Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "...zatímco v bitvě o Charkov se jako generál Paulus pokusí znovu získat ukrajinské průmyslové město, obsazené maršálem Timošenkem."

    To bude asi tá druhá bitka o Charkov... Škoda, viac by som sa tešil na Mansteinovu protiofenzívu v 1943, kde by som mohol dostať do rúk elitné zbory Waffen SS (z čisto vojenského hľadiska, propagačné a politické dôvody tu neriešim)
    • coze ? wafle a screenshot ?
  • Sláva vůdci.!
  • Miserius
    Mapy zdarma.... drive naprosto bezna vec, dnes naprosta abnormalita kdy to clovek musi cist parkrat jen aby se ujistil...
    • havk
      Obed zdarma neexistuje.
    • Vesnickoslav
      Ve Starcraftu 1 i 2 si tech novych map zdarma muzes uplacat milion, nevim o jakych mapach tedy pises. Mozna o CoD mapach, ale to si trosku v jinym zanru...
      • Miserius
        Mluvim o vsech zanrech, pocinaje CSkem/Quakem/Unrealem přes první CoDko po současný CoDka a strategie (neni jen Starcraft)
        • XorxoxTalarius
          No tak to by jsi mohl vedet ze CoH ma editor a ty mapy si muzes udelat sam, pripadne si nejakou komunitni mapu stahnout ;)
          • Miserius
            Odkdy je komunitni mapa nebo tvoje mapa oficialni mapa? O tom se tu bavime, dnes si studia za par hodin prace reknou od kazdyho 5-10 dolaru a rikaj tomu dlc
            • tak celkom sa to neda porovnavat s fps hrami...tvorba kvalitnej mapy napr pre bf musi byt o poznanie narocnejsie, rts maju menej hracov a konkretne coh 2 nehraju take kvanta ludi aby boli mapy platene, takze by to v principe ani nefungovalo, naopak pozitivne treba hodnotit to daju moznost tvorit komunitne mapy kedze vo vacsine pripadov su ich vytvory kvalitnejsie...ine hry vam v poslednej dobe nedaju nastroje pre komunitu ani za boha
      • A co čekáš od konzolisty jako je Miserius? :D
        • Miserius
          Uklidni se uličníku, hrál jsem přes deset let na pc, v tý době jsi tahal autíčko na provázku po ulici
          • Smůla chlape, já hraju na pc přes 13 let :)
            • Miserius
              Tak to jo, to jsi hned presne o 3 roky vetsi znalec! *1*
    • pravda ale v zaklade je ich tu tak malo že ich jednoducho musia dat...čoskoro vydaju aj world builder na tvorbu komunitnyh map
  • na fb oznamili aj novych velitelov co je trochu prekvapenie ale na nich som zvedavy asi najviac
    http://www.youtube.com/watch?v=dhMmCP4RYos nova mapa(relic nevie robit trailery) vyzera na kemp mapu s arty festom *15*
  • COH2 je "paní hra" *14*
    • A ty si "pan troll" *15*

      CoH2 je sice dobrá hra, nicméně je předražená a určitě to není "paní hra"... Na to by musela vypadat o dost jinak... v grafice, hratelnosti, obsahu a ceně...
      • a ty si pan debil, howgh *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit