Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslím vývojáři mají furt trumf v rukávu a to by mohl být NFS UNDERGROUND 3 který snad jednou vyjde a bude lepší než dvojka a nebude nijak zbytečně vybočovat z vyjetých kolejí...byl bych v ráji :D :D :D
  • blahorodie
    Ja som od doby NFS5 Porsche nehral ziadne poriadne NFS *13*
  • Jack1947
    Boje at jsou poradne drsne ale umerne vuci hraci , zadne (Undercover s 50 porschemi na sobe.) *4*
  • shadow
    Škoda, že neudělají prostou kariéru, ale trochu víc realistickou, prostě jako bylo NFS Porsche Unleashed. Neříkám, že to musí udělat s jednou značkou, to ne. Ale dostat do hry zase model poškození, ježdění závodů bez zbytečnejch zhovadilostí. Tenhle díl byl vrchol série podle mýho názoru.
    No a nebo pak návrat k opravdovejm kořenům a to je čistá arkáda z NFS2 nebo 3. Ta šestka předělaná z trojky taky ušla.
    Ale ty poslední díly, ach, jak já tuhle sérii miloval v jejich začátcích, to byl opravdu král žánru ve svý době na PC. Ty poslední díly je jako vidět někoho, jak tu sérii pomalu a dost zlomyslně mučí a ne a ne jí dopřát milosrdnou smrt.
  • Nejnovější díl Need for Speed vykračuje přesně po cestě nejmenšího odporu a hodlá v sobě zkombinovat to nejlepší z předešlých her série. Co dodat, když předešlé díly byly hodně špatné.
  • Bože oni nevědí oni fakt už nevědí! Tohle už jsou jen záškuby mrtvé značky. *9*
  • Jen aby bylo jasno, tohle NFS bude tedy klasický singl s nějakýma MP blbostma, chápu to dobře? Ale normálně kariéra a ježdění si jen tak tam bude , jo?
    • Myslím ježdění bez internetu, aniž by mi nějaký člověk lezl do hry apod. kraviny...
      • Miserius
        Pokud nebudes mit zadny NFS pratele tak ti nikdo do hry nepoleze
  • Já osobně bych skákal až do stropu kdyby udělali něco jako Underground s lepší grafikou, tuningovat auta do aleluja a večer si jezdit z ulice do ulice ve skylinu. To je to co já chci, nejsem skromný jen chci hergot fagot po dlouhé době hrát pořádné NFS, spousta věcí se za ty roky vylepšila, to nemohu přehlédnout ale sázka na jistotu by zrovna teď NFS bodla.
    • Ale zase, jestli by měli udělat nový Underground tak, jak mají ve zvyku několik posledních let, tak to je snad jedině dobře, že tu značku ještě nezprasili.
      • Kinet1c
        Ked si si vsimol tak posledne diely prebiehaly prave v tom duchu sprasenia, ceresnicka bol posledny NFS MW, sprepacenim vecsiu "sracku" som nehral v NFS serii, co zijem za tych 32 rokov. Dobry novy zaciatok pre tuto seriu by bolo keby sa vratili k hram ako NFS 3 ci 4 high stakes, kde boli super trate a len "obycajne" auta bez vecsich moznosti tuningu (ked neberiem aky taky tuning v high stakes), posledna taka hra bola nfs 6 hot pursuit, kde niektore trate boli fakt nadhera (na tu dobu) a ked uz tak by som ocenil skor to, bez vselijakych vychtavok a kravin, skratka cisty dobry skvely stary NFS v novom kabate, toho sa snad nedozijeme. Alebo potom novu nejaku hru na sposob undergroundov ci carbon, skratka kde vyhravas preteky zbieras prachy, zavodis s ostatnymi akoby npc (ktorych by teoreticky mohli nahradit aj nejaky realny hraci po nete, preco nie, uzavriet stavku a trosku o ochudobnit o nejaky ten peniaz), a za tie peniaze potom kupit novy voz ci vylepsit stavajuci, bola by to nadhera. Oproti tomu tu mame, honicku s policajtmi a sem tam nejaky pretek, waaaw, jeeeeej, jupiiiii,huraaaaa to je tak uzasne *16*
        • Podle mě poslední dobrej díl NFS byly nový Hot Pursuit, a ani ten tuning tam nebyl, jen hraní s barvičkami *4*
        • erikse
          Za co minusy? Vzdyt ma pravdu!
  • po zkusenosti s Live for Speed si uz tezko hledam cestu k arkadovitym zavodum
    • Kinet1c
      dobre tebe

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit