Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč se ta píčovina nedá zvětšit?
  • MrSanta
    Další cyberpunk hra by se mi líbila, RPG k tomu - ještě lépe. Ale z TPP už tak nadšený nejsem. Uvidím jak to dopadne.
    PS: Sice nemám zkušenosti s botkama na podpatku, ale řekl bych, že nebude asi moc praktické mít "bojovou" obuv na 20ti centimetrovém podpatku *1*
  • Jack1947
    Dulezite je , ze to nebude nejake pochybne MMO, uz na tento pojem zacinam byt pomalu a jiste alergicky a kdyz jeste vidim MMO F2P, tak aby se mi pomalu oteviral v kapse nuz ( teda kdybych ho mel a nosil *15* ).
  • vsetko znie strasne fajn, ale desi ma tych $200k... akoze, chapem, ze dufaju, ze vyberu OVELA viac a toto dali aby urcite nejake peniaze zohnali, ale co ak vyberu malo? nechapte ma zle, velmi im fandim... ale asi si tentoraz pockam na posledne dni... prave kvoli tomuto.
  • Shenkster
    Yahooo Unreal Engine ! Miluju tu technologii !
  • Az budu mit jistotu, ze to 100% vyjde na PC, klidne neco prispeji.
  • Půjde-li vše jako na drátkách, hra na konci roku 2014 zamíří na PS3 a PS4, další platformy včetně PC jsou však rovněž na seznamu budoucích stretch goals.

    Pc jako stretch goal a puvodní platforma konzole na kickstarteru ? fakt nevím co si o tom mám myslet, ale nepřijde mi to jako dobré řešení.
    • Update #1 Oct 10, 2013: Reborn coming to PC at Initial Goal!

      Asi jim tez nekdo rekl ze to neni dobry napad ;)
  • Amylee.Anderson
    Hrňte cyberpunk ve velkym!
    • Tak tak, akorát se nemůžu zbavit dojmu, že chtějí poněkud málo.
      • postolka
        Njn, je to docela podezrele, hlavne vzhledem k tomu, ze to budou delat na vice platforem. Ale nejak nechapu, proc to uz rovnou neudelaji na Xbox (kdyz uz to bude multiplatformni) a proc bez jakehokoliv duvodu bude v Evrope vydana pozdeji jak v Americe.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit