Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Exploration a probing-byla nejaka zmena? Nasel jsem 3 wormhole a jednu data site ,na 100% sila signalu. Ale vpravo se mi neobjevilo to ''tlacitko'' Warp to. Nemuzu prijit na to proc. Ve hre mi nikdo neodpovedel a na webu mi to najde videa kde pri 100% normalne funguje warp(tak jako me drive). Je to bug?
    • Když ti to ukazuje 100% tak to znamená že ti tam pravděpodobně ještě nějaká ta desetinka chybí, vyprobovaná signatura je až ve chvíli kdy se ti místo procent objeví šipky a v tu chvíli tam můžeš i warpnout.
      • Dik za odpoved. Kdyz jsem drive delal exploring,100% automaticky znamenalo moznost warpu.
        Osobne mi ten novy system prijde tak nejak divny. Ano,ze zacatku je to vsechno jednodussi nez drive(automaticky se hybou vsechny probe v danem seskupeni,neni nutne nic nastavovat),ale ke konci mi chybi nejaky jemnejsi scan. Navic uz pri 90 procentech mnohdy ani pres ty sipky neni videt cil skenu a spise jedu naslepo.
        Mozna je to o zvyku
  • tonnymontana
    hral jsem to nekolik mesicu ale nejak jsem nepronikl do PVP, studovani statistik atd je zezacatku sranda ale jak tomu clovek prijde na kobylku tak je to docela nuda, tezit pul dne nekolik kusu kamene ej taky hodne nuda a mise ktere jsem delal jsem napriklad v pulce musel prerusit a 15dni studovat skill abych mohl pokracovat protoze jsem potreboval proste tu a nebo onu komponentu do lodky. stridani lodi mi prislo taky strasne rychle, koupil jsem si kriznik a misto toho aby clovek skillopval veci do nej bylo vhodnejsi jit do lepsi tridy lodi. ten rozdil v dmg a HP byl neuveritelnej. takze tak nejak jsem si zahral, parkrat se vratil ale vzdy se stejnym koncem:/ je to skoda mno ale co se da delat. hra je to kvalitni, podpora uzasna, admini bezva ale nic pro me kdyz jsem zjistil o co jde:)
  • oin.odin
    sakra do tej bielo červenej krásky som sa zamiloval ....
  • Interceptory, Interdictory a Maraudery jsou typy lodí ne jen jedna loď *7*
  • Skoda ze sa tato hra zameriava len na hracov ktory to uz davno hraju... Chyba tam motivacia pre novych hracov, ktory su v EVE len cannon fodder pre skusenych hracov
    • To uz davno neni pravda. Koneckoncu v Eve neco jako klasicky end content ani neexistuje. I jako uplny novacek se muzes zapojit do tech nejvetsich bitev a byt platny,prozkoumavat vesmir (tim myslim exploration),tezit,bojovat,vyrabet,mit sve ''doly'' na planetach....
      Ale pokud tim myslis ze nevydaji datadisk zamereny na novacky,tak to mas asi pravdu...
    • Tohle není zase taková pravda. Těžké se dostat aspoň do základů hry není s množstvím tutoriálů a článků všude možně po internetu až takový problém a pokud ten hráč pro EVE tu motivaci nemá už zezačátku vlastní, těžko mu ji nějaký newbie content dodá.
  • hmm...ja sa toho zúčastním až v nejakej x-tej reinkarnácii ...až ked to bude realita.:)...
  • No to zní dobře. Smysuplná možnost solo akcí mi tam chyběla. Zrovna nedávno jsem to odinstaloval, ale tohle mě láká zpět :-)
    • Solo chybi asi porad(pokud jde o PvP. Oni mluvi o malych skupinkach ne o solo hracich.
  • Andie Nordgren je ženská. *3*
  • Chtelo by to nejaky datadisk i pro vesmirne samotare.
    • Já si myslim že tohle taky brzy přijde, jestli se po tomhle datadisku některé bitvy promění na partyzánske, tak bysme tu mohly brzy mít i nějaký sólo nálety na menší základny postaveny hráči. ( Samozřejmě myslim opravdu malý)
  • ja taky dobra cecha

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit