Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prodám kupon AMD Bronze a Splinter Cell

    Opakování matka moudrosti. Kdo chce, napište email, jeden za kilo.

    Zvláštní, jak se tu spousta lidí dušuje, jak kupuje origo a jak čeká na slevy když tu můžou mít zánovní hry za kilo, tak nikdo nic :))
    • treba to jednoduse nechteji kvuli toho, ze to nabizis prave ty ;)
      • Hele já to můžu klidně hodit do koše, mně je to k ničemu, píšu to sem jen z dobré vůle, spíš jde o to, že si to každý stáhne nebo už má dohrané dávno. Pár jedinců se tu snaží vytvořit pocit, jak si každý hry kupuje, ale realita je uplně jiná i zde na games.cz, kdo myslí že ne, je naivní.
        • Ja muzu mluvit jen za sebe a ja si hry kupuju, i kdyz prevazne jen v akcich a bundlech. Potreba si koupit superzhave novinky za 999 Kc me nejak nelaka, uz jen z duvodu, ze ke hre bych se stejne dostal tak za pul roku nebo rok a to jeji prodejni cena bude nekde na 1/5 ne-li jeste niz (samozrejme existuji vyjimky jako treba skyrim, ktery je porad relativne draha zalezitost).
        • Vrook
          :DDD Ty jsi fakt tragéd.
          >nikdo ode mě nechce koupit hru, tak jsou všichni piráti

          Gratuluju, získáváš cenu ubrečenosti za rok 2013...
          • Je ti jasný, že normální člověk výlevy puberťáků jako jsi ty ignoruje.
            • Vrook
              A to má bejt jako přiznání, že nejsi normální člověk nebo co? Tak to gratuluju i tobě no.. *15*
        • Ronox
          Já bych to bral jen teď nemám charglej paypal kredit.
          • Však vpohodě, dej email, pošlu kódy a až budeš moct poslat 2 kila, tak pošleš .. o nic nejde.
            • Ronox
              Okej, tak to pošli na ... .. Dík
        • Hoď to do koše a už se nevracej!
    • Je zvláštní kolik kecálistů má potřebu se vyjádřit i k jasně dané věci. Chceš hru napiš email. Nechceš? Tak tu nesviň diskuzi.
      • Jack1947
        Vis, kdybys ses krotil ve svych vyjadrenich na konzole atp, mozna by od tebe i nekdo neco koupil a bez zbytecnych reci. Muj pohled. Nevim treba se mylim a mas pravdu, uvidime dle minusu. *3*
    • ucho
      od tebe bych ten kupon nechtěl ani zadarmo :)
      • A kdo říká, že bych ti ho dal. Většinou lidi nehodnotím podle diskuzí někde v zapadákově, ale když si vzpomenu na tvoje řeči o televizích apod., kdybych nevěděl, jak jsi mimo, asi bych ti to jako řadový člověk žral, ale takhle vážně ne.
        • ucho
          moje řeči o televizích? ale prosimtě. vždyť jsem se do té diskuze pořádně neponořil, jen tě upozornil na pár věcí, kterým nerozumíš :D btw ty jsi tam shazoval jednu značku, tedy jsi předváděl klasický hejt... a tím, co jsem tam prohlásil, jsem mimochodem neřekl, že jsou jiné značky špatné... tenhle rozdíl ale zřejmě nepochopíš ;)
          • Hejt? Jen realita. Za poslední 2 roky jsem měl doma koupených (!) 8 televizí a další desítky jsem viděl (myslím opravdu viděl, ne, že jdu kolem obchodu a řeknu si hm tam je nová ST60tka), to jen na okraj k tomu tvému internetovému diskuzérovy, absolutně nemáš ponětí o čem mluvíš, jen máš našprtané testy z netu a marketingová data. A nemyslím jen to včera, ale i předtím jiné diskuze, na 80 procent jsem si jistý, že jsi to byl ty, pokud ne, tak se omlouvám, nepamatuju si ty lidi moc, jedním okem doleva, druhým doprava tady, protože jinak by se tu člověk občas z těch keců zbláznil.
            • Kažopdáně ty mínuska a pluska jen ukazují, kolik blbů tu je, diskuze games tím začíná být vyhlášená i mimo tento server, proto sem nechodí moc normálích lidí, kteří si šetří nervy :)
            • Tím to jen zmírníš. A hlavně ukaž mi běžného uživatele, který si bude kalibrovat barvy, to by jsi musel mít sondu.
            • ucho
              když si nejsi jistý, proč cosi neurčitého vytahuješ? jako argument toho, že jsi mimo ty? :) a jak ty můžeš vědět, co vím a co nevím o televizích a jaké s tím mám zkušenosti? ani o tomhle nevíš nic. ty jsi vyčítal televizi kontrastní barvy, tedy jsi zcela ignoroval nastavení barev televize, což je jednoduše neznalost na tvé straně, na které mohu svá tvrzení proti tobě opřít. ty se můžeš opřít maximálně o svá prázdná slova...
    • rancor1223
      Možná jenom nikdo nechce toho příšernýho Splinter Cella.
    • Nebul, bábovko!
    • Co výměna? Mám u sebe kód na GOG verzi Zaklínač 2 a z Levelu mám klíče na Race Injection a Red Orchestra 2. Vybral bys si z toho něco?
      • Bohužel, Z2 dávno dohraný a ty další dvě mě nezajímají.
  • MrSanta

    Project Eternity

    Project Eterniy - hráčův Stronghold
    http://media.obsidian.net/eternity/media/updates/0066/pe-stronghold-2444x1172.jpg
    To je taková krása, že jsem málem slzu uronil *1*
    • Viktor_H
      *8*
      • MrSanta
        Jo, takhle nějak jsem se musel tvářit, když jsem to uviděl poprvé.
        Pěknou chvíli jsem jenom koukal v němém úžasu na tu krásu. Kam se hrabe CryEngine 3 nebo Frostbite 3, to se nedá srovnat.
        Jenom abych nemusel upgradovat, aby mi to počítač v takovém oddálení zvládnul *15*
  • ringmancz

    PS4 update (v1.50) je již očividně připraven na update serverech.

    to není žádná novinka
    http://blog.eu.playstation.com/2013/10/25/ps4-system-software-update-1-50-detailed/
  • Jack1947

    Halo: Spartan Assault se po Windows Phone, Surface a Win8 objeví také na Xbox One a X360.

    Ono to nakonec vyjde a jak ze jen na Win8? To si ze mne nekdo dela srandu ne. *10*
  • Radioaktivni_surikata

    Dohrát Battlefield 4 kampaň zvládnete prý za 4 hodiny (na normální obtížnost).

    Byl bych radši, kdyby už za půl. Prej je to pěknej sr*nec a bohužel se v ní odemykaj některý zbraně do MP, čili kdo chce mít přístup ke všem zbraním, musí dohrát SP stejným způsobem, jako jsme museli hrát Coop v BF3. Tohle se jim fakt nepovedlo.

    EDIT: Pro pobavení. Totální lama hrála conquest... A s KH2002. Mít svoje favority (G3A3, M416, L85), mohlo to bejt ještě o fous lepší. Jen tak, kdyby si zas někdo na mně chtěl zvedat ego :)
    http://www.imagehosting.cz/?v=obrazegeg.jpg
    http://www.imagehosting.cz/?v=obrazegwg.jpg
    http://www.imagehosting.cz/?v=bf32013102.jpg
    • M416 neexistuje,ta zbraň je HK416,EA sou tak známý s.ině ,že ani licenci nedostanou.
      • Nefunguje přihlášení...

        Že to je od H&K samozřejmě vím, ale proč je to ve hře značený jako M416 nemám páru. Verze M27 IAR se zase znační oficiálně s M, přitom je ze stejný "rodiny", jako H&K 416. Tak nevím, proč to dvojí značení a kdo to zpackal. A je mi to i celkem jedno, bavím se o BF3, tak to beru tak, jak je to ve hře značený :)
    • Jack1947
      To se mi zase libi, prinasi to zase neco noveho ze by to byla ta "priprava" na MP? *15*
      Vysledky, nejsou spatne ale tady se proste tim moc nezavdecis tem imbecilkum. *3*
    • Si fagt borec! *14*
    • Ukradnute obrazky ti nikdo nezere! *1* Nulicka ma pokazene ego! *1* Dite jak se patri! Musis si neco dokazovat! Kid go home! *12*
  • Dohrát Battlefield 4 kampaň zvládnete prý za 4 hodiny (na normální obtížnost).

    Keby tam kampaň nedajú nikto by ani necekol... takto si to len poka*ili
  • Dohrát Battlefield 4 kampaň zvládnete prý za 4 hodiny (na normální obtížnost).

    tak toje pěkná bída *2* kdyby aspoň 60 hodin tak je to ok *15*
    • Jack1947
      Tve zbozne prani, ne ne jde to ve slepejich COD = Kratsi, zabavnejsi, lepsi. *5*
    • 60 hodin scriptov by ich engine nezvládol
  • neomezená aktivace BF3

    G433-XWLD-ZBW8-JWUC-JDSW
    • Jack1947
      Snaha se ceni, bohuzel to ale nefrci... *9*
  • EA zrušilo C&C F2P

    Prý to nebyla hra, kterou by jsme hráli
    • EA zrušilo C&C F2P

      http://www.pcgamer.com/2013/10/29/command-conquer-cancelled-devs-admit-they-were-not-making-the-game-you-want-to-play/
    • Jack1947
      Diky diky moc, alespon jedna serie bude zachovana. *3*
      • Gojira
        Taky jsem celkem rád *1*
  • Jack1947

    Dohrát Battlefield 4 kampaň zvládnete prý za 4 hodiny (na normální obtížnost).

    Parada, Adept na nejkratsi hru roku. Jsem zvedavej na COD, Muj osobni tip ... 2,5-3hodiny a vas ? *3*
    • Tak obe hry jsou primarne MP, ale je pravda, ze kdyz uz tam ten SP cpou, tak ma alespon za neco stat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit