty jseš snad nejkyselejší týpek na světě.

          To tě opravdu tak štve, že si budeš muset počkat 6 měsíců na lepší verzi GTA 5? Až to vyjde na PC, tak z toho budeš hotovka, takže si odposť tohle drsňačení teď.

          A ano, milion lidí si to možná stáhne. A 20 dalších koupí.
          • Člověče a víš to, že mě GTA5 ani nezajímá? Chtěl jsem jen naštvat ty magory, kteří tady pořád hlásají, jací jsou PC hráči piráti a sepisují dementní petice, aby určité hry vycházely jen na konzole
          • Tady jde o princip.. :D rikate ze PC hraci jsou vsici warezaci, ale ze se to deje na konzolich, to pockej to musi byt blabol :D
            • O jaký princip? Pitomci říkají, že jenom konzolisti pirátí. Druzí pitomci říkají, že jenom PC hráči pirátí. Protože se pirátí na obouch.

              Takže jsi to fakt někomu nandal, drsňáku. Jo a :D :D :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit