Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ronox
    Já bych tam spíš uvítal opět někoho novýho. Super díly jsou, kde je pro mě neznámý host jako když tam byl někdo od Coraabie, Machinaria atd. Vemte někoho jako je třeba Muchow nebo tak. Nějaký díl bych i klidně vynechal dotazy a dál se bavil a rozvíjel témata do kterých brousíte mimo scénář. Kolikrát se to utne a přitom to je zajímavá debata. Nebude náhodou ještě nějakej speciálek? Třeba teď k valve by se hodil.
  • Ta scénka z GTA s trháním zubů je pěknej humus. Jestli to tam je, tak by se měli tvůrci trošku zamyslet. *7*
    • Doufám, že se nedíváš ani na filmy, protože mučení je dneska v každým druhým akčním filmu *1*
      • Nekoukám se na mučení v akčních filmech, ostatně kašlu na celý filmový průmysl. Mě stačí se podívat na bestgore.com.
        • Jack1947
          Wow, tak to jsem potreboval... ja znam jenom rotten a rozlobennimuzi atp... a tady tady je toho jeste vic. *4* Diky.
        • p.s.
          taky by sis mel uvedomit ze jsou tady i deti a jak bezohledne a hloupe je davat sem odkaz na takove stranky
          • a co delaji deti v diskuzi k 18+ hre? resp. co delaji jejich rodice ze je tu nechaji??? jo aha vyrazili na nakupy aby sve 12lete ratolesti prinesli GTA5 at maj od ni pokoj....
        • jestli na to koukaš tak seš uchy1
          • Inquisitor
            Na tohle se fakt nemůže koukat normální člověk.
            • Stejně jako GTA je to 18+. CO je však horší tamto je realita, která se denně děje, a které jsou vystaveni skuteční lidé. Tady v té hře je z toho dělaná zábava. Dilema co je horší mě netrápí, beru jako fakt, že svět je fakt hodně zlej, a někdo na tom holt vydělává.
    • ucho
      já myslím, že se nad tím tvůrci zamýšleli hodně. ono takovou scénku nevytvoříš za pět minut, nepochybně jim to dalo dost práce a v takovém projektu se bez přemýšlení nic nedělá...
    • Tedy ono to tam samozřejmě je. *1*
  • Macura něják ztloustnul ne? V tý kšiltovce vypadá jak strýček Pompo.
    • Hexxie asi dobre vydelava =D
  • Na ten článek z Reflexu bych odpověděl jednoduše.
    Ano, chceme ve hrách znásilňovat a doufejme, že to do GTA 5 přidají. Proč? Ne proto, abychom mohli posilňovat svoje násilné choutky, ale kvůli podobným blbým článkům, jako je ten v Reflexu.
    • jaký článek ? rád si to přečtu
      • jindra.veliky
        uz ho mam

        http://www.reflex.cz/clanek/co-vas-zajima/51879/muceni-v-pocitacove-hre-dalsi-hranice-byla-prekrocena-ceka-nas-ted-znasilnovani.html

        ps: neslo uz nahodou znasilnovat ve Svenovi, ne? *15*
        • znásilnění by mohlo probíhat formou nějaké přwkně minihry
    • jindra.veliky
      jakej clanek?
  • ja chci Grygara seniora, by si mohol pustiť space engine a urobiť nám virtuálnu prehliadku vesmíru s komentárom :)

    ale bude stačiť i Drda a jeho fekálni humor *1* inak škoda, že sa nenatáčal pri Spelunkách, za týždeň by mal vyššiu sledovanosť ako Pew.
  • ja chci Alžbětu Trojanovou :D
    • to uz radsej Tukana, ten ma aspon rozhlad v hrach a netrepal by cely cas o uncharted..
      • Tukan je namyšlenej tro*l, ale zase je fakt, že má přehled, je vtipnej a umí mluvit.

        Alžběta je normální uhihňaná pražanda, která hraje hry. Nic, co bych musel vidět a slyšet.
  • A já jsem rád za každého. Honza se dobře poslouchá :)
  • Připadá mi, že každej volá jen po Vávrovi a Drdolu. Takže pro změnu chci často Macuru! (aby furt neotravoval v bulváru a dělal něco užitečnýho)
    • vzdyt je spousta lidi kteri se objevili v podcastu a bylo/je super ze dojdou znovu kdyz treba maji co rict k tematu. nevim nac si stezovat. ucast v podcastu je dobrovolna a kazdej ucastnik si zaslouzi za ten "ztracenej cas" velkej dik
      nekdo nemusi vavru, jinej drdu, ty zase jestli to chapu macuru- a to teda nema chodit nikdo aby se vsem zavdecili? ja sem rad za kazdyho co mluvi k tematu a neni to nuda
    • ja bych chtěl zemana.ten rozumi vsemu takze by to tam rozsek.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit