Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • S touto recenzí nesouhlasím, evidentně ji nepsal fanoušek F1. Takhle bych já asi napsal recenzi např. NHL nebo FIFA, které vůbec nehraji. Oproti ročníku 2012 je 2013 velmi odlišný. Auta se chovají mnohem neklidněji, přechod sucho-mokro-sucho je skvělý, na vodě je jízda opravdu výzvou, hra se dá uložit i během závodu, historické formule jsou super...tenhle ročník je podle mě nejlepší z celé série.
  • nevíte někdo proč když v kvalifikaci zajedu prvni místo pak v závodě startuju 16 ?
  • Detaily, které hru zkrášlují co jsem si všiml během prvního závodu v Austrálii:
    - pilot gestikuluje rukama, když je např. blokován
    - od auta létají jiskry při přejezdu terénní nerovnosti
    - do posledního kola vám zatroubí fanoušci na tribunách
    - při tréninku jsou diváci na tribunách v prořídlém počtu
    - v kokpitu září paprsky světla
    - lze nastavit intenzitu rádio-komunikace
    Za mě prostě parádní F1, nechápu těch 6/10, skutečně ne :-/
  • Tak už to pařím a na 6/10 to rozhodně nevypadá, údajně značně nedokonalá inteligence protivníků ja je popisováno v recenzi nemohu přijmout. Hra je parádní, je pravda, že je to další F1 kde hlavních změn doznala soupiska pilotů a týmů, je však nutné dodat, že grafika vypadá zas o něco lépe, tváře pilotů jsou opět o něco autentičtější, hra je výborně optimalizovaná pro PC, auta jsou daleko více citlivá, zejména na výjezdu z ostré zatáčky, ovládání bez asistencí s vypnutou racing line dělá hru o další krok lepším simulátorem. Za mě 9/10, animace pilota v kokpitu zejména při replay stále působí dost roboticky, chybí mi ve hře praskliny v asfaltu u starších okruhů, průhlednost hledí přilby a pár dalších drobných nedostatků. Hra je opět udělaná tak, že sedne jak hardcore fanouškům tak i začínajícím hráčům :-) Mimochodem bonusové Ferrari z roku 1976 po shlédnutí filmu Rivalové jistě potěší ;-)
    • Opravdu se prosím vyvarujme označení "simulátor" u této hry. Byla by to urážka všech simulátorů.
      • DusanMPupak
        OK, tak letos se třeba dočkám. Která hra je tedy věrnějším/skutečným simulátorem současných formulí?
      • Dáme si online závod bez asistencí XD Mám pocit, že oproti loňské sezóně je auto na rychlostních stupňích 1-3 dost nestabilní, při brzdění lze zablokovat přední kola, při nabalení nečistot mimo trať auto nemá tak dobrý přítlák, když jsou sjete gumy auto hůře sedí, když vezmeš měkkou směs, auto po rychlém zahřátí gum doslova léta po trati. Jezdíš to bez asistencí tj. ABS, trakční kontrola, manuální řazení, bez pomocné jezdecké stopy atd.? Tohle je rozhodně blíže k simulátorům, nežli jakýkoliv předešlý díl ;-)
  • DusanMPupak
    Nevím, co si myslet o tom zatahování inovací oproti předchozímu ročníku do hodnocení, vytváří to nekonsistenci s předchozími díly, kde bylo inovací ještě méně. Díky historickému okénku by se tento díl, myslím, dal označit naopak za nejinovativnější z ročníků 2011, 2012 a 2013.
  • Mě by spíš zajímalo jak to s bouračkama ? Já jsem hrál naposledy 2011 a vždy mi dojeli všichni do cíle. což mě pak přestalo bavit.
    • Ted uz se docela stava, ze bud AI nabouraji na startu nebo maji i poruchy. Dokonce jsem v docela male rychlsti bez vetsiho rychlostniho rozdilu bouchnul do jednoho AI protivnika a uletelo mu hned zadni kolo. Kazdopadne koliduji i mezi sebou
  • chcel by som natocit video z hry F1 2013, ale neviem aku kombinaciu klavesov pouzit. vie niekto poradit? vopred dakujem...
  • F1 2012 sa mi pacila viacej ako 2013 , 2013 mi pride pomalsia a je spomalena neni tam dostatocny efekt , pri 200 km rychlosti nemam vobec pocit ze by som isiel 200km a brzdna draha je upne nerealna , hra mi pride ovela lahsia ako f1 2012, je viacej zamerana pre hracov nizsej vekovej kategorie
  • Ja jsem vic nez spokojenej, ovladani je lepsi grafika taky neco malo navic a co byste cekali ze tam bude za novinky kulomety na monopostech nebo co. Kdo je pravej fanda F1 tak do toho pujde a urcitte nebude zklamanej zatim nej f1 hra (schvalne nepisu simulator, protoze by se tady zas naslo blbecku co to budou vyvvracet atd.) jsem fanda f1 a proto zaslouzene odeme 10/10
  • Měl jsem 3 ročníky F1 a pokaždé kdys vyšel poslední patch mi hra spadla ( a dělali to všechny tři díly) Poslední díl sliboval multiplayer a dodnes jsem to nezprovoznil. Když jsem chtěl hrát s bráchou tak nás to po každé po pár minutách jednoho z nás nekompromisně vyhodilo ze hry. Poslední roky mě Codemastrers jenom ser...e. Poslední GRID už byl jenom poslední kapka. S touto firmou končím a na další díly jim z vysoko se...
    *16*
    • zoufalec
      • Přesně ono to ani o ničem jiném ani není než o zoufalství. Tu licenci prostě doje...li

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit