Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ringmancz

    Journey míří na PS4.

    skoro: Oops, was talking about Flower, not Journey. Looks like I misread @GamingOblivion's question. Sorry guys!
    • Journey míří na PS4.

      nevadí, obě stojí za zahrání *3* a zaslouží si oživení na ,,nové generaci"
  • fixcz

    Indie Gala

    Steam verze her: Crusader Kings II, Two Worlds II s datadiskem, Knights of Pen and Paper +1 Edition, Gorky 17 a další za pár babek na: http://www.indiegala.com/?newsOctober
  • ringmancz

    Ninja Theory a Namco Bandai připravují reedici hry Enslaved: Odyssey to the West pro PS3 a PC.

    zase jsou novinkáří víc jak bleskař, tohle a Drakengard 3.
  • Miserius

    Beta

    Dark Souls 2 beta pozvánky rozeslany, mrkněte na maily. Já měl štěstí *14*
    • God-of-War
      Vole, já taky!!! *14* *14* *14*
    • Malleth
      Be wary of envy
    • michelangelo
      Tak to blahopreju! Na me se stesti neusmalo. Ale co uz, alespon bude cas na jiny cinnosti :) Mimochodem, docela by me zajimalo jestlize existuje nejaky klic podle nejz se do betatestu vybira, nebo se jen nahodne losuje.
  • Miserius

    Eurogamer

    Grand Theft Auto V will be released on PC at the start of 2014
  • Thorleif_cz
    JRPG Drakensang 3? Drakensang 2 bych si dal, jednička je dost dobrá...
  • ringmancz

    otázka pro návštěvníky For Games

    kdo už tam byl, je tam Oculus Rift? nebo bude?
    • Miserius
      Zitra a pozitri tam ma byt
      • rancor1223
        Nemáš k tomu nějaký podrobnosti/zdroje? Kdo to tam (a na čem) bude předvádět? Pochybuju, že to budou přímo lidi z Oculusu.
    • rancor1223
      To mě vůbec nenapadlo, kdyby byl tak se tam určitě zastavím.
  • Jack1947

    Druhá várka PS4 (First Limited Pack) konzolí byla v Japonsku vyprodána během čtrnácti hodin.

    Njn, japonci na Nintendu ohrnuji nos a PS4 nnakoupi jeste do zasoby.
    Jeste zvladnou presvihnout i svoje rekordy. Klobouk dolu.
    • Chodíš vůbec do školy? A pokud jo, učíš se v ní vůbec něco? Nebo z tebe bude pako co ani neumí česky ? Hry jsou fajn, ale aby jsi je mohl hrát, potřebuješ jiné věci v životě. Už jsi přemýšlel co bude až půjdeš z domu? Kde budeš, co budeš dělat, jak se budeš živit?
      • Jack1947
        Do skoly chodim a bohuzel toho mam na uceni celkem dost (nebo bohudik) , co budu delat si pokladam uz dlouho. Z domu jit nehodlam jeste neco ? *4* To jo, nezkuseny mlady zajic , to asi pravdepodobne jsem o tom zadna. Kraviny nu, jak kdy a vetsinou jen pomalu.
        • Lurok
          Rodice te budou mit na krku navzdy co ?
          • Jack1947
            Pak jsem to jaksi zpackal, kdyz sem jen psal nesmysli a ted aby se tu rozebiraly. Nezajimave blbosti. To cilem urcite nebylo a vyznit to taky takhle nemelo. Tak se tedy vsem pozkozenym mym neurvalym a zbytecnym chovanim ani nevim proc samozrejmne omlouvam, asi sem se dnes nechal ponekud unest. Neuvedomil jsem si ze se zde pise o novinkach a diskutuje a ne o blbostech
            nejakeho chytraka co se jen znuden snazil rozvirit zdejsi vody. Radsi zaradim zpatecku a uz prestanu s temyhle nesmysli (delat blbce umi prece ze sebe kazdej.) Timto bych jiz tuto diskusi uzavrel a doufam v brzke smazani nebo i ne at je videt co muze vzejit z nudy. Jako vystraha pro ostatni podobne existence. K minusum , nevztekam bylo mi to fuk, jen mi to prislo predtim komicke. Trochu a ted uz je to sumak ted uz si je zaslouzim. Co je moc to je moc. *10*
            • Jack1947
              To je hezke ale uz to prekrocilo hranice, a takovouhle pochybnou popularitu rozhodne nestojim.
              Psat budu ale "netrollit" to nebo psat blbosti. Berme to jako chvilkove Selhani smyslu nebo pomateni.
            • Inquisitor
              Kašli na kritiku a piš dál, já ti fandim.
          • Jack1947
            To doufam ze ne, asi si mne nepochopil ja mel na mysli konkretne misto domov , ze doufam ze pokud buh da budu zde zit. Vubec proc bys me se meli vybavovat a nezajimavem tematu.
            To ani nebyl smysl, teto nahodile diskuze. *3* "Jak rikate, chlapec si za trollil"a muze se jit zas dal.
            • Proč se vždy, když máš nad -5 u svých komentů vztekáš nad mínuskovým klubem, když někdy plácáš 1. blbost co tě napadne. Byla tu strana kde byly +- jen tvé komenty, z toho ani jeden mě ničím nenaplnil. Tohle si piš na fejs, twitter apd. Spusty lidí ti psalo ať přemýšlíš o tom, co napíšeš, opravíš si gramatiku ( každý se plete, ale u tebe je to časté ) a když se ti příspěvek nebude zdát, neodesílej ho, věř mi, že uděláš u 75 % tvých příspěvku dobře.

              Ano je blbé rozebírat na herní stránce komentáře jednoho z uživatelů, ale tohle se blíží ani ne trollení, jako spammování... *7*
      • Na to jak jsi nezkušený mladý zajíc tak až moc kecáš a většinou kraviny, snažíš se psát vznešeně, to ti budiž ke cti, ale kdyby to aspoň mělo smysl. Zkus toho psát o polovinu míň, ale o polovinu víc se nad tím zamyslet, než něco plácneš.
  • Dying Light pro současnou generaci konzolí nabídne na jedné obrazovce stejný počet zombie jako verze...

    *1* A ani to nemusí vypadat jako Teleglitch , hlavně že hratelnost bude stejná ....
  • Jack1947

    Potvrzeno: DLC pro WiiU verzi Assassin's Creed IV nevyjde.

    Ja netusil , ze vubec AC bude na wiiu natoz DLC *8* . Vypada to ze se zacina nintendo vazne pochlapovat. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit