Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na obalu EA Sports UFC se objeví Jon Jones.

    Parádička, to budou řeže *1*
  • nekromant33

    Guess what

    nový skvělý humble bundle, pokud nemáte ani ten dolar, tak tady malá ochutnávka ve formě:
    Batman Arkham Asylum GOTY: https://www.humblebundle.com/gift?key=SRyePyxWttvabSZt
    • Inquisitor
      Sakra Arkham City jsem zrovna nedávno kupoval. Nevadí aspoň budu mít do sbírky i Asylum :)
      • x_ander
        Same here. Dva týdny zpátky jsem Arkham City koupil :) Ale stejně jsem vzal i tenhle bundle, ty hry za to rozhodně stojí.

        Ale vůbec na to mám blbé štěstí. Posledně jsem koupil na steamu v akci kolekci Serious Sama a týden na to se to objevilo v Humble Bundlu :) Ale jak říkám, ty hry rozhodně stojí za víc peněz než za pár drobných v HB.
      • jo je to 14 dní co byl na steamu za 5euro :D
    • ringmancz
      když je to udělaný takhle, víš kdo si to vzal?
      • nekromant33
        No vzhledem k tomu že se ptáš, tak hádám, že už je to pryč. Nic mě nepřišlo, takže asi ne.
        • ringmancz
          já to ani nezkoušel, jsem rovnou šel na HB si to koupit. jsem myslel že když tam člověk musí zadat mail, tak pak ti přijde upozornění, komu to došlo. třeba to časem přidají
          • Tak to je parádní bundle..to nebudu muset vybalovat svou LOTR WitN Kolektorku :) jupíí
        • Jack1947
          Bez podekovani, jen rychle ukrast a sup s tim na Aukro, nebo to jen vzit protoze nekdo hodny to dal... Demence lidi nezna mezi, chapu zadara tak proc by se kdo namahal ze? *7* To ze ho bude trapit svedomi, uz je zbytecne rikat. Chatra se nezmeni, tak nac je v tom podporovat.
  • Ronox

    COD: Ghosts

    No tak nářez pánové. Na i7 3770k 4.2 ghz, GTX 680, 24GB RAM, SSD Kingstone tam jsou hrozný propady FPS. Ne jenom, že to je větší jak BF4 a hnusnější a míň interaktivní a prostě všechno míň, ale ono to šlape hrozně. Systém je čistý a čerstvě aktualizovaný, ovladače taky a navíc nejede momentálně multiplayer. Takže buď to chce patch a nebo to je fakt sloppy port.
    • Horst_Fuchs
      Propady? To hraješ v nějakým extrémním rozlišení na více monitorech?
      Mám o něco slabší stroj (Radeon 7970 a i5), ale šlape mi to jak hodinky, většinu času stabilně 60fps, občas propadne k 50fps, ale vliv na plynulost to nemá prakticky žádnej, chodí to pořád velice svižně. Jedinej problém na kterej jsem zatím narazil, že se mi u animaček mezi misema nějak záhadně zadrhává zvuk.

      Mimochodem, 24GB RAM tu opravdu nevyužiješ, ta hra si bere jen něco málo přes 2GB paměti.
      • Ronox
        Ten počítač je primárně pracovní. No vypnul jsem od nVidie shadowplay na nahrávání ikdyž jsem nenahrával a šlapalo to dobře, ale místama to stejně spadlo pod 60 a na to, že BF4 na ultra jede stabilně, tak mě to zarazilo. Každopádně ještě pak ovladače od nVidie by to mohly opravit s profilem pro ně.
      • Jack1947
        Ale bez emulace od piratu na 4gb a mene se neobejdes, aby to bralo tech 2gb... aspon to pisou.
        • Horst_Fuchs
          Ach tak, já hraju release od Reloaded. *12*
          • Jack1947
            Nu, tedy dobra. *3*
            • Horste, okecávat to můžeš jak chceš..60 euro za COD je zlodějna...stejná zlodějna je za to nezaplatit a chtít to hrát..stejná rovina..
          • Jack1947
            Ted ses "podrekl". *8*
            • Horst_Fuchs
              Nepodřekl. 60 éček za něco tak krátkýho jako CoD by dal leda blázen.
              Singl samostatně neprodávaj a multiplayer tohodle typu mě nezajímá takže ode mě peníze rozhodně neuvidí.
            • Tak ať. RELOADED je legální online obchod, kde všechny hry prodávají se stoprocentní slevou. No neber to.
    • máš moc uber PC..:)
  • jindra.veliky

    smutek

    chybi mi Trol.diskuzni.... *9*
    • Určitě se na nás dívá a dává na nás pozor. Věřím tomu.
      • Jack1947
        Nekdo , nebo i vice pravilo ze zde je, jen ma jinou identitu. *3*
        • O T.d. toho koluje plno - něco se stalo legendami, něco je vyfabulovanými historkami, ať už jeho nepřátel nebo souvěrců, něco je po čase modifikatelnou pravdou, ale ve skutečnosti jen málo ví, co je realitou. Faktem je, že není pramene, který by to dokázal. Nikdo ještě se neodvážil sepsat kroniku, včetně jeho údajných zákonů, aby všem byl přiblížen jeho život a učení. T.d. je ale pojítkem, který je bohužel tím jediným, co zbylo po jeho odchodu (dokonce se mluví o interdiktu) ,a kdy vypukly pobratrovražedné války, jejichž dozvuky jdou poznat dodnes. Každý si ho intepretuje po svým, každý jeho odkaz vnímá po svým, shodneme se jen na tom, že jeho původní forma tu chybí.
          • Jack1947
            Ja nevim, praveze aktivne jsem sem zacal prispivat az "nedavno", neco mi to rika ale fakt nevim... *7* Vim ze tu jsou stale jeho prispevky tojo, jen ja na nej uplne tak nenarazil az doted. Verim ze jsem prisel o hodne sak, mladi a statecni trollove tady vzdy budou a myslim ze se rysuji. *3*
          • Jack1947
            To jak kdo, ja ho znam jen z doslechu a jinak... asi moc ne, jak si sem ho propasl. *7* Ten nick mi je ale tak nak povedomi jen si ho jako osobu moc nevybavuji...
            • A nebo si ho nechceš pamatovat. :) Je fakt, že někteří si z něj ještě dodneška hrůzou cvrknou (zdravím Véčko i pány z redakce), ale jinak mám za to, že jsi tady už přece jen dlouho, ne? Teda alespoň na to, aby si ještě znal jeho éru. Dovolím si trochu nostalgie - byly to zlatý časy.
  • ringmancz

    PC hráči Call of Duty: Ghosts potřebují ke spuštění minimálně 6GB RAM, přestože by hře většinou stačila...

    už je na to fix, pokud to někomu uteklo, RAM Fix-Steam006. stačí "jenom" 4GB
  • PC hráči Call of Duty: Ghosts potřebují ke spuštění minimálně 6GB RAM, přestože by hře většinou stačila...

    Hmm....ale proč ne, když může Ubisoftu procházet PR lhaní zákazníkům a dle recenzentů je to naprosto v pořádku, tak zajisté může docházet i u produktů jiných firem k takovým libůstkám jako například k cíleně "next gen" nesmyslně nafouknutým hardwarovým požadavkům.

    Next gen hra si přece žádá next gen nároky na železo, aby působila patřičně next genově a recenzenti mohli dávat next genové vysoké hodnocení.
  • Jack1947

    PC hráči Call of Duty: Ghosts potřebují ke spuštění minimálně 6GB RAM, přestože by hře většinou stačila...

    Ach ty PC, pc... Docela jsem rad ze mam aspon 8gb. *4*Ted je aspon na plno "vyuziju". *15*

    http://community.callofduty.com/thread/200789442#.Unk-zuI0D2Y

    No ty voléé, takze mam smulu no. *9* Fakt demence COD vyzaduje dx11... a BF4 ne, parada. Sranda, je ze to ani nejede lidem s dx11 grafikami, tak kde se tedy soudruzi z Activision stala chyba tentokrate? *15* *7*
    • Ti lidé s DX11 grafikami pravě ty DX11 grafiky nemají.
      • Jack1947
        Nezajem, jen skoda ze jsem kvuli tomu "obetoval" skoro 30gb mista zjistil ze to beztak nepojede... diky moc. Jsem rad za packovac, aspon zlepsim muj dosavadni skill, bude to me vubec 1cod na Xboxu. ( COD3 nepocitam mezi cod).
  • Zombíci

    Čau chlapi. Jak se prosím jmenuje ta nová, dobrá free to play onlinovka ala war z, nebo day z. Děkuji.
    • Miserius
      Teď někdy má na pc vyjít State of Decay, ale to neni F2P, takže asi myslíš něco jinýho
      • Ano, tak se to jmenuje, ale myslel jsem, že už to běží. Nejede alespoň už nějaká beta, anebo nejede už beta od survarium?
        • ucho
          http://store.steampowered.com/app/241540/

          tak těžký to není :)
  • Infinity Ward chce z Call of Duty: Ghosts udělat novou podsérii.

    Tak tohle určitě nikdo z nás vůbec nečekal. *6* Schválně jestli přijde den (jestli vůbec), kdy IW oznámí nějakou novou IP.

    Co myslíte - Někdy x Nikdy? Podle mě to bude studio zaseklý jen u jedný značky.
    • Jack1947
      Podserie, nadhera pak at jich, je jeste vice a COD se rozvetvi... na druhou stranu mohla by byt jedna pro "fanousky" a pak druha cast pro lidi co jim chybi vune originalni hry o ktere to vzdy bylo nez se to prehouplo do zmeti 4hodinovych zrychlenych kampani. *7*
    • Já bych uvítal roční pauzu, využitou k vytvoření nového enginu. Také bych odstranil SP složku, protože v té scriptované podobě je to o ničem. Měli by se trošku zamyslet a drobátko se v tom porejpat. Close combat styl bych zachoval, na větší mapy je tu BF. Jen by to chtělo trochu fyziky a destrukce prostředí (a tím nemyslím ty jejich fíčury v tomto díle). Změna počasí by taky nebyla špatná v rámci jednoho kola MP.
      • ucho
        já mám tu SP složku rád. jako jo, mohli by se zaměřit v nějakém dílu vyloženě na MP, ale občas je fajn si projet takový krátký naskriptovaný filmek :)
        • Ale tak třeba bych to i chvíli překousl, kdyby to ovšem nabylo pitomý jak seriál o Jacku Bauerovi. Ještě dnes s láskou vzpomínám, jak mě v každé cutscéně někdo střelil do hlavy nebo kuchnul nožem...
        • Jako fajn to je, to jo, jenže už po několika dílech tě to neustálý držení za ručičku, aby ti pak hra následně vytrhla ovládání z ruky v podobě cutscén, kterých je až nebezpečně moc, začne být malinko otravný. Chce to spíš větší svobodu (rozšířenější level design) a omezit cutscény.
    • ucho
      když to nese, proč to měnit?
      • Na CoD už pracují i jiná studia, tak proč neuvolnit IW, aby zkusila i něco jiného, do čeho by mohla prodat trochu té originality? Patrně proto, že nic jiného už ani neumí. Ale stejně, štěp IW přišel s velmi dobře vypadajícím Titanfall, proč by ve zbytku týmu nemohl dřímat podobně zajímavý koncept? A hlavně, proč jim nedat tu šanci? IW už Activisionu vydělalo dost na to, aby jim mohli popustit uzdu a nechat je stvořit něco skutečně nového.
        • Jenze to by Activision nesmel byt Activision. *3*
      • "Změna je život." A i nová IP může nést, jen musí být dobrá marketingová kampaň a především dobrá kvalita samotné hry.
        • ucho
          je to risk. holt jsou to jejich prachy. proč riskovat malé prodeje, když mají v něčem jiném jistotu velkého zisku? byli by hlupáci, kdyby nepokračovali ve ždímání značky.
          • Proč malé prodeje? Stačí udělat masivní marketingovou kampaň, zahlcovat hráčské publikum neustálými trailery, gameplay videama, výstavami, billboardy po celém světě a do všeho ze zmíněných zahrnout titulek "From the original makers of Call of Duty..." a lidi se stopro chytí a o velké prodeje by bezpochyby nebyla nouze.

            Zkrátka si to představ tak, jako kdyby se z názvu Call of Duty Ghosts vynechalo "CoD", ale vše ostatní by zůstalo stejné. Sice ještě prodeje neznáme, ale prodávalo by se to IMO stejně.

            Activision do marketingu dává hodně, jen nemá koule na to zkusit to u nový IP, i přesto, že analytici by jim řekli, že je čeká finanční úspěch.
            • Tilwaen
              Vždyť kdyby udělali novou značku a přilepili k tomu ono kouzelné "from makers of CoD", jak tu naznačoval kolega výše, tak nevidím důvod, proč by to nemohlo fungovat. Samozřejmě by od nich ale bylo hloupé, kdyby značku CoD opustili úplně.
            • Ronox
              Protože se jedná hlavně o US trh, tak si nemůžou dovolit pustit dojnou krávu s Call of Duty ve jméně. Jejich trh je na tohle stavěnej a jedinou změnou bude až hodně klesnou prodejní čísla. Ono u nich je to právě naopak. Díl od dílu prodají víc a víc kusů.
            • ucho: No já expert přes tohle nejsem, ale myslel jsem, že nějak takhle to funguje. Když tak to pro mě nějak zrychleně shrň, ať jsem v obraze. :)

              loula: neříkám stejný, ale určitě by si to na sebe vydělalo. Ani jednotlivý díly CoD nemají stejný komerční úspěch, některé vydělaly víc, některé míň. Je mi jasný, že na tom "CoD" v názvu záleží hodně, nejspíš ze všeho nejvíc, ale nemyslím si, že kdyby se vynechal, tak to hned bude finanční průser, i přesto, že marketingová kampaň by byla stejná (a i hra v podstatě).
            • A ty vazne veris, ze by to bez toho magickeho CoD melo stejny komercni uspech? Vazne?
            • ucho
              takhle marketing nefunguje...
  • Hanzales

    Valve ukázalo prototyp STEAM přístroje.

    Funkční link ;o) http://blogs.seattletimes.com/brierdudley/2013/11/04/a-glimpse-of-valves-steam-machine-controller-design-and-hardware-plans/
    • Je to v tom case docela napresovaný. Bude se to přehřívat, nebo hučet jak vrtulník (snad se pletu).
      • Tak prej ne. Mínuskáři rozhodli, že přehřívat se to nebude a miminka vedle toho klidně můžou spát. To se mi ulevilo *3*
        • Vis, ono by stacilo, kdyby sis vygooglil co pisou ti, co na te predvadecce byli. *3*
          • Píšou to, co jim řekli z Valve.
      • ringmancz
        "Procesor má výdechy na vrchu krabičky, grafika vzadu, zdroj na boku."
        • Výdechů to má dost, ale nasávání skoro žádný. A nahoře je výdech pro pasivně chlazenou stranu grafiky. Bude to muset být umístěno někde "v prostoru" a ve vypnutym stavu se do toho bude prášit jako kráva, což životnosti a chlazení taky neprospěje. Ale nerad bych tu maloval Zemany na zeď.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit