Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Speciálně píši první comment tady do diskuze na tiscali.cz, takže je to pro mne výročí:

    Guild wars 2 jsem si také koupil za 55€ v naději, že to bude prostě revoluční WoW. Bohužel wow efekt se nekonal. Prvních 50hodin bylo dobrých. Expení postavy na 80lvl je skutečně zábavné a netrvá tak dlouho jako ve WoW, kde jsem to přímo nenáviděl. Po vyexpení postavy ale přichází peklo. Jak to jen říct - pvp není zábava, World versus World na chvíli zabaví, ale taky mi to nepřišlo nijak chytlavé. Dungeony jsou příliš těžké, pokud máte například Elementalistu, přežít je opravdu otázka buďto - maximálního Exotic equipu, nebo 500 respawnů za dungeon. I když máte talenty jako earth a nemáte crity na aggro.

    Nejenom že najít skupinu lidí na raid je skoro nemožné, nemají ani způsob jak je najít. Komunita vytvořila web, na kterém si můžete najít hráče pro raid, ale vývojáři gw2 jsou prostě neschopní. Stejně tak výzvy pro body do specialnich spellu - někteří jsou tak moc OP, že se prostě v jednom člověku nedají porazit.

    Po doexpení 80lvl vás hra nenavede nikam. Neukáže vám žádné světové eventy, vím že je tam někde drak co se spawnuje 2x za den, nenajdete ho. Nemáte co dělat. Ano, můžete chodit raidy - ale k čemu? Duely nejsou, arény nejsou (ano slyšel jsem že teď už je LASKAVE přidali), a jenom pro dobrý pocit? MAM TU ZTRACET ZIVOT K NICEMU? Ano, za ty penize je to asi nejlevnejsi MMO co se da sehnat, ale podle mne si radsi priplatim, nez vyhodim prachy za tohle...

    Boj pod vodou je pro smích. Raidy jsou chytlavé a opravdu promyšlené. Bohužel jejich obtížnost je směšná. I když je raid pro 30lvl, nemáte šanci v pětici 30lvl ho dát. NE NEMÁTE. Je OBROVSKY rozdil, kdyz tam de full EQ 80 a lvl 30 s eq co najde po expeni...
    • To není pravda, mám elementála a nemám problem v dungu přežít. A naopak jsou dungy příliš snadné a né těžké.Pokud ti těžké přijdou tak to pak nevím jak si hrál . . . . . .
    • Takze GW 1 som hral betu, bol neskutocne nadchnuty.
      Predobjednal a viem ze som v prvej varke zaplatil viac ako ludia co ju mali o mesiac neskor.
      Neskutocne super hra, vela hodin zabavy. Akcne, rychle a tie areny. Zboznoval som tu hru.
      Prisla GW 2 a koli peniazom som si ju nekupil, kedze hravam aj ine veci a cakal som pokial zlacnie. Respektive chcel som si ju kupit teraz na vianoce.

      No spravili tento tyzden zadara tak som hned stahoval.
      Spustil a tyzden len nadavam aka je to pi*ovina :(
      A som rad ze som si ju nekupil.
    • " Dungeony jsou příliš těžké, pokud máte například Elementalistu, přežít je opravdu otázka buďto - maximálního Exotic equipu, nebo 500 respawnů za dungeon."
      - Pokud mluvíš o explorable verzi, tak ta je "těžká" úmyslně. Ano není to jako WoW (není mi to líto). Každopádně dungy ano běhají se jako speed runy cca 15min a je absolutně jedno s jakou postavou, když s ní UMÍŠ A VÍŠ co dělat.
      Hold nemůžeš čekat, že se z tebe ta hra zblází a dá ti všechno za nic :D
      - Stěžuješ si, že ve hře není co dělat, ale přitom sis nesehnal ani lehce získatelný full exo.. a to je je kopec způsobů jak si nějaký obstarat.
      - LFG tool už ve hře je a sehnat s ním partu na explorable dung je většinou otázkou vteřin.

      Pokud tě hra nebaví, tak se do ní nenuť a život neztrácej, ale prosím neplácej tu nesmysly a hate commenty, když nevíš o čem mluvíš :)
      • Panebože to jsou argumenty... Opravdu jsi tak zblbnul. že je z tebe gw2Ovce?

        Těžká je, ale pokud umřeš na 3hity od nejmenších NPC (za bosse za 2hity), a jsi elementalist, ne guardian, který to odtankuje, pak to ztrácí podle mne smysl. Ale chápu, ti co hrají warra nemají problémy. Nuda.

        Je fajn že LFG implementovali, pujdu se tam zase podivat, ale naposled jsem tam byl jen na ten Box, co byla malovaná skákačka, to bylo dobrý. Pak jsem to ale zase vypnul, nic dalšího tam nebylo
        • jake jako 3 hity ? :D lol ne muj primar je ranger, hraju ho na blizko a neumiram... takze si QQ muzes nechat :)
          • a malý dodatek - ani world boss tě nemůže snad sejmout na 2 hity, tak nevim jak to hraješ :D
  • Uz me fakt unavuji vsechny ty radoby super deluxe MMO, ktere nedelaji nic jineho, nez-li vysavaji z hracu penez a berou jim realny zivot pod rukama ...
    • Když tento virtuální svět tak nenávidíš, tak co děláš na diskuzích herního portálu?
      Měl by sis užívat realného života....
    • Zajímavý post. Pokud jde o peníze, tak v případě Guild Wars (1 i 2) kromě uvodní investice do hry neplatíš nic. Lze si pravda koupit kosmetická vylepšení, ale je to pouze o svobodné volbě každého hráče - i bez nich můžeš hru bez omezení hrát. Totéž se týká hraní a braní života obecně. Hra sama o sobě ti nebere vůbec nic. To, že člověk (ne)hraje je jen a jen jeho svobodné rozhodnutí a každý jeden z nás je za něj zodpovědný stejně jako za jakékoli jiné rozhodnutí, které v životě uděláme.
      • Myslim ze cloveku, ktery si takovou banalni vec neuvedomuje sam, nema smysl nic vyvetlovat.
        • Az vyrostes zalozis si rodinu o kterou se muzes sebelip starat a posleze zjistis, ze budes mit doma syna, ktery se dky pocitacove herni zavislosti musi lecit, mozna ti dojde co jsem napsal.
          • Něco podbnyho mame doma (syn pritelkyne). Jenze, je to dobou. Kluk sedi doma protoze 90% jeho kamaradu je taky u PC a ikdyby chtel jit ven tak tam nema prakticky s kym byt jelikoz jsou vsichni u PC a hrajou. Myslim ze je to skoro neresitelne, doba je takova a deti proste dnes sedej u PC radeji nez by sli ven. S tim ani ty, ani ja nic neudelame. Budeme se s tim muset smirit *3*
            Mimoto i ja si rad zahraju....prave tyhle uzasny a tebou nenavideny super deluxe MMO hry jako je GW2:)
            ...uzasne si u nich po narocnem dni v praci se skoromanzelkou odpocineme *1*
          • Nemuzes kvuli lidskym selhani zakazovat cast zabavniho prumyslu. Ale v jedne veci s tebou souhlasim, mmo (a obzvlast f2p) maj umele protahovany grind, aby grindujici hraci fungovali jako kulisa sami pro sebe, prazdny mmo by moc lidi nehralo. Takze si hru nejen platis, ale jeste odpracujes, coz je docela hnuj.
          • Napsal jsi hracu, ne deti (cili taha penize z rodicu) Tam za to ovsem nemuze hra, ale vychova. Jak muzes "zjistit"? Copak na decko kasles a vubec te nezajima co dela, jestli se uci a neprehani to s hranim? Pokud necham dite furt u pocitace, abych mel cas sam pro sebe, pak si za to, ze z nej vyroste asocial bez prace a vzdelani, muzu sam.
            • Tilwaen
              Odborná pomoc, nebo ho nechat, ať si pořádně natluče hubu, protože jinak se mu nerozsvítí.

              Pro rodiče to sice musí být velice bolestivé, ale nemůžeš za něj věčně řešit všechno (ani finančně) a pokud si je ochoten sám s vědomím všech důsledků bezevšeho dokakat život, protože budoucnost ho nezajímá a přítomnost žije hrou, potom se nedá nic jiného dělat. Tedy za předpokladu, že si nechceš vychovat na gauči notorického povaleče na sosání financí a emocí.
            • Opravdu si myslis ze jsme nic neresili ? Ale jak chces 17 kluka hlidat 24 hod, jestli po nocich hraje hry, jestli chodi radne do skoly, to abych mel 2 zivoty, samo ze jsme vedeli o tomhle problemu s hranim, uz jen ze se obrovsky zhorsil prumer znamek ve skole a ucitele volali proc kluk do skoly nechodi, snazili jsme se mu domluvit, motivovat ho, ale vse marne, zavislej clovek si tu svou cesticku vzdy najde a na nic jineho nebere ohledy, tady pomuze snad uz jen odborna pomoc
          • mno jo, ale od toho su rodicia, aby nasmerovali vyvoj svojho dietata. zvalovat vinu na pc a hry, je trosku alibisticke. *16*
            • Je videt ze o vychove deti nevis vubec nic , ja sve deti od mala vzdy vedl ke sposrtovnim aktivitam a rodinne spolecne pohode, bohuzel pubertalni roky a hrajici kamaradi, byli vice nez rodina a kdyz ti kluk utece z domova, aby mohl po nocich hrat s kamrady, co zmuses jako rodic, doslo to tak daleko, ze se vykaslal na skolu, prestal komunikovat a choval se presne jako drogove zavisli lide a ted mi ty chytraku povykladej co jsem zanedbal ? Ono je tezke nekoho odsoudit a placnout nesmysl ze za vse mohou rodice, kdyz nemas ani poneti, cim vsim jsme si doma museli projit ...
    • A jaky vliv to ma na pestovani mandarinek v jiznich cechach?
  • GW2 ma proste jen jiny pristup nez ostatni MMORPG nic jineho v tom nehledejte, ma proste svuj styl a nikoho do niceho nenuti, kazdy si muze delat co chce, jeji velkou vyhodou a zaroven nevyhodou (zalezi jak prokoho) je to ze end game si muze zahrat i obycejny causual hrac, neni zde vyzadovano straveni xy hodin kuli raid progresu, aby vam nakonec nic nepadlo, system odmen je naprosto supr a hlavne muzete vedle sebe narovnat 100 lidi se stejnou klasou a statama a kazdy muze vypadat jinak, prave to je sila GW2 o tuneni vzhledu postavy a ne grindeni statu, aby pak vypadal uplne stejne jako milion ostatnich

    jinak co se tyce questu ne kazdemu to vyhovuje muj dobry kamarad rekl ze mu vadi ze tam nestoji NPC s vykricnikem, ktere vam jasne definuje quest a na mape vam ukaze kam jit...
    • Zas to je prave lepsi v GW2, kde na splneni questu mas vic zpusobu. Treba ja jako hrdina preci nebudu krmit nejake smradlave kravy, ale radsi vymlatim agresivni cervy na poli:-) Co se tyce pribehu, kdo hral za lidi a frakci order of whispers, jiste si pamatuje Tybalta- nevim jestli mi kdy v nejake hre nejaka postava prirostla k srdci vic (o to atypictejsi, ze to bylo v mmo), jednou se na nej dokonce vzpominalo v LA v chatu. Hodne lidi melo stejny nazor. A vyber armoru je skvely, hraci vytvorene kombinace jsou mnohdy 100x hezci nez origo sety. Pro me a mou pritelkyni jakozto casual hrace super zabava. Grinderi at pari wowko, nebo superhardcoregrind L2- obe jsem hral a bavily me, gw2 me ale bavi zdaleka nejvic.
  • Pokud vám nevadí "asijský styl", tak to možná stojí za vyzkoušení. Ta hra není tak špatná, jak se často tvrdí. No ale ani není tak dobrá, jak se obecně doufalo. Ale určitě nezapadne mezi ostatními MMO. Já to hrál a nemůžu říct, že mě to nebavilo, i když pár věcí mě doslova zklamalo (hl. pvp a málo propracovaný lore světa).
  • Děkuji, nechci, ani zadara. Na týden.
  • MMORPG hraju prevazne jako pvp hrac. A prave proto me GW2 tak brutalne zklamalo. Byl sem prilis rozmazlenej battlegroundama a arenama. A tady se GW2 tezce nechyta imho. Pve nehodnotim...
    • BGčka ve wowku jsem taky měl moc rád, ale to spíš proto, že jsem tam nemusel na nic grindovat jako blázen oproti zbytku celýho wowka. V spvp v GW2 mi příjde že je málo módů a odměn. Je tu jenom 1 mapa s jakousi variací na CTF a pak samej conquest, ale už přidali team arény a solo arény a pak je to celý obří WvW na který je ale potřeba mít docela silnej počítač. PVE je pro mě ale 100x lepší v GW2. Nemusíš tu ztrácet desítky a stovky hodin progresováním. Guild wars 2 jsou prostě o tom, na co má člověk momentálně chuť, aniž by ho cokoliv limitovalo. Je tu určitý typ lidí, kteří už mají grindovací styl WoWka tak zažraný pod kůží, že to berou jako nějaký standart, který se musí dodržovat.
  • P.S.
    Karel drda a Macura v jednom podcastu taky rekli ze je to blbost a to jsou herni autority
    • a kdo je na ně zvědavej prosímtě? :D
    • No lol, co to ma byt? herni autority? *15*
      Copak nekdo hraje hry podle nejakych radoby hernich autorit? Kazdy ma svuj herni vkus a hraje to co jej bavi a ne to co mu nakukaj nekde kdovi kde.
      Teda spon lide kteri maj i svuj vlastni nazor a nedelaj vse podle nejakych pochybnych autorit, politiku apod.
  • kravina nehrat!
  • Další grind časově omezený update jako všechny ostatní každé dva týdny přidávají tyhle nemastné neslané narychlo vytvořené slátaniny bez špetky příběhu. Kdo by chtěl GW začít hrát tak nedoporučuju a to říkám jako hráč co s pauzami hrál od začátku čistý grind a farmaření rychle sypou nový ovšem nekvalitní obsah.
  • Jack1947
    Nevim jestli zrovna ja bych zkousel (i kdyz zadara...) Cas taky moc nemam no. Asi ne no. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit