Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Souhlasím s Martinem Bachem, co se týče Valve a jejich vzdušných zámků (čti Steam machine)... Petr Poláček by se měl hodit do seriozního módu a uvědomit si, že nikdo si nekoupí pcčko za dvacet+ klacků jen proto, že to bude mít na sobě nálepku tlusťocha Newella s palcem nahoru (jakože uber cool!). Ouya je oproti tomuhle cirkusu seriózní produkt s budoucností *2* Takže při tomto podcastu (154) obracím oči v sloup stejně jako když pan šéfredaktor začne občas hovořit o velké perspektivě PS Vita, přestože všichni ostatní kolem něj raději mlčí, aby mu nekazili radost. A ta periferie na tv hraní s PS Vita je naprostá ptákovina, jejíž existence má z lidí pouze vydojit další prachy - ostatně mu to v podcastu ostatní řádně vysvětlili, byť bez efektu, protože pan Poláček je očividně Sony fanboy.

    Podotýkám, že jsem PC hráč a konzoli si nikdy nekoupím (to už raději přestanu hrát úplně).
    • konzole pudou s cenou dolu velice pozvolna, kdezto konkurence na trhu s pc steambox nedovoli to nijak prepalit (urcite ne, dokud to nebude mit ranec lidi, a i potom leda preucenym konzolistum, ty zaplati vicemene cokoliv, staci je to naucit)
  • Keyz
    Kdo bude dnes hostem?
    • hribecek *5*

      ale rikam si, bude vubec jeste dneska? zatim ani newska, jestli zas nehoni uzaverku levelu radsi...
      • vysilali normalne od ctyr a neco, jako vzdycky
  • Ahoj, budete opet nahrat prednasky na gds? Letosni rocnik byl ihned vyprodany a uz neni sance se tam dostat. Klidne na nahravani videi pridam v donatu. Dik
    • B.o.b
      Mělo by to být jako minulý rok.
  • Ako vlastníka viacerých eshopov ma fakt dostáva tá nezmyselná hrôza z poštových služieb....sošku stačí zabaliť poriadne do novín, dať do pevnej kartónovej krabičky, kľudne i od tenisiek, dať dookola normálny baliaci papier, lepiaca páska, napísať adresu a soška príde v 100% stave i do Honolulu...posielal som takto i krehké veci do Austrálie a nikdy sa nič nestalo, ani netreba kupovať bublinky na pošte a vyplniť tým krabicu.....
    • -deleted-
  • kvalita zvuku

    teď se dívám na ytb na záznam fight clubu #153 a ten přeskakující zvuk je otřesnej... když už mají všichni jakž takž stejnou hlasitost, tak to zase skáče... achjo
    • janchor
      To bude bohužel nějakej zásek streamu, audio verze je cajk.
  • Měl bych návrh na článek nebo téma do podcastu. Jde o hru The Day One Garry's Incident. Dílko pochybně zaplacené (snad ředitelem studia) přes kickstarter. Ale co je teprve hrozné, studio se snaží, jak jen to jde, aby zcenzurovalo veškerou kritiku na jejich počin, nabízejí steam klíče ke hře za hlasování u greenlightu a zřejmě i píšou falešné pozitivní recenze na metacritics.
    • ringmancz
      v tomhle podcastu na to byl dotaz, tak to trochu probírali
  • vypočul som si poriadne podcast s Petrom Bulírom a tu sú moje postrehy:

    1. Ide o jeden z najlepších podcastov a jeden z najlepších hostí.
    2. Má príjemný hlas, nenásilné inteligentne vtipný, dobré vyjadrovanie, vyzná sa.
    3. Absolútne vo všetkým s ním súhlasím...indie srajdy by mali mať vlastnú kategóriu...to je akoby sa porovnával amatérsky film s Avatarom, to sa skrátka nedá, nemá to rovnakú produkčnú hodnotu, presne to Bulír vystihol a zhrnul i výtky ľudí v diskusiách. Rovnako sa nedá zrovnávať kopaná 5.ligy s Ligou majstrou. Je to nonsens.
    4. Volajte ho častejšie, je lepší než Vávra i Drda v poslednej dobe.
    • bobsh
      Jedinej kdo to porovnává jsou čtenáři, co si neuměj k těm číslům dosadit kontext. Recenzent hodnotí hru v rámci její škatulky, že si pak někdo vezme samotný číslo a porovná ho s číslem z jiný škatulky, to fakt neni problém autora

      (a už jenom to, že indie věci automaticky označuješ jako srajdy vypovídá o tvym názoru dostatek)
      • Zasadne nesouhlasim! Cisla (a text samozrejme a hlavne!) vypovidaji o tom, jak ta ci jina hra autora BAVILA! Kdyz dostane indie hra 8, tak to znamena, ze se recenzent velmi dobre bavil a rad a s chutinpostupoval dal ve hre. A ne ze "hmm jako na indie hru dobry...". Skatulka by podle me mela byt jen jedna. Jde jen o to, najit si kezi recenzenty spriznenou dusi.
  • upozornění

    Nechci moc prudit (i když to asi dělám), ale přijde mi, že na youtube kanálu v těch záznamech je trochu binec. Když dám Gamescztv tak mi to vyhodí váš kanál. Hned tam je podkategorie fightclub, ale tam končí videa někde u 147. Tak jsem si řekl, že vám to asi zase smazali. Teď koukám sem a vidím Janchorův odkaz na 151. Tak to hledám a až po chvíli jsem zjistil, že nesmím vybrat kategorii fight club, ale videa a tam to je. No ale možná by to šlo udělat nějak přímočařeji *3* .
  • dotaz

    Zdravím redakci, chci se zeptat k soutěži, zda při vylosování zasíláte výherci email.


    Děkuji
    • Black_Hand
      vyherce z minuleho tydne je anoncovan ve fight clubu tesne pred vyhlasenim souteze na tyden nasledujici.
      • To vím, ale jen píšu, že mi nepřišel žádný mail na použitý email, tak nevím zda to tak chodí vždy :)
        • Black_Hand
          vyhral jsem 2x a ani jednou mi neprisel email. jednou jsem se musel i pripomenout *1* .
          • Aha, poslal jsem jim asi na 3 maily zprávu tak snad dají vědět, v chatu u online podcastu jsem se bohužel zeptat nemohl, protože jsem ještě byl v práci.
  • Kdy se dneska zacina, prosim vas?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit