Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co je to s Grygarem poslední dobou? Má novýho přítele? Půl podcastu mlčí a když už promluví, tak ostentativně k většině témat s despektem a nezapomene přihodit různé popkulturní narážky, zmiňovat literaturu, kinematografii a hudbu...jakoby se najednou styděl za hry a měl potřebu poukazovat na svoje další kvality :) Ale tak budiž, je to taky zpestření Fight Clubu.

    A díky za něj (FC), je zábavný. A jak zmiňovali Dark Savanath a Firingo tu stopáž, tak musím přiznat, že na tom něco je. Třeba by prospělo, kdybyste během Fight Clubu tolik nevejrali do notebooků, telefonů a různých gadgetů a diskutovali. No je to na vás :)
    • janchor
      Za hry se nestydím, jen jsem nikdy neměl pocit, že by existovaly v kulturním vakuu. Naopak jsou už nějakej čas součástí právě popkultury.
    • ma novou manzelku... https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1102490_10151911084261834_1091034588_o.jpg
      • no tak to gratulace *5* ..najít ženskou co stebou vydrží sen každýho chlapa
      • ona je lesbička a on je gay, všechno záleží na domluvě.. hlavně že rodiče jsou spokojení ;-)
  • risa2000
    Ještě technická k PS Vita, rozdíl mezi LCD a OLED není jen ve věrohodnosti barev (což ovšem je dnes otázka, jestli to je ještě pravda, s tím, jak se dají už displeje kalibrovat, jsou obě technologie blízko), ale hlavně v odezvě. LCD má typicky 10 ms zatímco OLED jsou řádově ­mikrosekundy (~ 1000krát rychlejší). Což může mít velký vliv na to, jak hra vypadá, zvlášť pokud je to nějaká akční hra.
  • risa2000
    Překvapil mě váš názor na malý význam dema pro propagaci hry. Pro mne to byl vždy nejdůležitější rozhodující faktor. Všechny moje první hry jsem si koupil díky skvělému demu (Starcraft, Half-Life, UT, DeusEx). Všechna dema jsem tehdy hrál několikrát.

    Je fakt, že později jsem si spoustu her _nekoupil_ kvůli demu. Možná tohle začalo vadit vydavatelům, že do toho investují a přitom není zaručen pozitivní dopad.

    Ještě později jsem zažil i demo, kdy jsem pak s plnou hrou měl problém (BF2). Demo jelo jak zpraku, ale plná hra se cukala a drhla (jinak jsem ale BF2 hrál i přes to několik let).

    Poslední a největší zklamání pak bylo Diablo 3, kdy jsem si při hraní dema nevšiml, že oblasti se vygenerovávají znovu (protože jsem to demo nepřerušil), to byla asi jediná hra, kdy jsem litoval koupi a měl pocit, že jsem se nechal „nachytat“.
    • celoush
      Asi se tak už moc hráčů nechová... dřív jsem taky stahoval dema, ale upřímně za poslední dva roky jsem si nestáhl žádné. A těch her jsem koupil víc než snad za 5 let předtím.
  • Tak zase nic, jenom mne žena zjebala, že chrapu nejen v noci, ale i před polednem. Dobrá práce kluci, už se těším na nový Level. *1*
  • ani nerekli proc se zbavili tech prima stolku :)
    • Luke
      My bysme to i řekli, ale pravda je, že jsme dorazili do studia a namísto stolků tam byly pohovky. Nikdo se k tomu nehlásil. Podezíráme diverzanta Poláčka.
      • Bono má rád pohovku
        a na ní bílou prdelku.
        Na pohlaví nezáleží
        když v ní vedle zrzek leží.
  • Amylee.Anderson
    Super díl, přišel mi takový veselejší než předchozí :)
    • Souhlas, super podcast a takováhle pohodová atmosféra už dlouho nebyla.
  • Mohli byste to zkrátit tak na čvrtinu, to tlachání nýmandů. *9*
    • Ač mám tuhle stránku rád tak na Fight Club nekoukám a musím souhlasit s tímto komentářem neboť koukat hodinu a půl na čtyři poloznuděné redaktory které vedou řeči sice na zajímavá téma ale bez nějakého náboje se nedá vydržet. To už jen proto že kdo má v naší uspěchané době čas koukat tak dlouho na nějakou debatu?
      Chce to zkrátit tak na půl hodiny a dát tomu opravdu energii když je to FIGHT Club tak at si ten název zaslouží tohle má k nějakému boji daleko.
      Zvolil bych 3 témata na každé 10 minut a redaktory rozdělil na dva tábory které by zastávali odlišné názory + rychlé akční prostřihy z her o kterých je řeč s akčnější hudbou.
      A asi taky nové zajímavější intro :)

      NO NIC JEN ŘÍKÁM SVŮJ NÁZOR CO BY BYLO TŘEBA ABY MĚ ZAČALO KOUKÁNÍ NA FIGHT CLUB KOUKAT ROZHODNĚ NIKOHO NEKRITIZUJI ANI SE MU NESNAŽÍM RADIT :DD
    • blahorodie
      Ticho, lebo dostanes ban od deti *7*
      • TheGGG
        Jééé ahoj Kime, sem tvůj velký fanda.

        Justínek *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit