Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sakra! Co takhle PS4????
  • Jeste ze to neni na pc. Elen Page uz me sere
  • Slinty slinty PCčkáře chytaj žgryndy
    • Uz si dlouho nemel banan co? *1*
    • Ano, tak šup napsat úkoly.
  • Jsem jediný, kdo nemusel před začátkem samotného videa trpět čtyřsekundový výstup mileneckého páru okusovaného nenasytnými rybičkami? Zkrátka a dobře, na tomto webu si absence reklamy nelze nevšimnout.

    Tento titul spolu s Heavy Rain konzolistům upřímně závidím. I přesto, že se jedná spíše o interaktivní filmy, než o čistokrevné hry, velice rád bych si zmíněné jednou vyzkoušel. Na PC se však těžko dočkám *9*.
    • Erendiel
      Taky moc nerozumím proč jsou tu reklamy úplně od věci *15* nějáké herní nebo na nějáký hardware by byli asi lepší.
      • Rozhodně souhlasím, myslím si však, že provozovatel webu není právě v pozici, kdy by si mohl dovolit vybírat, případně nejsou jiné reklamy dostatečně finančně zajímavé.
    • Miserius
      Nejblíž k tomu má Fahrenheit nebo The Walking Dead :)
      • Jack1947
        Fahrenheit byla paradni hra , Walking dead bylo taky super. Takze tohle bude jeste mnohem lepsi. ( Zrovna takovy typ her se mi libi).
      • Fahrenheit jsem kdysi nainstaloval, ale kdo ví, proč nikdy nevyzkoušel. The Walking Dead mě bohužel příliš odrazuje svým výrazně stylizovaným vizuálem. Velice si potrpím na realistické zpracování.
        • Miserius
          Tak to si bohužel asi nezahraješ...
  • A ne spíš sledivání?
  • A vyjde to i na PC?
    • Erendiel
      Nikoli
  • Mazec, teď už to bude aspoň tříapůlhodinový film.
  • Myslite, ze pujde cena PS3 dolu po prichodu PS4?
    Za tu dobu existence PS3 se nastradalo par exkluzivek, ktere bych si rad zahral a i kdyz uz je cena celkem v poho, mohla by jit jeste o neco niz.
    • Erien
      Pochybuju, obchody budou držet cenu bonusem, který k tomu dají třeba hry, které je vlastně nestojí skoro nic, ale cenu konzole zvednou. Doporučuji se podívat třeba na bazar, když pohledáš jdou tam sehnat dobré kousky. Koupil jsem 500gb super slim, rok starou s dvěma ovladači + dvě hry Shift a Saints Row 2 za 4200kč + doprava.
      • Jo v bazaru lze obcas narazit na dobry kauf. Ja ale pujdu do nove a akorat jsem nevedel, jestli ma smysl jeste chvili pockat, nebo to nema cenu. Kazdopadne dik. *3*
      • Vostoq
        já za 5600 Slimáka 320gb, 8 her, komplet move, a ovladač + na PSN účtu pár her koupenejch takže celkem asi 15 her... Dopořídil jsme druhej ovladač a GTA V a jsem spokojen :)
        • Erien
          jj jak říkám, když člověk pohledá jdou tam sehnat dobrý kousky :).
          • Hele a neni lepší dát 6 000,- za novou s plnou zárukou? Já také pořád nevím zda koupit bazar nebo nový ..o bazaru uvažuji v podstatě jen proto, že se my víc líbí Slim verze než SS. Ale bojím se aby konzole prostě nechcípla..
            • Miserius
              Neni se ceho bát, Slim verze jsou fakt téměř bezporuchový... Ani větrák nezačne víc hučet...
    • Miserius
      No neni to dlouho co tu byl clanek ze Sony nesnizi cenu, ale to proste nezaberani prirozenymu zlevněni, uz ted se to da i nový sehnat za par korun
  • Miserius
    Demo je fakt super! Kdo nesehnal klíč, ve stredu to bude pro kazdyho v obchodě. Má i české titulky, to urcite nekoho potěší...
    • Malleth
      Demo sem nehrál a ani nechci. Počkám si až na plnou hru, ale chtěl bych se zeptat na jednu věc. Opravili pohyb postavy po scéně oproti Heavy Rainu? Byl tam občas problém narotovat postavu aby šla tam, kam chci.
      • Miserius
        Hale, v demu je pasaz kdy jen vklidu chodis asi tak 10 vteřinová, takže těžko ríct *2* Pocitam ale, ze to o moc lepsi nebude... Demo je par minutovy casti z detstvi a pak trenink aby ses naucil prát a pak je to uz 100x viděný demo ve vlaku-uprk lesem-boj ve meste (mezitim je vic mist/prostredi podle toho jak clovek postupuje)
        • Jj, jediná nová, dosud neviděná pasáž je ta z dětství. Ale musím teda přiznat, že koncept QTE s tímhle počinem Quanticové dotáhli až skoro do absurdna. Tedy ne že by to byl až takový problém a rozumím tomu, jak to přidává na akčnosti a tíživosti každého momentu, ale chvílema jsem nevěděl, jestli mám nadávat, protože jsem zmáčkl špatný tlačítko, nebo se radovat, protože jsem pro změnu zmáčkl to správný. *1*
          • Miserius
            Me se to fakt libi... To ze v bojich a nekterych tech momentech jen hejbnes packou tim smerem jakym chces je supr a nerusi obraz nejaky tlacitka... Ale je fakt ze nekdy nevis jakym smerem ten chvat/úkon bude a nevis kam mackat, na to si snad clovek zvykne behem hry... Jinak ale pro me super zmena
    • Souhlasím. Hrál jsem ho v pátek a byl u vytržení. *4* Už se nemůžu dočkat!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit