Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mobil by mohly využívat hry jako amnesie až by vám o půlnoci zazvonil telefon a tam nějakej hodně hustej hlas sdělil, že už si jdou pro tebe nemálo lidí by si muselo jít měnit spoďáry
  • To opravdu nikdo z vás nemá chytrý mobil že je to takový problém? Jak půjde čas tak tyhle věcičky budou čím dál tím víc propracovanější a přidaná hodnota bude větší. Osobně se na to těším.
    • kickasl
      viz carnius dole...
      ale k tve otazce- ne, nemam chytry mobil, muj mobil je x let stary, ma to kalkulacku, poznamky, budik, sudoku, umi to telefonovat a posilat sms, vic od mobilu nepotrebuju, tak proc si kupovat nejaky za 10 tisic?
      • kickasl
        porad davat 4000 za neco co vubec nevyuziju, je trochu moc... urcite kdyz ho nekdo vyuzije tak at si ho koupi, proti tomu ja vubec nic nemam, az se mi jednou bude hodit tak si ho treba taky koupim

        a ano ta obrazovka bude asi otazka preferenci... takze idealne dat na vybranou- mobil/primo na obrazovce/po stisknuti klavesy
        • Jack1947
          V Gta to takhle slo uz 2 dilem, souhlas. (respkt takhle bych to myslel uz zprvu, ne dalsi zbytecne interacovani v realu.)
      • ke carniusovi: radši budu mít čistou televizi pouze se hrou a dodatečné informaci na periferii, než jí mít zprasenou spoustou informací. Ale je to otázka preferencí, to chápu.

        Použitelné chytré telefony jdou sehnat již od 4000.- (viz např. Nokia Lumia 520). Taky nemám chytrý telefon za 10k a splňuje vše co potřebuji. Sice nechápu, proč se někteří lidé tak brání technologickému pokroku, ale respektuji to. Naopak zase očekávám respekt z opačné strany k tomu, že většina je novým technologiím otevřená.
        • Jack1947
          Tak to zase , ne kdo pochopil Aspon pro mne to vyznelo tak ze, zbytecne mit jeste hru rozhazenou na mobilu atp ... nez to mit vse ve hre a v takovehle hre mi to prijde zbytecne uz i tak. Watch dogs to mit nebude a tam by to bylo , tim spis vyuzitelne a taky se bude dat hrat. To ze to nikomu nenuti neni zadna nadstandartnost , naopak je to tak ze jeste ze nenuti t by pak mohli taky pekne narazit. Jeste aby nutil nekdo do neceho co ja sam nechci. *4*
    • Jack1947
      O tohle ani tak nejde, spise jeste bonus to ze kromne prachprosteho GP jeste tahat mobil... kam ten herni svet speje *7* .
      • Já mám většinou jak mobil tak tablet na stole nebo jinde po ruce. Takhle tam aspoň nebude zbytečně ležet ladem.
        • nebude zbytečně ležet ladem ale bude se naprosto zbytečně vybíjet protože místo aby to tvůrci zpracovali rovnou do GUI tak to musí dát bokem...DĚS!!!!
  • V dávných dobách herní prehistorie bylo možné si v některých hrách aktivovat minimapu v rohu obrazovky, dneska na to potřebujete další zařízení. Tomu říkám opravdu "pokrok" *15*
  • Kdyz sedim na gauci s gamepadem, tak se mi urcite bude chtit kazdy 3 minuty sahat po mobilu... *7* nesmyslny koncept
  • xnire
    Štve mě, že ke hraní na konzoli potřebuji čím dál víc nějaké pítchoviny *13*
  • To by sa super hodilo do GTA V
  • Jack1947
    "o nic zásadního nepřijdete, ale nějaké pěkné výhody to samo sebou přináší." Hmm tedy shrnuto v kostce , nevyuzivat funkci okradam se dobrovolne o jiste vyhody, naopak kdyz budu vyuzivat vyhody budou ... Neni to povinne Sakra muselo by to mit zasdadni vliv aby to nekdo vyuzival naplno, ne jen par "vyhod". *7*
    • Aby to mohli vyžadovat, museli by do krabice dát i mobil. ;-)
      • nemuseli, ale pripravili by sa zbytocne o par zakaznikov:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit