Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Smazané ranky a peníze se hráčům GTA Online nevrátí.

    Bah, Operation Failed.
  • Erendiel

    Rockstar oznámil, že hráčům Grand Theft Auto Online přibude na virtuálních účtech půl milionu GTA dolarů.

    Nejdražší byt stojí 400k... tohle dělat neměli *8*
    • Miserius
      Budou 2 platby po 250k... To clovek rozfofruje nez prijde zbytek *15*
      • Erendiel
        To je možné já to udělám *15* nepotřebuju ten nejdražší.
  • MickeyMutant

    Journey míří na PS4. JRPG Drakensang 3 dorazí v příštím roce na západní trh.

    Drakensang místo Drakengard, Journey místo Flower. Co se to zase děje? Kdyby to byl jen špatně opsaný název, ale tohle jsou úplně jiné hry.
    • Drakengard ? Ehmm tak nic :(
    • JRPG Drakensang 3 dorazí v příštím roce na západní trh.

      nic se nedeje, redaktori chrapou, no..
  • Rockstar oznámil, že hráčům Grand Theft Auto Online přibude na virtuálních účtech půl milionu GTA dolarů.

    Spiš bych to chtěl zaslat na kreditku
  • Miserius

    PS+ hry na listopad

    Metal Gear Rising, Remember Me, Oddworld
    • ringmancz
      chtěl jsem si koupit tříměsíční kvůli Dragon's Dogma a teď mám o důvod víc :)
    • holec89
      parada, remember me jsem nedavno malem koupil :)
    • rancor1223
      OT dotaz. Nemáš nějaký zdroje/bližší info k tomu Oculus Riftu na FOR GAMES 2013?
      • Miserius
        Na Replay stanku a bude to Half Life 2 - dnes a pozitri...vic nevim

        Pomotal jsem si dny, je to tam patek a sobota, ne o vikend
        • rancor1223
          Díky.
    • Sice zpoplatneny MP se mi nelibi, ale u toho PS+ za to clovek dostane aspon nejakou protihodnotu. Zde by se mel MS inspirovat.
      • A on se neinspiroval?
      • Xbox není pro socky *15*
        • Jo aha, dik za tip, asi pujdu ten svuj nekomu darovat *3*
          • No neblbni ještě ti na něj neskončila hypotéka *3*
            • Hlavně, že máš smysl pro humor *1* *1*
            • Jo to je fakt *3*
  • Bioshock Finite

    Stala se zajímavá věc.

    Gamespot vydal druhou recenzi Bioshock Infinite, kde vyjmenoval všechny problémy, který ta blitka má a dal tomu zasloužených 4/10.

    Spousta lidí to psychicky neunesla. Komentáře jsou vážně k popukání.

    Každopádně je to jasnej clickbait. Spíš mi přijde jen absurdní, že upřímný review se dnes vydávají půl roku po tom, co hra vyšla a slouží jako clickbait.
    • Píšeš jak retard, ale máš pravdu že infinite byl hroznej jediný pozitivum byl příběh a prostředí jinak to byla hrozná CoD nemoc..
    • Jack1947
      Ty jsi chtel tim dokazat co ze , konecne byly tve slova vysliseny. Aby si pak to mohl hodit do bleskovek jako machr co mel pravdu? A sesbirat zakonite furu minusu to byl teda trapnej pokus.
      Ale mas taky ode mne minus, uz jen za tu odvahu to sem hodit. Ted uz mas klid vid, konecne ta "blitka byla sesazena a dostala opravnene hodnoceni" neni duvod vice brecet. *4* *5*
    • To je tipický.
      Nejdřív jsou všichni z nějaké hry unešeni a pak na ní nadávaj.
      To samý bylo u Battlefield 3, assassin creed 3 a skyrimu, přitom ani jedna z těch her není špatná, jenom nejsou tak úžasný jak se o nich mluvilo.
      • Nadávají, protože už konečně můžou a neutne jim to šekely z reklam.
    • Upřímný review? Takže když recenze nemá stejný názor jako ty tak není upřímná? Neberu ti že se ti ta hra nelíbila, každýmu se nemůže líbit všechno, ale já s tebou prostě nesouhlasím.
      • Tak samozřejmě, že když už jsi dal za Bioshock Infinite peníze, tak nesouhlasíš s tím, že je to 4/10 hra. Pouze hlupák by jsi koupil 4/10 hru a hlupák snad nejsi, ne? Takže je jasný, že Bioshock Infinite je dobrá hra, jelikož jsi si ji koupil, neboť marketing ti řekl, že bude dobrá.

        Je to jako proroctví, co se samo vyplnilo.
        • Takze objektivne dokaze hru ohodnotit jenom kdyz ji ukradnes a nebudes koukat na trailery?
          • Tilwaen
            Jenže to jsi ještě investoval svůj čas do shánění torrentů a místo na svém disku, takže se Ti musí líbit. Už je to tak. Objektivní je to pouze v případě, že se díváš na lets-playe. Ty ale musí komentovat nějaký prorok a ne pouze zhypovaná ovce, která by Tě zaslepila.
        • trochu se opakuješ, stačilo napsat jednou :)

          já dostal Infinite zadáčo ke grafice, jednička Bioshock mě bavila tak středně, dvojka vůbec (nedohrál jsem ji), ale Infinite byl skvělej - jo, ty souboje byly dost často úmorný a přál jsem si, aby jich bylo míň, navíc je pravda, že hlavně v závěru je ta pasáž, kdy tě tvůrci nutěj cejtit se blbě, i když za to vůbec nemůžeš, ale to nic nemění na tom, že je to celý (hlavně postava Elizabeth) skvěle napsaný a závěr mě úplně rozsekal...

          přál bych si, aby se lidi dokázali vyrovnat s tím, že jiný lidi mají jinej názor - pokud si připadáš se svými názory osaměle, vždycky si můžeš najít na netu nějaký fórum, kde se na věc dívají stejně, a spolu s nima si notovat, jaká je Infinite srajda :)
          • vlastik.plaminek
            Zaplatil jsi za grafiku a ta hra byla určitě zahrnuta v ceně. Tím pádem jsi za ní zaplatil a musí tě bavit, protože ti to řekl hype a recenze :-D
            • no jo, to mi nedošlo :D je to opravdu Prorok! osud neočůráš :D
        • Tak mě řekni proč považuji Dead Island za zklamání i když jsem za něj dal peníze (a ne, nebylo to z humble bundle). Bioshock Infinite jsem si koupil a za hlupáka se nepovažuju :) Prostě přijmi fakt že se většině ta hra líbí ;)
    • nekromant33
      zasloužených 4/10? tak to jsem asi teď hrál jen podprůměrný a průměrný hry, někde se asi přede mnou skrývá svět plnej těch her, který si zaslouží 7-10/10. Když mě infinite extrémně bavilo, tak to asi umřu v nirváně až si zahraju tu hru hodnou aspoň 6ky
      • Tak jasná, že tě to bavilo. Trailery a preview ti řekli, že to bude dobrý a když už si za to dal prachy, tak by přece byla škoda, kdyby tě to nabavilo, ne?
        • Adept na nejdementnejsi prispevek mesice? *1*
          Jestli vazne veris, ze vsichni hraci potrebujou recenze a hype masaz, aby jim rekla, jaka hra je vlastne ma bavit a nedokazou si udelat vlastni nazor, tak to je pak hodne smutne.
          A ja nevim jak ty, ale kdyz me hra nebavi, tak me proste nebavi a to, ze jsem za ni vyplazl nekolik stovek na tom vubec nic nezmeni. Proste hru prodam.
        • rancor1223
          Já jsem z Infinite viděl asi jedno video a předchozí Bioshocky mě vůbec nebavily. Infinite zatím pořád sedí v první trojici mých nejlepších her tento rok. Kde se asi stala chyba?

          Mimochodem, když jsi takovej gurmán, co je podle tebe taková 8-10/10 za posledních pár let (hádám, že jich tolik nebude, když všechno s marketingem musíme vynechat)?
          • Chyba je v tobě. To je můj názor. Prostě nevíš, co je dobrá hra. A teď už vím, že nic co řeknu tvůj názor (a těch dalších takyú nezmění, takže radši dál mlčím.

            A ne, všechno s marketingem nemusíme vynechat, to jen nekromant33 nepochopil, co jsem tím myslel. A vysvětlovat to nemá moc cenu, protože když ti řeknu, že většina marketingu je lživá, tak prostě nebudeš souhlasit.
            • rancor1223
              Já požaduji příklad nějaké podle tebe skutečně dobré hry, aby jsem se my, netušící, mohli poučit.
            • nekromant33
              většina marketingu lživá být může, to ale neznamená, že ta hra, která vyjde a nedostojí nebo se liší od těch "slibů" je hned špatná, což naznačuješ a protože kromě tohodle nemáš jinej argument a meleš dokola pořád jednu věc, tak jsem tě poprávu nazval demagogem... anebo trollem jak chceš... ono to je z definice to samý
            • "Chyba je v tobě."
              Není to spíš naopak? *7* *7*
        • nekromant33
          Takže na opravdových 9/10 je hra, o které se nepíše, neví se o ní a nikdo ji neprezentuje, bez ohledu na její kvality a vice versa? a pro tvou informaci, hru jsem zwarezil, vyzkoušel, dostal jsem se do bodu, kdy jsem zjistil že mě opravdu baví a pak koupil rovnou se season passem. A trailer jsem viděl jen ten první cinematic oznamovací. Nevím jestli tě za ten tvůj život ve tvým demagogickým světě litovat, na druhou stranu, jestli je ta zatrpklost nějakej zvláštní způsob ventilování toho, že jsi vlastně šťastný a veselý člověk, tak nemám právo soudit.
    • Ronox
      Není to spíš něco jako druhá strana mince? Protože jak se říká: Kdo chyby hledá, vždy je najde.
      • A u B: I je ani nemuseli hledat.
      • Ne, je to clickbait, protože Gamespot spouští něco jako "Gamespot 2.0" a potřebují, aby byl zájem.

        Jak říkám, že přišlo mi absurdní, že k tomu použili pravdivé review Bioshocku Infinite.

        Každopádně pokud si myslíš, že Bioshock Infinite je dobrá hra, tak je to tvoje věc. Ale chyby v měm jsou očividný a početný. Pokud máš půl hoďky, tak tohle video ti je vyjmenuje, vysvětli a jasně demonstruje. Mimojiné také popíšše, proč Bioshock Infinite dělá z hráčů absolutní debily.
        https://www.youtube.com/watch?v=VdNhwb7iuI4

        Ale bacha, mohlo by to v tobě zlomit důvěru v jakékoliv recenze a marketing atd. Přece jen ti před a po vydání Bioshocku Infinite tvrdili, že to je dobrá hra. Možná sladká ignorace a nevědomost bude lepší než tvrdá realita dnešních AAA her. To je na tobě. *3*
        • rancor1223
          Po shlédnutí videa můžu s klidem říct, že je to stejně subjektivní kritika jako každá jiná. Skvělým příkladem toho je jeho názor na příběh. Nelíbil se mu (výslovně to tam říká). A jako důvod udává smyšlený systém alternativních vesmírů. To je sice hezké, ale to že se mu ten systém nelíbí není problém hry, to je jeho problém. To jako tvrdit, že příběh kde se cestuje časem je špatný, protože se tam pracuje s myšlenkou paralelních vesmírů (cestování v čase vytvoří alternativní vesmír neovlivňující ten původní), ale on má raději teorii dynamického času (cestování v čase může vytvořit paradox př. zabití sama sebe v minulosti, protože se stále nachází v jednom vesmíru) a proto byl příběh špatný. To je trochu zvláštní logika.

          Dále se mu například nelíbí, že může mít jen 2 zbraně. To je další příklad názoru, mě se to třeba líbí, přijde mi retardované abych ve hře, která se tváří jakž takž realisticky (ve své smyšlené realitě), mohl nosit současně 10 zbraní.
        • Chyby maji prece vsechny hry. Pokud cloveka hra bavi a ty chyby mu to hrani nejak vyrazne nezneprijemnuji, tak to z te hry prece nedela automaticky spatnou ne?
  • Civilization V a Mafia II

    Pokud to tady ještě nebylo
    http://blog.playfire.com/2013/10/free-game-for-voting-in-golden-joysticks.html
    • Nope, teď jsem se to sem chystal dát. Nechtěl jsem to sem napsat dřív, protože ve středu a čtvrtek byly servery šíleně přetížené, každou chvíli to padalo až nakonec museli i vypnout registrace. Každopádně už to funguje normálně, před pár minutami mi dorazila Mafia II. (Až dohlasujete a dostanete odkaz od GMG, může v něm být napsáno, že jste ještě nehlasovali navzdory opaku. Chyba nikde není, do 24 hodin bude odkaz funkční.)
  • Playstation 4 v ČR stihne Vánoce!!!

    Tak a je to:
    http://mujsoubor.cz/magazin/nejlepsi-patek-trinacteho-playstation-4-stihne-vanoce-v-cr

    *14* *14*
    • God-of-War
      To bylo prece jasny, ze se to bude prodavat.;-) Taky se uz nehorazne tesim, az rozjedu Killzone a PlanetSide 2. *4*
      • Vůbec jasný to teda nebylo...
        • Zapominas, ze pan God of War mel super tajnej zdroj, kterej mu sdelil, ze bude. *3*
          • Jemu to řekla Athena než ji zabil.
  • GOG

    Až do 17.10. ke každému nákupu na GOG zdarma první díl Zaklínače.
    • ucho
      to je dobrý jen pro nový uživatele, ne? všichni staří GOGácí Witchera už mají...
      • Je lepší to dát vědět, i kdyby nikdo neměl zájem, než si to tutlat pro sebe a ošidit někoho, kdo by do toho šel...
        • ucho
          tak jde o to, že GOG už Witchera loni zdarma rozdával...
          • A všichni jsme loni seděli doma na frdeli a čekali jak nějaká ucha až se objeví na internetu nějaká hra zdarma! OFC! *3*

            Facht jo?! .. Codlfíldu 14 je taky plnej internet týden co týden a co? Musíš si uvědomit, že né všichni mají uchohandzáložky a sledují herní dění 24/7 - 365 .. o RL jsi slyšel, ne?
            • ucho
              byl toho plnej internet. kdo sledoval dění kolem witchera 2, tak to nemohl přehlédnout... o hře witcher 2 jsi slyšel, ne?
          • tímhle se samozřejmě snaží nalákat nový zákazníky
  • https://www.humblebundle.com/weekly

    Focus Interactive
    Trošku slabší, ale kdo chce vyzkoušet Wargame: Airland Battle tak za 6$ je to ultimátní cena
    • Pilgrim66
      EE už mam, ale koupim to asi kvuli Div II, dloho už si to chci zahrat
    • ucho
      náhodou celkem slušný. už ten sherlock za 6 dolarů je fajn. zbytek je pak příjemnej bonus...
      • nekromant33
        a mě přišli ty věci, který dostaneš bez placení average (nebo on to není průměr tentokrát ale fixní cena za hry navíc), zajímavější než ty dvě za příplatek
    • Kozy
      Až na to že to je předchozí díl.
      • Moje chyba, kouknul jsem na to až mo zběžně *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit