Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • stojím si zatým, že ste to nepochopili a je to inteligentná irónia z hollywood i herných klišé.

    Je to ako filmy od S.Raimiho, tiež to polka nechápe a pindá aké to je nechutné a divné a pritom to je zámer.

    Príklad: Postavy zámerne zdôraznia, že je vonku -40 C, na konci kapitoly vyjde Ryan z vody v !!tielku!!, klasická oživovačka a ľahne si na snehu vedľa nej. Veď to bola tak fajnová paródia na Bondy a akčné srágoriny.....tak očividná...to že ste vy tie nadsadené akčné scény zobrali vážne je len preto, že ste to nepochopili.....
    • Black_Hand
      tak proc z toho cisi hallmark a ne hollywood? kdyby z toho cisil hollywood, tak tvoje hodnoceni chapu, ale ono tomu tak neni.
      • a presne toto je problém, že sa k tomu vyjadruje 95% ľudí, čo to nehralo presne ako ty teraz....čiší z toho práveže čistý Hollywood...krajšiu hru, aby človek pohľadal na konzoliach a výprava je epická....
        • Black_Hand
          vyzkousej me, pokud pochybujes o tom ze vim o cem mluvis. ta scenka s tilkem me take rozesmala - rikal jsem si, ze jodie neni moc fer, kdyz ma ten podmorsky oblek, sice bez helmy, ale porad vypadal relativne rozumne, na druhou strenu asi nebyl lehky. pokud to vezmu v kontextu fahrenheitu a omikronu (heavy rain jsem nehral, ale sorry, 2 ze 3 je dostatek, at si rikas co chces), tak jsem si celkem jisty, ze tohle nebylo u cage mysleno tak jak to vidis ty. fahrenheit je komicky uplne stejne. a to rikam i presto, ze se mi tvorba cage libi, akorat asi ne z tech duvodu, kvuli kterym by se mi mela libit podle neho.
          • Ronox
            Já hlavně nevím proč tam nedal jako "herní" pasáž tu část z budoucnosti. Ikdyby to mělo být jen prožití něčeho co by se mohlo stát díky nějaký víc interaktivní vizi. Furt jsem čekal na ten moment, který by to mohl posunout trochu vejš, ale on jen navnadil blinkem a nazdar.
        • martyEF
          třeba ikdyž jsem to nehrál tak z těch hodnoceních co vidím tzn. od 4 do 10 napříč všemi herními portály znamená že v té hře je opravdu něco špatně, a pak už záleží na recenzentovi a jeho osobnosti jak to uchopí, zřejmě se dá na to dívat z více pohledů a proto to dopadlo jak to dopadlo ...
          • tvrdíš že má pravdu človek, čo to nehral a súhlasíš s jeho názorom, ktorý si vycucal z prsta, že to je zlá hra??

            Neviem ako ty, ale je zlé hry nehrám denne 6 hodín čistého času, dva dni po sebe, ale musím sa k tomu nútit i týždeň, max pol hodinku denne
            • Ronox
              Přesně jak ti napsal. On netvrdí, že je to špatná hra z vlastní zkušenosti ani z jiné jen se vyjadřuje k té rozporuplnosti to je bod č. 1. Bod č. 2 proč jsem to hrál dva dny po sobě? Protože jsem k tomu psal recenzi.
            • martyEF
              pokud tím myslíš mě, tak opět říkám že hru NEHODNOTÍM A NEŘÍKÁM ŽE NENÍ DOBRÁ NEBO ŠPATNÁ !!! jen konstatuji holý FAKT že hodnocení této hry se pohybuje od 4 do 10 napříč všemi herními servery, asi nebude chyba ve všech recenzentech? Nemyslíš?? Chyba zřejmě na straně hry!!
          • aké fakty? myslíš sprostredkované subjektívne pocity iných ľudí? úžasné fakty...
            • Ronox
              Jenže on má pravdu a to říkám jako člověk, který to dohrál za dva dny. Navíc jsem to hrál v "coopu" a i ten tomu nepřidal moc na "zábavnosti" a přesně jak píše. Je to hrozně rozporuplná hrá a zrovna tady je závaží podle mě více na straně, že to je špatný než dobrý.
          • keď si to nehral, tak sa k tomu nevyjadruj a netrep, že je niečo na tej hre špatné....sorry, ale to je jak kamošovi sa nepáčilo v Paríži, takže to znamená že Paríž je škaredé a hnusné mesto a nepôjdem tam, lebo to on povedal....
            • martyEF
              já to ale nehodnotím, jen konstatuji fakta ...
    • smejki
      but what about emotionz? to nás Dejv celou dobu vodil za nos a dělal namísto polygonového emocionálního obžerství parodii? ten vykuk!
      • MickeyMutant
        V tom právě spočívá jeho mazanost. Blbé je to jenom pro ty, kteří nepochytili tu sofistikovanou mnohovrstevnost a sžíravou popkulturní kritiku.

        Ono to není blbé, ono je to parodie!
    • janchor
      Ta hra se od začátku do konce bere zcela vážně a neexistuje smysluplnej důvod, proč by se měla zničehonic přepínat z paranormálního thrilleru do parodie. Nebo by ti přišlo normální např. na Somálsko navázat "parodií na Bondy a akčné srágoriny"? I kdyby to byl skutečně záměr (což je podle mě nesmysl), byl by to záměr naprosto padlej na hlavu.
      • tam bolo parodické to skákanie medzi autami...keby som mal vymenovať len Jamesov Bondov kde to bolo...tu je to medzi štyrmi autami, mláti ju tam s mačetou po hlave...mne to prišlo vtipné, podľa mňa to bolo zámerne hnané klišé ad absurdum aby bolo až sebaparodické...ako s tými -40 C a vylezením z vody v tielku alebo vybuchnutím pumpy, kostola, padajúcej helikoptéry v pár sekundách, tiež to bolo parodické ku Call of Duty...mal by sa nato Cage niekto spýtať, lebo určite nie je dement, aby to tak okato dával najavo....
        • ales.smutny
          Co je vzhledem k historii Cageových zápletek (a rozuzlení) pravděpodobnější? Že se dal na mnohavrstevnatou statiru a nebo definitivně propadl své režijní mánii a touze po dokonalém paranormálním blockbusteru se špičkovými herci?

          Otázka je, zda ona tristní klišé považovat za parodii...doposud nejevil známky toho, že by chtěl ve svých dílech parodovat, natož v Beyond, které došlova hýčkal jako "ten" úžasný emocionální zážitek.

          Ale proti gustu, pokud chce tohle vše číst jako parodii, budiž přáno, dělal jediný správný výklad a tvrdit, jak to ten druhý nepochopil a proto se dozajista mýlí nechci.
          • tak Omicron je skvelá hra, Fahrenheit je zo 75% skvelá hra, Heavy Rain je 100% geniálna krimi a obroda adventúrneho žánru v mainstreame s premyslenou zápletkou (klišé si tiež odmyslím, ale nie je ich veľa na takú dlhú hru). Takže je väčšia pravdepodobnosť, že Beyond nebude absolútne dementná hra, kde nechá zámerne vyliezť hrdinu z vody na -40 C mráz, čo ešte pár minút zdôrazní.....a hlavne keď vezmem do úvahy, že jedna polka je úplne bez klišé so skvelými dialógmi.
  • Videozáznam dnešního dílu se ztratil? Nebo jste zapomněli nahrávat?
    • janchor
      "Nahráváme" streamem na YouTube: http://www.youtube.com/watch?v=Q18fprnEPhw
  • Edie

    FC

    dneska zase od 4?
    • ales.smutny
      Plus mínus, ve čtyři nebo lehce po čtvrté :)
  • martyEF

    dnešní FC

    Zdravim, tak co říkáte na UBI a jeho nečekané odložení her WD a The Crew ? bude to dnes v tématu FC?
    • s.hih
      2 měsíce v Los Santos musí stačit *1*
      • martyEF
        no ukazuje to přesně to že odklad nebyl plánován dlouhodobě, ale přesně někdy mezi tímto a včerejškem, což ukazuje na ekonomický kalkul než na vychytávání posledních moušek ve hře ...
        už asi před 2 měsíci jsem si říkal proč nějakej i*iot z UBI naplánoval vydání PC verze WD a ACIV na stejné datum, no a možná jim to docvaklo až teď, že ty hry vlastně soupeří mezi sebou v prodejích, jelikož ne každý má na to aby si v jeden den koupil obě ...
        • s.hih
          tak jak tak, JESTLI třeba na jaře 2014 výjde i GTA V na PC, tak bude co hrát *2*
  • PC HRA ZDARMA: Herní nářez, ze kterého si vybere každý!

    Tak to s tou prodejností Levelu nebude tak žhavý když jim zbyly steam klíče..
    • Tilwaen
      A cos čekal? Že jich seženou málo a budou jim chybět?
    • Inquisitor
      http://youtu.be/7Ec5wAiV8Vc
  • Big_Pete

    ???

    off topic:

    KDO kurv* na tomhle webu rozhoduje o tom, jaky se sem umisti reklamy?

    Zazil sem tu uz spousty lidi brecet nad tim, jak jim vadi vsude reklamy a nactilety plky o tom jak ste komercni a podobny hovna, ale tohle uz je moc.

    Aby mi pri kazdym prechodu ze stranky na stranku, zacal hrat nakej "jou jou"...Dete do ******...

    Ted dopisu comment a vratim se zpatky a zase uslysim toho gangstera, tak uz mi z toho pravdepodobne praskne pero...
    • montatatana
      Heh, pro zkousku jsem se odhlasil a je to fakt peklicko. Nechtel bych. Nastesti trapnech 70 kacek donate to s prehledem resi *3*
    • Mart9
      Schválně jsem si Adblock nachvilku vypnul, abych viděl, o čem je řeč, a i když mi třeba reklama před videem vyloženě nevadí, tohle už je silné kafíčko *8* a je mi jasné, že to k Adblocku donutí více lidí.
      • Inquisitor
        Já se divim, že bez něho ještě dneska může někdo fungovat.
        • Ronox
          Já bez něj funguju a i tak jsem spokojenej. Klasický bannery jsem se za ty roky naučil ignorovat a ostatní beru jako support. Je to to nejmenší co pro ně můžu udělat za práci, kterou odvádí.
    • Každej normální člověk používá plugin Adblock, zkus to taky ;)
    • aké reklamy? hail to the adblock *14*
      • Klasicky vyznavac PC jako herni platformy. Uz mu nestaci vzruseni a uspokojeni, ktere mu prinasi kradeni her, tak ted premysli kde sehnat jeho dalsi davku. A na co neprijde. Bude krast obsah webu. Chapes, ze tim, ze nekoukas na reklamy, tak konzumujes obsah zadarmo a Polacek a spol. kvuli tobe nebudou mit co zrat?!?
        • ShadowyOverlord
          Good goy. Je to přesně tak jak říkáš, používat adblock na herních webech, to je jak další šoa.
        • Big_Pete
          jou jou jou, celej zivot sem zil v ghettu...tohle je proste neospravedlnitelny...

          btw, hraju jen na pc, od doby co vydelavam, si hru temer vzdycky koupim a na reklamni bannery klidne kliknu a pak se vratim behem pul sekundy zase zpet...nic mi to neudela a chapu to a naopak me nebavi lidi co nad tim breci...ale tohle je proste moc
          • Je divny, ze se ti to pousti dokola... ja to tu videl jen jednou zatim.
          • Ne v*le, tohle je prostě moc:

            http://tinyurl.com/pqwooje

            Na zkoušku jsem si vypnul adblock a nestačil jsem se divit. Srolovala se mi půlka stránky a já nemohl číst dál. Co to dop*dele je? Nevadí mi reklama, dokážu jí zkousnout, pokud je podáváná střídmě a aspoň trochu nenápadně. Ale tohle, se na mě nezlob, je humus. Bez adblocku bych tady fakt nechodil, neměl bych nervy na to odklíkávat milion pi*ovin a čekat, než se mi laskavě naroluje obrazovka zpátky, abych si mohl přečíst jednu zas*anou novinku...
        • Kdyby weby reklamu dávkovaly střídmě, nikdo by neměl nutkání instalovat si adblock.

          Já sám mám adblock nainstalován. Mám stovku her na steamu a něco kolem padesátky na GOGu. Těch 30 krabicovek, co se mi válí v šuplíku, ani nepočítám. Takže zalez.
        • nekromant33
          pokud na ty reklamy nemusíš klikat a stačí návštěvnost, tak ta se započítá ať už máš adblock nebo ne
  • martin.ruzicka.12

    Jako/jakoby..etc.

    Proč tohle řešíte?Kdyby se každej snažil mluvit než jak je zvyklej, tak by ten projev byl ještě horší.Navíc je to hodně o tom, koho si víc všímáte..Např. Petr Poláček a jeho "v zásadě" je taky dost frekventovaný.A nikoho to neštve..mě to nevadí, už sem si zvyk.A bez něj by to prostě nebyl Petr.Vždyť je to krásný jak mluvěj.Každej je svůj.To je jako kdyby karel začal mluvit slušně, přitom nejhezčí věta toho podcastu byla zrovna: ,,Kurva, kde sou moje koleje?" :D
  • ruthan

    Donate

    Marne, hledam link na donate, pomuze mi nekdo?
    • martyEF
      http://games.tiscali.cz/tema/podporte-games-cz-57248 *3*
      • ruthan
        Dik, kaprici jsou naceste..
  • Proč je Drda takový vyžraný prase?
    • Thorar
      Protože na to má!
    • po dvoch deťoch a herný recenzent (filmový a mobilný)?? Počkaj ako ty budeš vyzerať po 35ťke, ak budeš mať kancelársku robotu....

      okrem toho som chcel akurát povedať, že sa mi zdá, že výrazne schudol.
      • Inquisitor
        Nevim proč bych měl být po 35 koule. To je jako omluva? Jinak proti němu nic nemám, každý ať je jaký chce, já s tím nemám problém.
        To není věkem, ale žrádlem.
      • MickeyMutant
        Po porodu člověk vždycky nějaký to kilo ztratí.
        • Tilwaen
          Tak to chce asi ještě pár dětí *2*
          • MickeyMutant
            To není dobrý nápad - víc dětí znamená míň času na onlajnovky. Kdo to pak tady bude recenzovat? Ono by se mohlo zdát, že napsat "nejlepší onlajnovka ve vesmíru" může skoro každý, ale zapomíná se na druhou, směrodatnější fázi, kdy po dvou měsících uzná, že je to vlastně strašná hovadina. A proto potřebujeme Karla.
  • Thorar
    Pánové nevím co jste si udělali, ale podcast 150 byl....divný. Napjatá a dusná atmosféra. Mám taky pocit, že jste Petra snad nenechali dokončit jedinou myšlenku.
    • asi mal Karel zarazené vetry...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit